Skocz do zawartości

Kto dziś jeździł w 2oo?


M4NIEK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

My dzisiaj (wczoraj) ze Smokiem nakręciliśmy do pólnocy 40km :biggrin:

 

Banany na twarzy, tym bardziej, że odwilż na Śląsku - może już na stałe? ;)

(...)

 

 

He he nie sądziłem, że jazda wieczorem albo w zasadzie w nocy może dać tyle przyjemności. Aura sprzyja nam, rano było minus 8 koło południa już zero, wieczorem dobiło do plus pięciu, jak tu więc nie wyjechać pokręcić się po okolicy. Ten kumpel mimo, że się z nas podśmiewuje widać było, że lekki żal mu dupę ściska, sam by z nami (wariatami) pojeździł he he.

 

Jutro ciąg dalszy ujeżdżania sprzęta, licznik już wskazuje prawie 240 przejechanych kilometrów :eek:

Edytowane przez smoq73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, fajnie sie macie tam na dole mapy :clap: Ja dzisiaj tylko 500m coby sie moto nie zastalo, na wiecej nie bylo szans bo jeszcze cieknacych z nosa glutow nie wyleczylem po ostatnim razie :D Czekam na odwilz w tej czesci kraju, ktora patrzac na prognozy zbliza sie wielkimi krokami.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na wujka który nabył "nowe" cudo. Ktoś tym przyjechac do niego musi a ja jestem bardzo chętny. A jak się uda to weekend w siodle, chodz za oknem robi się biało. Już widze pierwsze dni wiosny, jak będzie ręka bolała od ciągłego pozdrawiania się :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe niezle dajecie/tylko nie wiem o jakiej odwilzy mowicie bo u mnie biało wiatr wieje i caly czas na term. -8??

 

No tutaj u mnie pada ( snieg ) i temperatura -1, bedzie dobrze :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie +1 i pada snieg z deszczem. Aż się prosi o enduro ;)

Wczoraj sie udało troche pojezdzic,drogi suchutkie temp na plusie zachciało nam sie fotki porobić i postawilismy z kumplem motorki na sniegu takim zmarznietym. odeszliśmy pare mertów i widzimy nagle jak najpierw jego fazer leci na ziemie, a za nim moja vtr :/ Lekko peknieta owiewka i migacz, na szczescie wiecej strat nie było. Ale sie wk*** jak rzadko kiedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzimy nagle jak najpierw jego fazer leci na ziemie, a za nim moja vtr :/ Lekko peknieta owiewka i migacz, na szczescie wiecej strat nie było. Ale sie wk*** jak rzadko kiedy.

 

 

UUU faken :/

Cienka akcja.

Dzis juz nie ma takiej opcji. Widzialem tylko jednego wariata z telepizzy na skuterku :(

 

Pokazuj te foty :)

Jak to sie stalo ze wam sie sprzety polozyly ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UUU faken :/

Cienka akcja.

Dzis juz nie ma takiej opcji. Widzialem tylko jednego wariata z telepizzy na skuterku :D

 

No i jeszcze 2. :D

A właściwie to kiedy, jak nie teraz, mamy nabrać wprawy w jeździe podczas śniegu z deszczem?

Toż to są idealne warunki do tego! :D

 

Na razie rezygnuję z treningu, bo śnieg z deszczem przerodził się w śnieg i coś nie chce od razu topnieć...

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź mniem na nerwy nie działaj! W mieście słonko i czarno, a u mnie w domu, w górach, śnieg i lód.... brrr. Muszę czekać aż mi na stromym podjeździe stopnieje.... Może jutro....

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie czekam, do niedzieli, do WOŚP.

 

Tymczasem ziemia niech odmarza. Dziś o szóstej rano, mimo że było 0/+1, to na lubelskiej miejscami prawie szklanka i ćwiczyłem uślizgi czterołapem.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj rano wyszedłem pod blok (co prawda nie solony beton) ale można było łyżwy zakładać. Dlatego odpuściłem

a ja nie :) :) całkiem nieźle sie jeździ. chociaż ja się nie znam, nie mam porównania, bo po suchym jeszcze nie jeździłam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...