Skocz do zawartości

Potwór na 2 kołach


qurim
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a, żeby nie być gołosłownym, to poszukałem: http://www.rapidbikes.com.au/modified_vmax.php

choć też wyszedł im nieco przydługawy - ale to już do skrócenia wahacz z tyłu, przód bardziej znośny :icon_biggrin:

 

już chyba z 15 lat temu bimota miała w ofercie model (chyba tesi) z wahaczem z przodu.

 

bimota tesi miała nie tylko wahacz pchany, ale też oś skrętu wewnątrz osi przedniego koła :biggrin: opis w którymś z ostatnich gazecisk motocyklowych, ze względu na wznowienie pomysłu przy okazji tesi 3d

BTW gts1000 yamahy to też ten okres - '93 rok

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrzyłem sobie jeszcze raz na te fotki.... I sobie tak myślę...... jak by go zrobili mniej w stylu street fightera... a bardziej klasycznie... Mniej ostrych krawędzi, wymienić małe lampki i tą kierownicę jak od skutera wodnego... i by może z tego coś było...

Pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie chory sprzęt. :icon_question: :crossy: Amerykanie mają specyficzne gusty, które nie trafiają w moje poczucie estetyki. Ale pewnie tam znajdzie się kilku facetów srających forsą, którzy w ten sposób będą się chcieli wyróżnić z tłumu. :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No. Racja. Wszedzie znajda sie swiry co maja za dużo hajsu. W artykule ejst napsiane ze jedne egzemplarz juz zamowil gosc ktory jest najwiekszym dealerem HD w USA. Biedak napewno. Poza tym ludzie sie biją o ten motocykl. Fakt ze jest to nietuzinkowy sprzęt i tez bym nie pogardził jelsi bym spał na kasie.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to nie jest to co się gnidom podoba.

A nas wiedzie siedem demonów, co nami się karmią: Na przedzie pycha podąża z tańczącą latarnią, Chciwość wczepiła się w siodło i grzebie po sakwach, Broi pod zbroją lubieżność, pokusa niełatwa. Bandzioch domaga się płynów i straw do przesytu, Wabi rozkoszne lenistwo do łóż z aksamitu, Gniew zrywa ze snu i groźbą na oślep wywija, A zazdrość nie wie, co sen i po cichu zabija...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ekstrawagancki, obejrzeć można ale zapłacić za cudaka to już nie.

Ogólnie odpada :icon_exclaim:

aha, pchany wahacz jest dużo gorszy w reakcji na nierówności i szybciej wybijają sie w nim elementy ruchome niż w wahaczu wleczonym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaatam. wybija czy nie wybija. Podjerzewam ze moto jest bardziej na pokaz. Chcoiaz chetnie bym pojeździł. Silnik Revolution nieźle się zbiera....niejeden plastik powącha spalinki....

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...