Skocz do zawartości

Kto dziś jeździł w 2oo?


M4NIEK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zamykać! U mnie już śnieg spłynął, nie ma adrenaliny..... :)

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale można sobie posty nabić :P

:)

najpierw szydziłam z niego przebrzydle - a teraz to mój ulubiony wątek - tyle darmowego ubawu! :)

 

też ponabijam sobie - a co! :) pełniuśki bak + trochę odstąpionego od dobrch ludzi :wink: (oby im Wielki Off-road szczodrze to wynagrodził!) na kolejnym oswajaniu nowego wścieklaka.

Ćwiczenia techniki + rozgrzewająca przelotka w zacnym tempie i towarzystwie, po malowniczych zakamarkach :biggrin: :biggrin: :biggrin: - dziś stare stawy spuchniete, zakwasy, ale banan od ucha do ucha :)

Edytowane przez ucek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w polu z 10 km :biggrin: mało ale jaka frajda (no oprócz zatonięcia :bigrazz::D:D)

 

w enduro nie liczą sie kilometry :icon_mrgreen::D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na życzenie autora, skoro wiosna już przyszła i sny zimowe przychodzi spełniać na asfaltach... :flesje:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...