Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Co tu tak cicho? Zeby ruszyc temat napisze, ze 1 maja przeszlifowalem mojego bandziorka na mazurach po tym jak jakas sucz (czyt. sarenka) postanowila przeskoczyc tuz przede mna z jednej strony drogi na druga. :icon_evil: Pozytywne w calej sytuacji jest to ze nic powaznego mi sie nie stalo. Skrecilem jedynie kostke a biorac pod uwage okolicznosci uwazam ze moglo byc znacznie gorzej :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja się wypowiem, że nawinąłem moim B12 już jakiś 1-1,5kkm i jestem bardzo zadowolony, że wybrałem ten model. Wygoda, moment obrotowy...tylko laski nie robi - bo wtedy bym nawet baby nie szukał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam

 

 

muszę wyciągnąć przednie koło żeby wymienić opone, myślę że na standardowy gwint jest wkręcona ośka w kole ale mocno dokręcona i na wszelki wypadek żeby się nie siłować jak może jakimś cudem jest inaczej to chciałbym się upewnić

 

a więc moja teoria to jak jestem po prawej stronie przedniego koła, tutaj gdzie jest śruba ( z tego co widzę to klucz 17-cię ) to kręcę w lewą stronę do dołu tak ?

 

z góry dzięki za odpowiedź, i jeśli ktoś ma jakieś rady ułatwiające dalsze wymontowanie ośki i koła to też byłbym wdzięczny

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

muszę wyciągnąć przednie koło żeby wymienić opone...

 

kręcisz w lewo.

przed wyjęciem ośki pamiętaj o poluzowaniu śrub zaciskających oś.

po odkręceniu ośki możesz ją delikatnie wybić jakimś prętem z przeciwnej strony.

no i na wszelki wypadek podłóż coś pod motora, żeby Ci po zdjęciu koła nie padł jak pies pluto ;)

 

p.s. rozumiem, że zaciski hamulcowe już zdemontowałeś

 

pzdr

Edytowane przez rahu

KAPD Klub Anonimowych Piratów Drogowych
"Człowiek zbyt poważny jest strasznie śmieszny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kręcisz w lewo.

przed wyjęciem ośki pamiętaj o poluzowaniu śrub zaciskających oś.

po odkręceniu ośki możesz ją delikatnie wybić jakimś prętem z przeciwnej strony.

no i na wszelki wypadek podłóż coś pod motora, żeby Ci po zdjęciu koła nie padł jak pies pluto ;)

 

p.s. rozumiem, że zaciski hamulcowe już zdemontowałeś

 

pzdr

 

 

dzieki wielkie, brakowało mi tego potwierdzenia bo bez mloteczka sie nie obeszlo, a wolalem miec pewnosc ze tutaj nie jest odwrotnie niz mi sie zdaje:)

 

 

co do oski to nawet bez pukania sie obeszlo, reka na luzie wyciagnalem .

 

Mam nadzieje ze z montażem tego koła pojdzie rownie latwo

 

 

pozdrowionka

 

 

dzieki wielkie, brakowało mi tego potwierdzenia bo bez mloteczka sie nie obeszlo, a wolalem miec pewnosc ze tutaj nie jest odwrotnie niz mi sie zdaje:)

co do oski to nawet bez pukania sie obeszlo, reka na luzie wyciagnalem .

 

Mam nadzieje ze z montażem tego koła pojdzie rownie latwo

pozdrowionka

 

 

edit- mam jeszcze pytanko czy macie moze jakis serwis godny polecenie w ktorym mozna nie drogo i solidnie wymienic opone i wywazyc kolo, najlepiej w okolicy piaseczna , gdzies cos czytalem jakis czas temu ze na pulawskiej ale nie wiem dokladnie gdzie.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam,

 

mam od niedawna Bandita 600 s z 2000 r. Niestety, mam też z nim pewien problem-

jeśli po wyłączeniu silnika choć na parę minut zostaną włączone światła czy zapłon, akumulator nie daje rady, coś tam kręci, ale szybko pada, już 2 razy odpaliłem "na pych", ale zastanawiam się czy :

 

1. Kupić prostownik, jeśli tak, to jaki ?

2. Kupić nowy akumulator (zwykły, czy żelowy?)

3. kupić i nowy aku. i prostownik

 

może być inna przyczyna niż padnięty akumulator?

 

Z góry dziękuję za podpowiedzi, pozdrawiam!

 

Nowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...