Skocz do zawartości

GP Walencji - ostatnia runda MotoGP


mick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ehhhhh ale żenada... Ciekawe czy poszła mu skrzynia :biggrin:

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Relacje, wyniki, klasyfikacje generalne i wypowiedzi zawodników po wszystkich trzech wyścigach:

 

MotoGP:

 

http://www.scigacz.pl/GP,Walencji,Pedrosa,...!,4162.html

 

250ccm:

 

http://www.scigacz.pl/GP,Walencji,Zwyciest...50ccm,4161.html

 

125ccm:

 

http://www.scigacz.pl/GP,Walencji,Gabor,Ta...25ccm,4160.html

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym sprzedał jamaszkę na allegro jako nówka sztuka, śmigana turystycznie i nabył hondę ;P

 

Dla tych co nie widzieli gleby Doctora:

http://youtube.com/watch?v=YP1YQfR0GkY

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za wyścig !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pedrosa pokazał że ma jaja. Wziął na barki wielki ciężar i dał sobie z nim radę !!!

Rossi ... On z kolei pokazał że ciągle ma wielką klasę ... tylko ma pod górkę ...

 

Dzięki za wypasiony sezon 2007 !!!

 

Nie mogę się doczekać marca 2008 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za wyścig !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pedrosa pokazał że ma jaja. Wziął na barki wielki ciężar i dał sobie z nim radę !!! ...

 

Czesc,

No niby tak, ale jakos tak nie widzi mi sie, aby Stoner jechal na 100% swich mozliwosci (ponad 5s. roznicy to mega odleglosc przy klasie i umiejetnosciach CS, a kolejne 20s. Hopkinsa to juz nie komentuje), wiec znowu takiego wielkiego ciezaru to Pedrosa to nie wozil. No i na koniec, wciaz kazdy chce lac VR, wiec jesli mozna mu nosa przytrzec i lekko pognebic to czemu nie?

pzdr

Jac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyscig nudnawy moim zdaniem, nie dzialo sie nic szczegolnego, zwlaszcza gdy zjechal Doctor, ktory moglby tam moze namieszac troche. Zawiodlem sie znowu na walecznosci Haydena, a Pedrosa glupio wyglada jak sie smieje, powinien trzymac linie ponuraka ;)

 

Ech, smutno troch patrzec jak Rossi walczy o 15. miejsce... No nic, czekam na 2008, czuje ze bedzie ciakawie w boksach yamahy (trick z dzieleniem garazy stosowal kiedys ten burak Biaggi jak go sparowali z Tamada).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ech, smutno troch patrzec jak Rossi walczy o 15. miejsce...

 

 

Bardzo smutno. Dla mnie wyścigi nie mają już takiego wymiaru jak wtedy, gdy wygrywał DOCTOR. No ale cóż, Vale nie może być całe życie najlepszy. Poza tym pierwszej młodości też już nie jest :bigrazz:, do tego pech i trochę osłabienie psychiki... Ale i tak nie jest źle. Pamiętacie Sete Gibernau? Nie pamiętam któy to był rok, ale ten gościu to dopiero miał pecha w konfrontacji z V.R.

 

Wyścig wg mnie był ok, szkoda tylko, że był tak dramatyczny dla Doctora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym się czepiał, ale jeżeli Rossi nie jest pierwszej młodości to Ty także :)

Poa tym z tym osłabieniem psychiki bym nie galopował. Słaby psychicznie nie staruje do wyścigu z połamaną ręką. Miał w tym sezonie pod górkę i wyszła kicha. A Stoner miał sezon koncertowy i trzeba mi pogratulować bo dał facet czadu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoner już w zeszłym sezonie pokazał że ma potencjał, więc uważam że gdyby w tym roku posadzić go na fabryczną Hondę ( albo Hondę Gresiniego) wynik byłby podobny.

 

A co powiesz o Capirossim?? jakoś z Ducati nie może się dogadać?? ( chociaż zawsze bardzo ceniłem CapiTRexa).. To te Ducati jest tak dobre czy może jednak Stoner??

 

Stoner już w zeszłym sezonie pokazał że ma potencjał, więc uważam że gdyby w tym roku posadzić go na fabryczną Hondę ( albo Hondę Gresiniego) wynik byłby podobny.

 

A co powiesz o Capirossim?? jakoś z Ducati nie może się dogadać?? ( chociaż zawsze bardzo ceniłem CapiTRexa).. To te Ducati jest tak dobre czy może jednak Stoner??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...