Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

rozpatrujemy B12 S

Gdziesz slyszalem ze TTTM nawet prosto z salonu. Ktos wie czy w 1250 to wyeliminowali? przynajmniej ten wkurzajacy odglos? I czy poprawili tam swiatla?

Ale jaaki wkurzający odgłos? :icon_mrgreen:

Lusterka drżą jedynie na dziurach i mocnych nierównościach.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis ostatecznie dogadalem sie co do sprzedazy truchla jakie pozostalo po moim bandziorku. Ostatni raz jechalem nim 1 maja i niestety ta przejazdzka nie skonczyla sie dla niego happy endem. Co innego dla mnie, uwazam ze mialem duuuzo szczescia :) Bandit byl moim marzeniem od wielu lat, ktore udalo mi sie spelnic. To on chodzil mi po glowie, kiedy myslalem o tym, jak by to bylo miec motocykl. Fajnie byloby jeszcze kiedys powrocic do maszyny, ktora uwazam za kwintesencje i najpiekniejszy przyklad prawdziwego motocykla. Mam nadzieje ze mi sie uda a do tego czasu bede tu zagladal. Ave Bandit :notworthy:

Edytowane przez PeKaWu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich kolegów . Mam pytanko . Chciałbym oddać do malowania dekiel z lewej strony silnika ,dlatego przed jego ściągnieciem wole sie upewnic i zorientowac w paru istotnych kwestiach . Po spuszczeniu oleju z silnika, wystarczy wykrecic tylko śruby mocujące dekiel i nic więcej ? czujnik który wchodzi do dekla trzyma sie tylko na "ścisk" po dokreceniu wszystkich śrub? proszę o odpowiedź . Dzięki z góry. Pozdrawiam .

Ł

 

http://bikepics.com/pictures/1711338/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie macie żaróweczki na długich a jaka na krótkich przy b6 z ;04 bo moje światła sa fatalne i wczoraj jak wracałem w nocy doświadczyłem tego;/

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie macie żaróweczki na długich a jaka na krótkich przy b6 z ;04 bo moje światła sa fatalne i wczoraj jak wracałem w nocy doświadczyłem tego;/

 

jesli sprawa ma sie tak jak z B12, to ja na zwykle wrzucilem ksenona.

Jesli nie jest tak zle to pewnie polecalbym jakies philips +50% lub +70% moze wystarcza.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie macie żaróweczki na długich a jaka na krótkich przy b6 z ;04 bo moje światła sa fatalne i wczoraj jak wracałem w nocy doświadczyłem tego;/

Niestety to wg. mnie pieta achillesowa Bandita w wersji S. Wszyscy to wiedzą. Żarówki to HB3 i HB4. Wydumka do soczewek :banghead:

 

jesli sprawa ma sie tak jak z B12, to ja na zwykle wrzucilem ksenona.

Jesli nie jest tak zle to pewnie polecalbym jakies philips +50% lub +70% moze wystarcza.

Ksenon też nie zawsze pomaga. W zasadzie nikt mi nie zademonstrował jego wyższości nad standartem.

Chętnie porównam w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to wg. mnie pieta achillesowa Bandita w wersji S. Wszyscy to wiedzą. Żarówki to HB3 i HB4. Wydumka do soczewek :banghead:

Ksenon też nie zawsze pomaga. W zasadzie nikt mi nie zademonstrował jego wyższości nad standartem.

Chętnie porównam w nocy.

 

 

za daleko mieszkasz ;) ale moze keidys sie uda.

Cudow nie ma ale wg mnie jednak z ksenonem jest duzo lepiej.(moze poza mokrym asfaltem) Oswietlenia jak w aucie nie bedziemy mieli. to by potrzeba chyba stara FZR gdzie dwie H4 wchodzily ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

czy kupując B12 lepiej zadbać o rocznik czy o przebieg? przy moich małych możliwościach finansowych mogę jedynie zwracać uwagę na jedną z tych dwóch rzeczy

Ani na jedno ani na drugie. Decydujące kryterium to faktyczny stan techniczny. Im lepszy stan tym wyższa cena. Proste :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani na jedno ani na drugie. Decydujące kryterium to faktyczny stan techniczny. Im lepszy stan tym wyższa cena. Proste :biggrin:

 

to oczywiste

a jeśli stan techniczny jest zbliżony w obu motocyklach? lepiej jak ma mniej przejechane czy lepiej jak jest młodszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...