Skocz do zawartości

Jestem po 60-tce i właśnie kupiłem cruisera


Grodziec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam pytanie zwlaszcza do jak sami siebie nazwalismy "pierdzieli"czy korci Was czasami odkrecic wiecej niz zwykle i wiecej niz nakazuje zdrowy rozsadek...przyznam sie ze czasami to robie a potem przychodzi refleksja-(stary gamoniu daj spokoj zachowuj sie jedz spokojnie)hi hi hi po prostu czy czasami odbija Wam palma?mnie tak!

pozdrawiam a tak na marginesie moze jakies spotkanie w sezonie starych "pierdzieli"?

Ano korci, ale nie ma czym zaszaleć... Może to i dobrze...

Żona i tak gada, że taki stary a jeździ jak młody wariat, hehe, ale kiedy widzi jak się "męczę" to już chyba z litości mówi "weź i kup sobie wreszcie jakiś porządny motocykl", a żony trzeba słuchać, więc nie ma rady i muszę za czymś się rozejrzeć :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie zwlaszcza do jak sami siebie nazwalismy "pierdzieli"czy korci Was czasami odkrecic wiecej niz zwykle i wiecej niz nakazuje zdrowy rozsadek...przyznam sie ze czasami to robie a potem przychodzi refleksja-(stary gamoniu daj spokoj zachowuj sie jedz spokojnie)hi hi hi po prostu czy czasami odbija Wam palma?mnie tak!

pozdrawiam a tak na marginesie moze jakies spotkanie w sezonie starych "pierdzieli"?

Kręci oj kręci ale to tylko na krótkich odcinkach i na całe szczęście dochodzi do mnie głos mojego plecaka "Chłopie co ty robisz przecież psujesz wizerunek Cruiser'a/Chopper'a chcesz mieć łatkę dawcy organów?" .

A co do spotkania to czemu nie?!

pozdr

ZŁO ZWYCIĘŻA ,BO DOBRZY LUDZIE NIC NIE ROBIĄ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No, nie wiedziałem że NAS, starych pierdzieli po 50tce jest aż tylu na forum.

Fajna ta druga młodość :lalag: :lalag:

 

Przyznam że mam problemu z nawiązanie kontaktu z równolatkami, zaraz zaczynają pierdzielić o cholesterolu, sanatoriach, ciśnieniu, ziółkach ... A tu widzę że można normalnie, o motorach :icon_razz: , dupie Maryni i innych poważnych tematach :clap: ...

Jest fajnie :wink:

 

Może w przyszłym sezonie spotkanie klubu starych ( ale w dobrym stanie ) pierdzieli ?

 

Zbychu toż to od tego jest miłościwie nam panujące :crossy: E.K.G. :wink:

zepsucie odpowiednie tudzież klimaty nam zapewniające :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie wróciłem po kilkunastodniowej nieobecnośći i pierwsze co zrobiłem to zajrzałem na forum z ogromnym zaciekawieniem czy jeszcze ktoś zechciał kontynuować rozpoczęty przeze mnie temat. Zaskoczenie ogromne. Temat "żyje" i ma sie dobrze. Podbudowuje to i mnie i wszystkich tych, którzy tak jak ja zaczynają po latach. Pomysł spotkania rewelacyjny. Chętnie wziąłbym w nim udział o ile moja ponowna edukacja w jazdach sie powiedzie. Wiem że wspaniale funkcjonuje E.K.G. i jak piszecie w pewnym sensie spełnia funkcję elitarnego klubu. Nie bardzo jednak wiem (chyba nie tylko ja) jak do tego towarzystwa dotrzeć i czy dostępny jest dla wszystkich. Jednym słowem jakie trzeba spełnić kryteria. Sprzęt ? -rozumiem, wiek ? -sprawa jasna. Jesli istnieja inne warunki to czy zdążę przed 70-tką ? Już wiem że bez przyjaciół, bez spotkań i nowych kontaktów frajda o połowę mniejsza a pewnie cała zabawa bez sensu. Mam wprawdzie zięcia (40 lat) o którym już wspomniałem, też z Dragiem, ale to już na starcie jakby mi za mało.

 

Pozdrowienia

Grodziec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie wróciłem po kilkunastodniowej nieobecnośći i pierwsze co zrobiłem to zajrzałem na forum z ogromnym zaciekawieniem czy jeszcze ktoś zechciał kontynuować rozpoczęty przeze mnie temat. Zaskoczenie ogromne. Temat "żyje" i ma sie dobrze. Podbudowuje to i mnie i wszystkich tych, którzy tak jak ja zaczynają po latach. Pomysł spotkania rewelacyjny. Chętnie wziąłbym w nim udział o ile moja ponowna edukacja w jazdach sie powiedzie. Wiem że wspaniale funkcjonuje E.K.G. i jak piszecie w pewnym sensie spełnia funkcję elitarnego klubu. Nie bardzo jednak wiem (chyba nie tylko ja) jak do tego towarzystwa dotrzeć i czy dostępny jest dla wszystkich. Jednym słowem jakie trzeba spełnić kryteria. Sprzęt ? -rozumiem, wiek ? -sprawa jasna. Jesli istnieja inne warunki to czy zdążę przed 70-tką ? Już wiem że bez przyjaciół, bez spotkań i nowych kontaktów frajda o połowę mniejsza a pewnie cała zabawa bez sensu. Mam wprawdzie zięcia (40 lat) o którym już wspomniałem, też z Dragiem, ale to już na starcie jakby mi za mało.

 

Pozdrowienia

Grodziec

 

Ależ to jest proste :banghead:

Po pierwsze wiek - to masz już załatwione.

Po drugie wejdż do działu EKG i daj się poznac, tak chociaz wstępnie.

POtem obowiazkowa lektura archiwalnego tematu o zlocie u SS :wink: (albo podwójna ilośc wziątek dla NIP.

Nastepnie udział w spotkaniu w realu, gdzie NIP oceni, czy Twój poziom zepsucia jest wystarczający.

(ilość i jakość wziątek - nie bez znaczenia bo NIP z definicji jest przekupny :icon_mrgreen: )

Zdanie Wyroczni tez jest ważne :clap:

Żebyś nie wtopił na początek , wyjasniam - NIP to Najwyższa Izba Perwery :)

A dalej to już samo pójdzie - albo nie, sam zobaczysz , czy Ci pasuje :crossy:

 

Pamiętaj - nikt nie obiecywał, że będzie lekko ;)

 

Proste, prawda :)

Edytowane przez zosia_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grodziec serio to aż się ciśnie żeby powiedzieć

Ten klimat motórowy to

 

"Ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie,

Kto cię stracił. Dziś piękność twą w całej ozdobie

Widzę i opisuję, bo tęsknię po tobie"

 

:flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zakupu, nie podzielam obaw .Jako doświadczony kierowca wiesz to co ja -większośc wypadków to brawura wynikająca z młodego wieku i brak przewidywania zagrożenia na drodze. Jeżeli te dwa czynniki cię nie dotyczą ,nie będzie problemów- z jazdą na motorze jest jak z jazdą na rowerze tego się nie zapomina ,trzeba tylko poznać motocykl / ostrożnie z przednim hamulcem /. Poza tym Dragi same jeżdżą ,dzięki nisko położonemu środkowi ciężkości, a świat pzry prędkości 80 km/h o wiele lepiej się prezentuje .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...