Skocz do zawartości

ile pala wasze enduro single?


Rekomendowane odpowiedzi

DR 800: pomiedzy 4(baaardzo spokojnie) do 7(autostrada na maksa). Te 7 mialem tylko raz' date=' jako ze na maksa tym moto nie da sie jezdzic :lol: . Przy 120 km/h jakies 5- 5,5 litra.[/quote']

 

Co to znaczy bardzo spokojnie dla Big'a? Jaka prędkość, oczywiście chodzi mi o szosy.

Rozumiem, że należy unikać gwałtownego przyśpieszania, jak chce sie oszczędzić na paliwku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Czyli widac, ze taka jazda po szosie to nizej niz 4,5 sie nie zajdzie.

 

Jeżeli kupisz 125-tkę to spokojnie da radę! :)

ale chyba chodzi o 125 4T. mi moja dt 125 (2T) paliła 6 litrów :? w werrsji zdławionej ale za to nie była to zbyt ekonomiczna jazda :D

 

szable, jak masz możliwosc kupic dobre moto za niską cene to chyba nie ma zbyt wielkiego znaczenia czy spali 5 litrów czy 5,5

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli widac, ze taka jazda po szosie to nizej niz 4,5 sie nie zajdzie.  

 

Jeżeli kupisz 125-tkę to spokojnie da radę! :)

ale chyba chodzi o 125 4T. mi moja dt 125 (2T) paliła 6 litrów :? w werrsji zdławionej ale za to nie była to zbyt ekonomiczna jazda :D

 

nom, moja dt 125 pali okolo 6 litrów, to chyba dlatego ze wybuch w cylindrze w 2t jest za kazdym razem kiedy tlok jest na gorze natomiast w 4t co dwa, dlatego mniej wiecej 2t spala 2x tyle co 4t o tej samej pojemnosci(mowie mniej wiecej bo to zalezy od rodzaju moto itd)

dla przykladu moja detka pali 6l a od kumpla hyosung xrx 125 4t w granicach 3-3.5 :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DRZ400S - praktycznie zawsze 5l/100km. Niby w terenie powinno być więcej, ale z drugiej strony na szosie mam większość czasu gaz rozkręcony oporowo i ekonomiczne to za bardzo nie jest. Z pasażerką wychodzi mi mniejsze spalanie, bo zwykle jeżdżę wtedy spokojniej i na 7 litrach przejeżdżam wówczas ok. 150km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

no i sie wyjasnilo. jade wlasnie w trasie z moim "plecaczkiem", i Dominator obladowany nami i bagazem na miesiac, przy przelotowce w granicach 90-100 pali 4,6l/100km. Dobry wynik, nie spodziewalem sie.. pozdro z trasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...