Skocz do zawartości

Gdzie jeszcze o tej porze robią egzaminy na A?


JerrryD
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odlewniczą też już możesz sobie odpuścić... :icon_mrgreen:

 

 

eee odpuscic?? toc mam termin na 20.11. cos odwolane, czy po prostu nie zapisuja? :banghead:

 

edit:

 

info ze strony wrodu z 2-11-2007 - http://www.word.waw.pl/

Decyzją Dyrektora WORD Warszawa, z dniem 3 grudnia 2007 r., zawieszona zostaje realizacja egzaminów praktycznych na kategorię A i A1.

 

mozna probowac sie zapisac zatem jeszcze

Edytowane przez krolick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee odpuscic?? toc mam termin na 20.11. cos odwolane, czy po prostu nie zapisuja? :banghead:

 

edit:

 

info ze strony wrodu z 2-11-2007 - http://www.word.waw.pl/

Decyzją Dyrektora WORD Warszawa, z dniem 3 grudnia 2007 r., zawieszona zostaje realizacja egzaminów praktycznych na kategorię A i A1.

 

mozna probowac sie zapisac zatem jeszcze

Mój brat zapisał się na 30/11 - podobno to były ostatnie terminy na Odlewniczej. Game over - chyba, że komuś uda się wbić na miejsce kogoś kto zrezygnował.

 

Dziwią mnie pytania - po co jeszcze zdawać w tym roku - po prostu po to aby już MIEĆ. W większości wypadków kurs nie daje niczego poza nauką jazdy po 8-ce i wbiciem sobie do głowy tras egzaminacyjnych - więc dopiero posiadają A można spokojnie zdobywać umiejętności i doświadczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy orientacyjnie odwieszają na Odlewniczej? Kiedy zacząć się dowiadywać o terminy? Chyba, że można już teraz się na wiosnę zapisać.

 

Robiłem AB w Pro-Motorze i teraz sobie w brodę pluję, że srałem ogniem i poleciałem zapisać się na zdawanie samego A, zamiast dojeździć B i załatwić wszystko za jednym zamachem. I takim sposobem mam szansę zrobić B szybciej, mimo że prawie 2 miesiące później skończę jazdy :notworthy:

Edytowane przez lookazh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. po to, ze teoria jest wazna tylko 6 miesiecy. A teorie mam juz zdana, a nie chce mi sie uczyc na wiosne 500 pytan :/

 

W niektórych szkołach mówią, że korzystniej jest się nauczyć dobrze przepisów, wtedy nie trzeba zakuwać już pytań :icon_mrgreen:

 

Dziwią mnie pytania - po co jeszcze zdawać w tym roku - po prostu po to aby już MIEĆ. W większości wypadków kurs nie daje niczego poza nauką jazdy po 8-ce i wbiciem sobie do głowy tras egzaminacyjnych - więc dopiero posiadają A można spokojnie zdobywać umiejętności i doświadczenie.

 

Ciekaw jestem, co ci przyjdzie z tego już MIEĆ jak jutro przyjdzie ZAMIEĆ :banghead: :icon_mrgreen: . W tym roku to już dużego doświadczenia raczej się nie zdobędzie i nie ma co żyłować, tylko na wiosnę dojeździć resztę jazd i zdać egzamin na samo rozpoczęcie sezonu :crossy: . Można też czas zimowy wykorzystać na poszperanie choćby po tym forum i znalezienie szkoły, w której uczą co nieco więcej :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka

A ja powiem tak - ten kraj jest jednak chory. Moja żonka w tamtym tygodniu miała egzamin na A w Jeleniej Górze . Oczywiście test zaliczony , plac zaliczony miasto oblała ( wtargnięcie pieszego na jezdnie na czerwonym ) Odrazu poszliśmy zapłacić za następny egz. Termin dostała zaje....... 17 grudnia. Czy to nie chore ????? Góry , zima i napewno śnieg na drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee odpuscic?? toc mam termin na 20.11. cos odwolane, czy po prostu nie zapisuja? :icon_mrgreen:

 

edit:

 

info ze strony wrodu z 2-11-2007 - http://www.word.waw.pl/

Decyzją Dyrektora WORD Warszawa, z dniem 3 grudnia 2007 r., zawieszona zostaje realizacja egzaminów praktycznych na kategorię A i A1.

 

mozna probowac sie zapisac zatem jeszcze

 

 

W poniedziałek rano zapisywali jeszcze na 30.11. Popołudniu już zapraszali na wiosnę. Chyba, że coś się zwolni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niektórych szkołach mówią, że korzystniej jest się nauczyć dobrze przepisów, wtedy nie trzeba zakuwać już pytań :icon_evil:

Ciekaw jestem, co ci przyjdzie z tego już MIEĆ jak jutro przyjdzie ZAMIEĆ :P :biggrin: . W tym roku to już dużego doświadczenia raczej się nie zdobędzie i nie ma co żyłować, tylko na wiosnę dojeździć resztę jazd i zdać egzamin na samo rozpoczęcie sezonu :bigrazz: . Można też czas zimowy wykorzystać na poszperanie choćby po tym forum i znalezienie szkoły, w której uczą co nieco więcej :lalag:

A co jesli ktos juz umie jezdzic i chce zdac i miec swiety spokoj?

Zaraz to uzasadnie:

1. Na wiosne mam mature - nie chcialoby mi sie juz latac za tym prawkiem

2. Jezeli zdalbym tylko na samochod musialbym 2 razy placic za wydanie PJ

3. Znam przepisy. A czy np odpowiesz z miejsca bezblednie ile wynosi droga hamowania samochodu na nawierzchni bitumicznej z predkosci 110 km/h? Nie sadze ;) takie pytania trzeba wykuc :)

a powiedzcie mi ile kosztuje prawka kta A1 bo chce sobie zrobić jak będę miał 16 lat D.gif. tata mi mówi że ok 400 zł ale on nie wiem na 100 %.

Co szkola to inna cena. Zadzwon do najblizszej i sie zapytaj. U nas 720zl.

 

PS. To moj 400 post :D

Edytowane przez Kwiatek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jesli ktos juz umie jezdzic i chce zdac i miec swiety spokoj?

 

To było wcześniej pomysleć

1. Na wiosne mam mature - nie chcialoby mi sie juz latac za tym prawkiem

Nie przesadzaj że 2 godin z tego powodu nie znajdziesz

2. Jezeli zdalbym tylko na samochod musialbym 2 razy placic za wydanie PJ

Motocykl to dość drogie hobby raczej-jeśli liczysz kase już przy egzaminach to współczuje później

3. Znam przepisy. A czy np odpowiesz z miejsca bezblednie ile wynosi droga hamowania samochodu na nawierzchni bitumicznej z predkosci 110 km/h? Nie sadze ;) takie pytania trzeba wykuc :)

Akurat takie debilizmy najszybciej w głowie się zapamiętuje-a co do innych przepisów to lepiej je znać

 

Co szkola to inna cena. Zadzwon do najblizszej i sie zapytaj. U nas 720zl.

U mnie np. 720 to całe A kosztuje

 

 

 

 

A tak naprawdę to mieliście tyle czasu a tu słysze że nie było kiedy - jak wam w sezon śpieszno nie było to i przez zime bez kwitu przeżyjecie - teraz to prawko na sanie z reniferami róbcie ;-P

Edytowane przez Fenix69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak Fenix, wszystko pieknie ladnie, ale u nas na zadupiu w moim miescie tylko jedna szkola organizowala kurs kategorii A. Wiec zaczalem kurs pod koniec maja, a egzamin zdalem tydzien temu ;) sila wyzsza

Co do liczenia kasy - wiem, ze motocykl to drogie hobby. Ale te 70 zl to zawsze miloby bylo zalac do baku :)

Co do ceny kursu - jedna szkola w miescie to brak konkurencji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakby co to na Odlewniczej 3 grudnia kończą przeprowadzanie egzaminów praktycznych na A. Nie napisali tylko, kiedy orientacyjnie wznowią. WORD w Szczecinie przynajmniej konkretnie określił-do 31 marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...