Skocz do zawartości

Filmik ze wczorajszej jazdy


mini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Teraz juz na Forum jestas przekozak :notworthy: :icon_rolleyes:

 

Co sie dziwic, ze pozniej w innej rubryce placz, swieczki i zapewnienia on nigdy na gumie nie jezdzil, rozsadny i ulozony byl + inne pierdoly, tylko czemu pozniej przez takich niewinni ludzie gina lub co gorsza kalekami zostaja. ZENADA.

 

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie widać oprócz tego, że jest pusto i można trochę poświrować, taka jazda na pewno jest bezpieczniejsza od speedingu w pełnym ruchu :(, więc już tak nie narzekajcie :(

 

Idac tym tokiem rozumowania rzeczywiscie wszystko jest super, bo taka jazda jest bezpieczniejsza od jazdy pod prad w godzinach szczytu... Popieram ks-Ridera - zenada, zwlaszcza teksty przy filmie :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini - tez lubie zapie**alac hehe. Mam tylko jedno pytanie: jaja całe? czy przymarzły do zbiornika? Bo ja swoje w taką pogodę to bym w termosie woził hehe.

Do starych dziadków : co sie czepiacie? jeżdzą w nocy przy zerowym ruchu jak tak nie umiesz to nie pisz ze od razu wariat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty kur*a wiesz o zabijaniu???

 

 

Chce niech jezdzi, jego sprawa, tylko niech potem nie płacze ze coś mu się stało, ze cos se złamał albo ze w wieku 40 lat bedzie mial reumatyzm.

 

 

 

A i texty..... <bravo> <sciana> normalnie super......jakbym widzial dzieciaka z gimnazjum........

Edytowane przez Gremlas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do starych dziadków : co sie czepiacie? jeżdzą w nocy przy zerowym ruchu

 

No dziadkiem sie jeszcze nie czuje a tobie polecam lepsze patrzalki, ;) moze wtedy dojzysz kilka pojazdow.

 

Rozumiem, ze w nocy wszyscy bardzo uwaznie i wypoczeci jezdza a wypadki w nocy nigdy sie nie zdarzaja :icon_mrgreen:

 

jak tak nie umiesz to nie pisz ze od razu wariat.

 

Wiesz to jest subjektywne, niektorzy maja troche wieksza wyobraznie i nie chca sie tego uczyc.

 

Moze mnie oswiecisz do czego to niby ma byc przydatne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...