Skocz do zawartości

Kto dziś jeździł w 2oo?


M4NIEK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Pozdrowienia" dla buraka z BMW który mi zajeżdżał drogę specjalnie podczas gdy on stał w korku a ja go chciałem wyprzedzić

 

nie ma to jak BMW... ze zlozonym lusterkiem Tomku :D

 

Nie generalizuj :icon_razz: Ide odpalić skurczysyna ;)

 

 

potrafisz podniesc czlowiekowi cisnienie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj bylo u mnie plus 5 jutro ma byc jeszcze cieplej, wiec pojezdze, chce zrobic przynajmiej z 30 km,

mam tylko problem bo mam bardzo slaba baterie i pewnie nie zapale, ale kable rozruchowe i pozycze prądu z auta - czego sie nie robi dla pzryjemnosci :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok 15.00 wyskoczylem na przejazdzke swoim bzyczkiem i wcale nie zmarzlem hehe . ale w drodze powrotnej juz dal sie wyczuc chlodek

przelecialem ok 40km.

tez jakis koles na simku mnie pozdrowil :icon_mrgreen:

uwazam sezon za otwarty hihi. w sumie to skuterow masa teraz jezdzi ,nie straszne ludziom sniegi i mrozy hehe .rynek napchany tym jest i ludziska po miescie pomykaja do i z pracy czy na zakupy . hehe wreszcie w kraju sie normalnie zaczyna robic

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocilem wlasnie z wakacji narciarskich Karpacz-Harrachov i ino patrze, a tu w Poznaniu wiosna! No szok!

 

Ostatnim razem jezdzilem 28.12.2007 kiedy to w Poznaniu przyszlo ocieplenie na 3*C.

 

Sprawdzilem przed chwila i akumulator jeszcze trzyma po 2 tygodniach wiec jutro bedzie ostra przejazdzka bo wg roznych prognoz w Poznaniu bedzie od 5*C do 9*C.

 

NO MIÓD MALINA I OBY TAK DALEJ POZDRAWIAM WSZYSTKICH TWARDZIELI ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i 70km nakulane :icon_mrgreen: Do pracy, z pracy i jeszcze dalo rade wyrwac sie kolo 13 zeby posmigac po ciepelku :icon_mrgreen: Miny niektorych puszkarzy albo ludzi na przystanku - poprostu bezcenne :notworthy: Jutro tez zapowiadaja cieplo wiec nie mam zamiaru pozwolic sprzetowi zapasc w letarg. No i mam nadzieje ze kogos wkoncu spotkam na moto, glupio sie jezdzi widzac tylko same puszki wszedzie ;)

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis test szybkosciowy na A4 był :] ale jest taki ruch, jest tak zawalona autami autostrada...... cała jazda to rozpedzanie, i za chwile hamowanie bo juz auta na lewym pasie :/ Do samego zjazdu przed gliwicami jechałem ze 25 min chyba. I jescze jade na Wislance koło 100 wiec przepisowo i jakis palant w momencie wrzuicenia migacza juz znalazł sie na lewym bo tira zachciało sie wyprzedzać, parktycznie przed koło mi wjechał...chwała drogowcom za szerokie pobocza w tym miejscu.....nawte k*** do lusterka nie spojrzał. Oczy trzeba miec wszedzie, bo nigdy nie nie wiadomo.

Ale przejazdzka udana, ponad 100km nawinięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super pogoda dzisiaj byla i nie mozna bylo nie polatac. Caly bak wyjezdzony, az mi sie prawie znudzilo :D Jeszcze kumpla udalo sie wyciagnac na CBR'ce wiec nie bylo tak samotnie jak zazwyczaj. Pozdrawiam wszystkich, ktorzy nie pozwalaja maszynie zapasc w sen ziomowy :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno wróciłem, pogoda spoko, tylko troche ślisko na zakrętach, ale pierwsze trzy dychy w nowym sezonie nabite :crossy: ...no tego mi było trzeba... :icon_razz:

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak powiedzialem tak zrobilem :crossy:

poszlo 150 km na licznik devilki, dosyc fajna pododa, wszedzie prawei sucho, tylko od czasu dop czasu kluza nieduza, ale to w bocznych drogach tylko..

kierowcy tez jakos tak dziwnie upzrejmi, ustepowali no i chamsta z ich strony nie doswaidczylem dzisiaj,... :icon_razz:

A wiec sezon 2008 zaczety :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...