Skocz do zawartości

Kto dziś jeździł w 2oo?


M4NIEK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i to jest zdanie-klucz. Kiedy się da - wg mnie poniżej 10 się już nie da, bo to żadna przyjemność po soli, albo zimowym syfie, kiedy już opony nie trzymają i długo silnik się rozgrzewa. Nie mówiąc już że to średnio zdrowe jeździć niedogrzanym motocyklem. No ale nie mój to problem :eek:

 

hehe, niektórzy czerpią przyjemność z jazdy również poniżej - 10 :eek: nic w tym złego. Trza wolniej :D

 

 

Ja jutro :D :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś nie wytrzymałem:) jak wstałem rano i zobaczyłem że taka pogoda to musiałem dosiąść mojej Suzi:) szybka przejażdżka i nakręcone tylko 25 km...szkoda że nie ma z kim jeździć teraz bo pewnie by było więcej:) jeździ się przyjemnie..słońce się troche odbija od mokrej nawierzchni ale ogólnie ok...no i motor brudny znowu:( ale będzie pretekst aby go znowu umyć:lalag: nie spotkałem nikogo na motorku :lalag: ludzie troszeczkę zdziwieni widokiem dwóch kółek...nawet mnie zaczepiali na postoju:P

Edytowane przez tomektychy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

I ja posmigalem ;]. Objezdzilem wszystkie motocykle jakie mamy w rodzinie. W sumie sztuk 4 :notworthy:.

Na CBF of korz najwiecej, bo 20km. Niby nic, ale frajda byla ;].

U nas sucho, wiec jazda odbyla sie bez zadnych negatywnych skutkow :notworthy:.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO I JA DZIś ZE SQUOD'EM POLATALEM, ALE ON WIęCEJ JEżDZIł NA JEDNYM NIż NA DWóCH KółKACH, W WAWIE PADAłO ALE PRZESZłO , ZNALEźLIśMY SUCHE DROGI I JAZZZZZZZDA. BYłO SUPER, W OKOLICACHZE DWA MOTO BYłY. GDZIE TE MASZYNY.... GDZIE.....

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO I JA DZIś ZE SQUOD'EM POLATALEM, ALE ON WIęCEJ JEżDZIł NA JEDNYM NIż NA DWóCH KółKACH, W WAWIE PADAłO ALE PRZESZłO , ZNALEźLIśMY SUCHE DROGI I JAZZZZZZZDA. BYłO SUPER, W OKOLICACHZE DWA MOTO BYłY. GDZIE TE MASZYNY.... GDZIE.....

Pozdrawiam

 

 

Ten co trzyma maszyne na ziemi :icon_biggrin: slisko na mokrej ale da rade, 60 PLN wciagnal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ja w niedzielę wyjeździłem cały zbiornik. Troszkę popadało, ale potem wyschło :icon_eek:

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...