Skocz do zawartości

Majówka 2008 :-)


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie proszę czekać cierpliwie na wieści z Grodna, co do szczegółów wyjazdu.

 

Kamandir!!

Młodszy pościgowy grupy wileńskiej czeka cierpliwie. Temat ogarniam.

...oj kolego Spławik ...rzeczywiście leniwi jesteście ;) ...jedno kliknięcie dalej wszystko robi się proste :D

 

Визовая анкета для въезда в Республику Беларусь

 

:wink:

pozdr,

w

 

Wojtas,

a od kiedy to Spławik taki pracowity miałby być???? Dobrze że jego AT ma elektr rozruch, bo byśmy go musieli na pych startować :biggrin:

Воитас

Ю сеbд май лаиф... :flesje: :clap: :biggrin:

 

Siadam i wypełniam.

 

Do tego Gościa to ja siły nie mam :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca tygodnia będę miał wszystkie dane potrzebne do wpisania w rubryki: kto zaprasza? adres zapraszającego, cel wizyty, inne pierdoły.

Tomek, ja zawsze tam wjeżdżałem bez podawania kto zaprasza. Pisałem, że jadę turystycznie, sam do "zupełnie nikogo" i nigdy mi wizy nie odmówiono a byłem na Białorusi naprawdę mnóstwo razy...

Coś się zmieniło przez ostatni rok?

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniło się bardzo dużo na niekorzyść. Nowi konsulowie są jacyś dziwni, chyba dobrze "przeszkoleni" przed przyjazdem na placówkę do Warszawy. Cóż, relacje między Białorusią a Unią pogorszyły się bardzo, na co nie mamy wpływu. :icon_mrgreen:

Na razie dajcie: spocznij!

 

HKK

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój avatar nie pomoże??? hehe... No nic, wypełnię wniosek metodą "tradycyjną" - chcę zobaczyc co się stanie, bo planuję jeszcze i tak jechać na BY na jesieni.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie....zabrakło mnie parę chwil na forum , a tu już temat wypadu na Wschód się mocno rozwinął. Jak się nic nie popieprzy to major Zdolnegośląska też do Was dołączy, może z majorową...Teraz tylko motorek musze kupić bo oflagowana Virażka z czerwcowej wyprawy na Ukrainę poszła do ludzi... tylko flagi zostały....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorąco witam Marcyśka :) i liczę na jego aktywny udział w wyprawie :notworthy: :buttrock:

Jako doświadczony Komendant Izby Dziecka Straży Gminnej w Babich Dołach, obejmie funkcję wychowawcy i kierownika ruchu nocnego między namiotami na wyjeździe. Pomocnikiem Marcyśka będzie Gerard :D

 

 

Co do samego wyjazdu, to na razie cisza w Grodnie, nikt nic nie wie, więc proszę o cierpliwość.

Żeby nie tracić czasu, proszę o zbieranie przydatnych informacji o Litwie i Łotwie, na temat:

- punktów noclegowych,

- gastronomii,

- miejsc do zwiedzania,o których jeszcze nie wspomniano,

- walorów ichnich trunków.

Nie może być tak, że sam Mario siedzi nad rozpiską wyjazdu, a reszta chorągwi czeka na gotowe.

Do roboty, ino bez spamu. Białoruś opracuję samodzielnie.

 

rozkaz podpisał:

baaaczność!!!

Hetman Kamandir Kulik

spocznij!!!

Edytowane przez Tomek Kulik

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do roboty, ino bez spamu. Białoruś opracuję samodzielnie.

 

rozkaz podpisał:

baaaczność!!!

Hetman Kamandir Kulik

spocznij!!!

 

 

Kamandir... ja bym chcial delikatnie zarekomendowac w Grodnie taka knajpke z zarciem - ta gdzie dawali takie fajne smazone ziemniaczki z roznymi dodatkami - i pod ktora rozpychalismy Baryla na Bullgocie (zeby to pierwszy raz i ostatni raz...:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorąco witam Marcyśka :P i liczę na jego aktywny udział w wyprawie :) :)

Jako doświadczony Komendant Izby Dziecka Straży Gminnej w Babich Dołach, obejmie funkcję wychowawcy i kierownika ruchu nocnego między namiotami na wyjeździe. Pomocnikiem Marcyśka będzie Gerard :crossy:

 

 

Tomek podoba mi się pomysł wyprawy w temte tereny, dla mnie dziewicze...jesli by jeszcze Gerad dołaczył, no to niezły duet na nocne wyprawy by się wyklarował (oczywiśie wyłącznie w celach wychowawczych oraz kulturalno-oświatowych)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiamy sie poważnie nad wyjazdem :(

No to się szykuje sqad :icon_mrgreen: "każdy swoim jednośladem". Gerard znów kupi nowe klapki i co wieczór przyniesie Reni kwiaty. Prawdziwy gentelman... :biggrin:

Aż sie boje jechać :(

Edytowane przez DrSpławik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...