Skocz do zawartości

OPINIA NA TEMAT TLUMIKOW FIRMY KM MOTOR!!!


Rekomendowane odpowiedzi

WITAM!!! JESTEM POSIADACZEM YAMAHY FZS 600 FAZER Z 2001R I POSTANOWILEM WYMIENIC W NIEJ TLUMIK NA COS GLOSNIEJSZEGO. ZNALAZLEM W INTERNECIE FIRME "KM MOTOR" ZAJMUJACA SIE SPRZEDAZA TAKOWYCH TLUMIKOW. MUSZE POWIEDZIEC ZE KIERUJE SIE PRZY TYM CENA DANEGO PRODUKTU A NIE MAM ZBYT WIELE KASY NA JAKIS SUPER NOWY TLUMIK POTRZEBUJE COS FAJNIE GRAJACEGO NIEDORGIEGO NO I ZEBY GRALO Z MOTOCYKLEM. DLATEGO ZWRACAM SIEZ PROSBA O POMOC A NAJLEPIEJ O OPINIE POSIADACZY (JESLI TACY SA) O TYCH TLUMIKACH CZY SA WARTE KUPNA?

 

POZDRAWIAM MARCIN;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za rozsądną cenę, dobrze wykonane i dobrze gadające i przy tym trwałe końcówki oraz kompletne układy wydechowe robi MG Motorsport :bigrazz:

 

http://www.mgmotorsport.pl/

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za rozsądną cenę, dobrze wykonane i dobrze gadające i przy tym trwałe końcówki oraz kompletne układy wydechowe robi MG Motorsport :bigrazz:

 

http://www.mgmotorsport.pl/

 

Ja bym czegos takiego nie wsadzil do moto....

Albo - Arrow, akrapovic albo nic.

 

PS. ostatnio dorwalem w dobrej cenie Akrapovic Slip-On Line i musze powiedziec, ze chodzi jak R6 ;)

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za rozsądną cenę, dobrze wykonane i dobrze gadające i przy tym trwałe końcówki oraz kompletne układy wydechowe robi MG Motorsport :)

 

przy okazji chłopaki odkrywają nowe modele motocykli. yamaha vr (virtual reality?), yamaha duo (że niby na dwóch kółkach..?), yamaha super motor (ba, mam jedną, ale nie jest chyba taka super), winstar (brzmi prawie jak chińczyk), suzuki infinity (w dążeniu do nieskończoności...), honda vr strit (coś ten model vr jest popularny u różnych producentów...), honda cbr kris (ciężko powiedzieć, niewiele na ramie zostało), honada 125 (coś jak adidios?), bandiit (brzmienie chyba jakby... banzaii!)

reszta w galerii :biggrin:

jsz

 

ps. bmw też mają. chyba jedno widzieli, bo nie wymyślili żadnego modelu - na plus zaliczam, że trzy literki w kupie postawili prawidłowo :P

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak ładowanie w drogie i w miarę nowe motocykle wydechów za 15pln...

 

O właśnie. A po drugie to tylko Polacy potrafią robić takie odpusty... Ten z Bandita to już szczyt. Ciekawe jak wyglądają do samochodów, nie oglądałem bo mi się odechciało po obejrzeniu motocyklowych końcówek... Pewnie w stylu: "Dobra rynna, a jak przypierdole to wiesz jak ryczy!" Tekst pewnych wiejskich tuningowców :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie badź naiwnyh i nie kupuj tego chłamu,tylko sobie kłopotów narobisz.Masz całkiem nowego sprzęta to po co go chcesz popsuć? Dlaczego markowe wydechy są takie drogie? Dlatego ,że ktoś zadał sobie trochę wysiłku i przetestował je na hamowni.A tak uniwersalna puszka zrobi ci tylko spustoszenie w silniku.

 

 

Co do samej firmy KM,to mialem kilka lat temu ich tlumik w samochodzie.Po miesiacu zmienilem na dedykowanego El-Teca bo jak zobaczylem co jest w środku tego tłumika to byłem wszku.Co by tłumik nie był zagłośny producent w środu tłumika wewnątrz wspawał sobie zwężkę ,która bardzo mocno tłumiła dźwięk ale i spaliny i spadek mocy był odczuwalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie badź naiwnyh i nie kupuj tego chłamu,tylko sobie kłopotów narobisz.

Czy możesz opisac jakie konkretnie kłopoty masz na mysli?

 

... A tak uniwersalna puszka zrobi ci tylko spustoszenie w silniku.

:buttrock: :buttrock: A konkretnie to jakiego rodzaju spustoszenie?

 

...Co by tłumik nie był zagłośny producent w środu tłumika wewnątrz wspawał sobie zwężkę ,która bardzo mocno tłumiła dźwięk ale i spaliny i spadek mocy był odczuwalny.

Taki db killer to standard, wiec nie bardzo rozumiem o co chodzi w Twoim opisie. Moc była mniejsza niz poprzednio, ze standardowym zestawem, czy też w porownaniu do innegu ukladu wydechowego? Co wiecej sama koncowka oprocz dobrego samopoczucia wlasciciela i ew. wiekszego bezp. kierujacego nic wiecej nie daje!

Poprosze rozwin swoje mysli, opinie bo naprawde chcialbym wiecej dowiedziec sie o tlumikch i tej konkretnej firmie oraz oczywiscie o Twoich z nia doswiadczeniach.

pzdr

Jac

Edytowane przez Jac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy okazji chłopaki odkrywają nowe modele motocykli. yamaha vr (virtual reality?), yamaha duo (że niby na dwóch kółkach..?), yamaha super motor (ba, mam jedną, ale nie jest chyba taka super), winstar (brzmi prawie jak chińczyk), suzuki infinity (w dążeniu do nieskończoności...), honda vr strit (coś ten model vr jest popularny u różnych producentów...), honda cbr kris (ciężko powiedzieć, niewiele na ramie zostało), honada 125 (coś jak adidios?), bandiit (brzmienie chyba jakby... banzaii!)

reszta w galerii :icon_mrgreen:

jsz

 

ps. bmw też mają. chyba jedno widzieli, bo nie wymyślili żadnego modelu - na plus zaliczam, że trzy literki w kupie postawili prawidłowo :D

Może nie znają się na nazewnictwie poszczególnych motocykli, ale na swojej robocie z pewnością ;)

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu taki wydech odrazu kojarzy mi sie z wiejskim tuningiem w samochodach. Nie wiem czy wiesz ale wydech powinien byc dopasowany do danego typu motocykla- nie ze sobie zamontujesz kawałek rury z otworem i bedzie super. Lepiej kup cos uzywanego ale firmowego, a nie tanie gowienko do wiejskiego tuningu.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możesz opisac jakie konkretnie kłopoty masz na mysli?

odczuwalny spadek mocy, momentu obrotowego, inna reaqkcja na gaz,

A konkretnie to jakiego rodzaju spustoszenie?

zubożenie mieszanki, wypalenia zaworów, a w skrajnych przypadkach nadtapianie świec......

Wg mnie niech każdy robi ze swoim motocyklem co chce, może wsadzić rynne zamiast wydechu, do baku szczać, jeździć na superolu. Tylko niech przy sprzedaży nie pisze ze moto jest w bardzo dobrym stanie. :) . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odczuwalny spadek mocy, momentu obrotowego, inna reaqkcja na gaz,

 

O ile pamietam, to zjawiska falowe w wiekszym stopniu dotycza 2-suwow, a 4-suwow ciut mniej, szczegolnie jesli koncowka wydechu jest omawiana jedynie. Prosze o troche wiecej detali, bo jednak to Twoej stwierdzenie zbyt ogolne mnie sie wydaje.

 

zubożenie mieszanki, wypalenia zaworów, a w skrajnych przypadkach nadtapianie świec......

 

No ja sie na technice niewatpliwie nie znam, ale wydech jednakowoz za silnikiem sie znajduje, a nie przed nim, wiec jak moze to wplynac na np. wypalanie zaworow, czy sklad mieszanki. To dla mnie jakies prawdy objawione! Jaka to moc w koncowkach wydechow drzemie :icon_twisted: .

 

pzdr

Jac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...