Skocz do zawartości

Wymiana łańcuszka rozrządu przy bladym...


August~VF1000
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie każdego tylko bajkopisarzy takich jak ty.

Robiłeś wymianę w bladym a koledze z 4um doradzasz aby uważał przy rozkuwaniu łańcuszka bo części powpadają do środka. Takie bajki to tylko w ERZE kolego i uzupełnij wiek w swoim podpisie bo naprawdę zacznę się ciebie czepiać.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wieku 16 lat robiłeś już wymianę łańcuszka rozrządu w CBR900RR i nie wiesz że w tym silniku nie trzeba rozkuwać łańcuszka rozrządu ?

Wracaj kolego do szkoły , potem na praktykę do warsztatu motocyklowego i rozpocznij ją od zamiatania podłogi a nie grzebaniu w rozrządach.

Twoje sugestie puszczę mimo uszu a może i nie.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz August darmowego tipa :) Nie musisz rozkuwać łańcuszków. Ale polecam nadal serwisówkę, jeśli z niej nie skorzystasz to znaczy że nie warto Ci pomagać :biggrin:

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuzmen, nie dramatyzuj, to nie jest takie skomplikowane. Jeśli kolega nie ma 2 lewych rąk, ma serwisówkę (bez tego nie dotykam się do motocykla), to sobie poradzi. Kwestia jest taka, czy zakuwka jest na rozklepanie czy ma dołki na zakuwarkę/punktak. W 1 przypadku musisz delikatnie, żeby nie pogiąć ogniw rozklepać małym młotkiem na 4 strony, w drugim punktakiem rozklepać ale tak żeby ogniwo nie chodziło na boki i jednocześnie poruszało się jak pozostałe.

 

Greedo, nie dramatyzuję. Sam nie jestem mechanikiem i w swoich sprzętach rozrząd robie sam bo to nie specjalnie trudne, lecz trzeba mieć świadomość że złe ustawienie rozrządu jest pewną śmiercią drogich elementów w głowicy.

Oczywiście dla chcącego nic trudnego, w tym motocyklu to i tak jest dużo łatwiej niż w starszych konstrukcjach. Ale jak ktoś nie chce mieć takich problemów polecam VFR :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku*wa dudek widze ze Cie dupa swędzi i blokujesz ludzi bez powodu a posty z radami ku*wa usuwasz bo nienawidzisz jak ktoś inny ku*wa wie tyle co ty.

Wkurwiasz mnie i połowe tego forum lamuchu pie**olony.

Przy fireblade szybsza wymiana jest rozkucie i zakucie łańcuszka.

 

 

 

NO DAJ BANA I NIE ZESRAJ SIE Z SATYSFAKCJI !!!!!

 

ch**u MUJU

 

 

WYLUZUJ BO ZA STARY JUŻ JESTEŚ NA TAKIE RZECZY, ZAPEWNE ŚLEPY I NIE DOSTRZEASZ TEGO CO TRZEBA.!!

Edytowane przez Skutman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze popiera wypowiedzi warszawskiego SKUTMANa ?

podobno połowa 4um

No ba-pewnie se w Sendzie(a co to ku*wa jest????) lancuszek wymienia co drugi dzien,wiec obcykany jest w te klocki :bigrazz: w koncu senda(a co to ku*wa jest ????) i Blady to wnet to samo :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą odebrałem PW od SKUTMANa podobno ze stolicy i postanowiłem go opublikować aby inni 4umowicze mogli poznać prawdziwe oblicze kultury i wychowania warszawskiego motocyklisty.

Napisał:

spie**alaj ku*wo dajesz kazdemu bana jak coś ci sie niepodoba mój stary prowadzi warsztat motocyklowy i byłem przy wymiane łancuszka w fire blade i jest o ponad godzine krócej jak się wymienia z rozkuwaniem bo nietrzeba tego wszystkiego rozkręcać!!

Bez kmentarza.

Mam wielu przyjaciół w stolicy i przykro jest publicznie pokazywać jak jedna parszywa owca potrafi psuć opinię braci motocyklowej.

Syn mechanika ??????

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ba-pewnie se w Sendzie(a co to ku*wa jest????) lancuszek wymienia co drugi dzien,wiec obcykany jest w te klocki :icon_evil: w koncu senda(a co to ku*wa jest ????) i Blady to wnet to samo :icon_mrgreen:

 

 

Senda to taki dwusuwowy (nowoczesny dwusuw) motorek, chyba 50, w której nie ma oczywiście rozrządu w rozumieniu czterosuwowym :biggrin:

 

Syn mechanika - ja pie**ole, jeśli jesteś z Warszawy to powiedz gdzie pracuje mechanik który tak syna wychowuje :rolleyes:

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby w tym wieku powinny mieć zabronione pisanie w takich działach. Ja za takie zachowanie zablokowałbym użyszkodnika na amen. Zakaz wstępu. On i tak wie najlepiej w końcu ma ojca mechanika. Niech lepiej idzie "naprawiać" motocykle klientom ojca i spokój. Skąd tacy ludzie się biorą na forum? Tyle podobnych postów "młodych mechaników" sie naczytałem przez te lata na forum, ze szok. Ja zawsze mówię... wiele tych osób w dupie było i gówno widziały!

Honda CBR F4 99

 

http://www.cbrf4.blogspot.com - moja przygoda z motocyklem Honda CBR F4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...