Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

I ja dołączyłem do właścicieli Banditów :) Kupiłem w listopadzie Bandziora 600S z 2001r, teraz właśnie stoi w warsztacie miały być regulowane zawory i czysczenie gaźników. Ale doszła wymiana rozrządu, ślizgów (prowadzacy i napinający) niestety spękane, olej i uszczelniacze w lagach. No i standandard z takich rzeczy jak olej w silniku + filtr. Filtr powietrza i paliwowy wymienione.

Jakim olejem polecacie zalać olejaka?

 

Trzeba sie szykować do sezonu :)

Edytowane przez Sygnet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez bede lac motula 10w40 to typowy olej nie ma co za duzo wymyslac najlepsze najprosztsze

rozwiazania choc teraz wlalem agip ale przejde na motul bo z agipem bylo za duyzo kombinacji dostep

do tego tylko net a motul dostaniesz wszedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Przepraszam za dziwne ;) pytanie ale powiedzcie doświadczeni drajwerzy na Banditach, żeby takim moto konkretnie model 650 K8 jeździć bardzo oszczednie, delikatnie, no wiecie wprost jak emeryt ;) to ile wytrzyma komplet napędowy, ile fabryczne opony. Ogladałem wczoraj Bandita z przebiegiem 19.500 km stan opon przynajmniej dobry, napęd jakby też, DOT opon zgodny z rocznikiem motocykla, nie wymieniane batlaxy. Pierwszy i jedyny użytkownik to Niemiec pan w wieku lat 52. Moto z roku 2008 bezwypadkowy za 17 tys zł trochę drogo, ale wyglada jakby wczoraj z salonu wyjechał. Brać ? :)

Edytowane przez kumpel kalamitki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele tutaj zalezy od sposobu jazdy, ale dobrze traktowany napęd w takim moto powinien wytrzymać przynajmniej 20-25 tyś km.

Co do opon, to przód może jeszcze dałby radę dotrwać, ale tył już powinien być raczej skończony.

Jak reszta wygląda dobrze, to weź moto do serwisu, zapłac parę zł i jeśli serwis potwierdzi stan to tylko brac i cieszyć się jazdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć - ale myślę,że to możliwe, musisz podjechać z kimś kto będzie w stanie ocenić stan techniczny tego bańdziorka. Mój obecnie ma 25000km i napęd mam oryginalny i jeszcze mam 2 podziałki do naciągnięcia ale oponki wymienione, sprzęgło bez zastrzeżeń itd. Wiesz jeśli ktoś używał go zgodnie z przeznaczeniem to może się okazać, że jeszcze polatasz bez żadnego wkładu finansowego. i nie znaczy to, że masz jeździć jak emeryt ;)

 

Jak zakupisz to zapodaj jakieś fotki

POZDRAWIAM!!!

 

Ps. Bandyta wystawiony na allegro? Jeśli tak to wrzuć link - to podejrzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orginalny naped ma zadziwiajaca wysoka trwalosc. Tak jak i klocki orginalne.

Wiec jest calkiem prawdopodobne aby moto jezdzilo na orginalnym napedzie, i mozliwe zeby bylo tez na orginalnych oponach z sensownym bieznikiem. Ogladalem sporo moto na pierwszy moto w stylu CB500 GS500 ktore po 10 latach mialy orginalne kapcie....

Ponaddto bandit w niemczech moze byc zdlawiony - i to jest pierwsza rzecz ktora bym sprawdzil - jaka ma wpisana moc w orginalnym niemieckim dowodzie.

Ponaddto - jak napisano - opony i lancuch nie swiadcza o stanie motocykla - a w tym przypadku swiadcza ze nalezal do kogos kto nie przesadzal z eksploatacja, a to wcale nie musis znaczyc ze byl pedantyczny jesli chodzi o przeglady - ale ponizej 25kkm bandzior powienien byc w dobrym stanie jesli nie byl mega katowany, bo to malutki przebieg jak dla niego.

 

pozdr i powodzenia przy zakupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio odwiedzilem salon suzuki i bylem zaskoczony odswierzonym malym Banditem S. Lampa wyglada coraz ladniej a te schowki w polowiewkach mnie rozwalily...

Czy wiadomo cos aby wiekszy brat takie upgrade'y mial tez otrzymac? Byloby ciekawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć - ale myślę,że to możliwe, musisz podjechać z kimś kto będzie w stanie ocenić stan techniczny tego bańdziorka. Mój obecnie ma 25000km i napęd mam oryginalny i jeszcze mam 2 podziałki do naciągnięcia ale oponki wymienione, sprzęgło bez zastrzeżeń itd. Wiesz jeśli ktoś używał go zgodnie z przeznaczeniem to może się okazać, że jeszcze polatasz bez żadnego wkładu finansowego. i nie znaczy to, że masz jeździć jak emeryt ;)

 

Jak zakupisz to zapodaj jakieś fotki

POZDRAWIAM!!!

 

Ps. Bandyta wystawiony na allegro? Jeśli tak to wrzuć link - to podejrzę.

Właśnie wróciłem z 30 kilometrowej wycieczki po bandziora , no i kupa :(. Przyjechał inny klient i przy mnie normalnie beszczelnie cene przebił o 500zł.

Wkur... się na sprzedajacego, bo tak się nie robi.

A kutffffa ich mać !

 

szukam dalej

Edytowane przez kumpel kalamitki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z 30 kilometrowej wycieczki po bandziora , no i kupa :(. Przyjechał inny klient i przy mnie normalnie beszczelnie cene przebił o 500zł.

Wkur... się na sprzedajacego, bo tak się nie robi.

A kutffffa ich mać !

 

szukam dalej

Spokojnie.... nie ten to następny!!!! Może okaże się lepszym modelem :-) -więc głowa do góry!!!

Masz gotówkę to na 100% znajdziesz maszynę godną uwagi!!!

Nie ma co się napalać - na rynku jest dużo motocykli i nie wszystkie to szroty - jak poszukasz to napewno znajdziesz coś interesującego- może lepiej wyposażonego, ładniejszego i lepszego... a tamten Bandit to już historia, więc nie masz co żałować bo:" to co było a nie jest nie pisze się w rejestr..."

POZDRAWIAM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...