Skocz do zawartości

Filmik ze wczorajszej jazdy


mini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co Ty ks-rider stary kawaler? :)

 

A swoją drogą to kolega nie trafił z tym filmikiem :)

 

Ani nie stary ani nie kawaler,he, he ale do dziadkowania to jeszcze dluuuuuuuuuugo mi zostalo.

 

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

05:30 nad ranem?!?!?!?!?! :icon_mrgreen: Matko Boska, za nic bym dupy nie ruszył poszaleć o takiej godzinie, nie..................... wole w dzień lub wieczorem :icon_mrgreen:

 

No ale filmik taki sobie, myslałem że jakieś 300 km/h zobacze albo jazde na jednym kole w korku a tu cimno, prawie nic nie widać, no ale może następnym razem będzie lepiej :biggrin:

 

p.s. Uważajcie, bo o takich porach jest najchłodniej, zimny asfalt, gumy sie długo nagrzewają i bardzo łatwo sie wyp.....lić i zrobić sobie krzywde :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film jak film, rewela żadna, ot chłopaki pojeździli trochę po niemal pustej ulicy i powkurwiali babcie.

Mi przy okazjach oglądania takich wyczynów nachodzi jedna myśl. Ludzie lubią zapie**alać, kto pisze że nie lubi ten kłamie. Tylko gdzie to robić? Na ulicach nie wolno bo stwarza się niebezpieczeństwo wypadku, torów jak na lekarstwo. No to gdzie? Może po takich "wyczynach" jak na tym filmie wreszcie zacznie się jakaś dyskusja nad tym, jak spowodować żeby motocykliści mieli gdzie pozapierdalać i nie musieli łamać prawa. PISu nie ma, więc może będzie szansa na jakąś atmosferą dialogu...? Oby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film jak film, rewela żadna, ot chłopaki pojeździli trochę po niemal pustej ulicy i powkurwiali babcie.

Mi przy okazjach oglądania takich wyczynów nachodzi jedna myśl. Ludzie lubią zapie**alać, kto pisze że nie lubi ten kłamie. Tylko gdzie to robić? Na ulicach nie wolno bo stwarza się niebezpieczeństwo wypadku, torów jak na lekarstwo. No to gdzie? Może po takich "wyczynach" jak na tym filmie wreszcie zacznie się jakaś dyskusja nad tym, jak spowodować żeby motocykliści mieli gdzie pozapierdalać i nie musieli łamać prawa. PISu nie ma, więc może będzie szansa na jakąś atmosferą dialogu...? Oby...

Shipp, ale po co im Tor, przecież tam za dużo zakrętów jest :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shipp, ale po co im Tor, przecież tam za dużo zakrętów jest ;)

 

:wink: ;) :cool: Dobre, dobre Klaudiusz :lapad: Ale się ubawiłem :flesje:

 

No co, chłpocy chcieli zasiać troszkę trzody na drodze, a że nie radzą sobie z lawirowaniem między samochodami w stylu Ghost to wybierają jak jest pusto :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patriko widac ze cie ojciec bił cie za młodu i mial racje nie dosyć ze zes dziecia podbierał zabawki z piaskownicy to zes jeszcze sie podlizywał do kolegów az do zerowki

 

 

Popracuj trochę nad stylistyką i gramatyką, jak już komuś jechać to chociaż niech to ładnie i składnie wygląda :buttrock: a tak wyłazi z ciebie prymityw

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gredo cóż i tak w mare to napisałem , że rozczytać można Pisałem po 5 piwkach stąd brak znaków polskich bo już w ogóle bym pisał z 2 godzinki :banghead:

 

<miare> poranek jest a ja głodny wstałem

 

Jedna zasada motocyklisty piles nie jedz zasada forum piles nie klep po klawieturze,

 

tylko dzieci tlumacza sie w stylu bylem po 5 - ciu piwkach lub innej dawce :icon_eek:

 

:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem zimówki więc będzie nowy film niebawem jak zapie**alam 160 na gumie po Pietrynie o 8 rano ma się rozumieć bo widownia będzie większa

Jakie zimówki?!?!?!?! Opony?!!??!?!?! Do czego?!?!?!?!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...