Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

filterek na pewno poprawi trochę dynamikę. Motorek zacznie sprawniej oddychać.

Co do świec to cóż, raczej szkoda kasy.

 

A powiedz co chcesz osiągnąć wymieniając dyszę czy świece ?

 

 

co do swiec to ogolnie zastanawialem sie nad nimi jak by przyszło mi juz wymieniac niechcial bym kupic shitów tak jak porzedni zestaw ktory miałem i sie wypaliły pochodzenia niewiadomego były

 

na te co mam teraz nei moge narzekac :)

 

co do dysz to chcialbym poprawic osiagi motocykla głownie chodzi mi o dynamike i przyspieszenie

 

a z tego co ogolnie sie nasłuchałem to dobrze jest polączyc dysze z filtrem ale to znowu ponoc idzie z regulacjami wiec wydatek torche jest ...

 

ogolnie tez chciałbym dowiedziec sie cos wiecej an ten temat ludzi ktoryz montowali to w szczegolnosci w banditce bo niechcialbym utopic pieniedzy

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no strzałka fakt ,mi tam nie przeszkadza , (teraz przynajmniej jakoś mnie nie wozi po drodze jak wcześniej przed przeróbką i w zakręty wchodze sporą prędkością i nic , wcześniej mnie zarzucało .Myśle ze to mogło być łożysko za słabo skecone lub za mocno w głowce ramy .)

 

A co do wyglądu to za 500 zł dużego popisu nie mam :bigrazz: :bigrazz: , motor robiłem pod siebie ,w niedzielke przejechałem z dziewczyną bez zsiadania 150 km i elegancko . wcześniej tak mi dupą woziło po tym siedzeniu ze ku....icy można było dostać . Teraz jest stabilnie . Jak ktos nie wierzy to jego problem . Ja jestem bardzo zadowolony i nie wiem czy nie zostawie sobie tego banditka do końca .

 

Z czasem i lampe sie wymieni i tłumik z kwasówki sie uspawa i coś z lusterkami sie wykombinuje , narazie brak floty .

 

PS. jak komuś sie nie podoba to sie nie patrz :banghead: , mi sie może twój seryjny nie podobac :banghead:

 

 

 

 

 

I jeszcze jedno zapomniałem sie was zapytać : nie wiecie czy silnik z GSXR 750 olejaka by pasował do ramy B6 ??? Coraz bardziej myśle nad taką przekładka , bo gdzies na forum (customfighters.com) widziałem jak koleś miał włożony , tylko nie wiem czy to rama była od B12 czy B6 . Jak ktoś wie to bardzo bym prosił o informacje na meila bądz tutaj na forum. dzieki :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no strzałka fakt ,mi tam nie przeszkadza ,

To się w oczy rzuca. Dziwi fakt, że chcesz bawić się w przeróbki, a nie masz poczucia estetyki.

Poczułeś się zaatakowany/obrażony krytyką lampy prosto z mostu. Chciałem Ci pokazać co wygląda "nie tak".

 

Silnik GSXRa 750 pasuje do ramy B6 Mk I

Edytowane przez Vatzeque
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. jak komuś sie nie podoba to sie nie patrz :banghead: , mi sie może twój seryjny nie podobac :banghead:

 

A wcześniej sam pytałeś o opinię:

 

Co sądzicie ?? Opłacało sie ?? Czy ni chu.........!

 

Chyba źle znosisz krytykę (czytaj -> PRAWDĘ w temacie Twojego pojazdu)!

If the Bandit 1200 was a film star it would be Chuck Norris!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do swiec to ogolnie zastanawialem sie nad nimi jak by przyszło mi juz wymieniac niechcial bym kupic shitów tak jak porzedni zestaw ktory miałem i sie wypaliły pochodzenia niewiadomego były

 

na te co mam teraz nei moge narzekac :)

 

co do dysz to chcialbym poprawic osiagi motocykla głownie chodzi mi o dynamike i przyspieszenie

 

a z tego co ogolnie sie nasłuchałem to dobrze jest polączyc dysze z filtrem ale to znowu ponoc idzie z regulacjami wiec wydatek torche jest ...

 

ogolnie tez chciałbym dowiedziec sie cos wiecej an ten temat ludzi ktoryz montowali to w szczegolnosci w banditce bo niechcialbym utopic pieniedzy

 

hmm ja wymienilem filtr na K&N i szczerze mowiac srednio jestem zadowolony. To sie wiaze z koniecznoscia regulacji gaznikow bo efekt samej wymiany filtra to jakas pomylka. Na niskich obrotach jest po prostu tragicznie :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam zapytanie , strasznie podobają mi się Bandyciki, i szukam dla siebie jakiegoś, i mam jednego na oku, ale chciałbym się Was zapytać jao znawcó tych maszynek o jedną rzecz. Czy w roczniku 97' napis SUZUKI na zbiorniku był malowany czy naklejany, bo w tym co mam na oku nie ma napisu na zbiorniku i nie wiem czy był malowany czy co? proszę o jakąś opinie. Z góry dziękuje i pozdrawiam wszystkich posiadaczy Bandycików :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochu tutaj cicho znowu. Wymieniłem w swoim B6 napęd. Przy okazji zmieniłem rozmiar zębatek na 14 zębów z przodu i 48 z tyłu. Efekt jest świetny - motocykl dużo lepiej przyspiesza przy niskich obrotach. Prędkość spadła ale znacząco wzrosła dynamika. Polecam każdemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.04.2009 roku chciałem się z Wami Bandziorami uroczyście pożegnać. Sprzedałem dziś swojego B6. Następny niestety nie będzie z rodziny GSF. Czasem będę tu jednak zaglądać ze względu na sentyment to Bandziora :) Sprzęt będzie teraz jeździć po Bielsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...