Skocz do zawartości

Filmik ze wczorajszej jazdy


mini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówiłem zimówki więc będzie nowy film niebawem jak zapie**alam 160 na gumie po Pietrynie o 8 rano ma się rozumieć bo widownia będzie większa

 

Buhahahahahahahha

 

Jakie zimówki?!?!?!?! Opony?!!??!?!?! Do czego?!?!?!?!?

 

No do malucha a do czego myslales ? :biggrin: lepiej idzie na gume, bo silnik ma z tylu :biggrin:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patriko widac ze cie ojciec bił cie za młodu i mial racje nie dosyć ze zes dziecia podbierał zabawki z piaskownicy to zes jeszcze sie podlizywał do kolegów az do zerowki

 

Oł szit :biggrin: He he he he. Kolega mnie rozpracował :biggrin:

 

Tego Ci nie życzę, ale żebyś kiedyś nie skończył jako bezwładnie leżący kawałek mięsa na poboczu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe beke mam w tym temacie jak w sejmie nadążyć nie można Najpierw krowy . potem maluchy na kołach zimowych Widze łykacie wszystko co się napisze właśnie jak 5 latek :wink: Już wcześniej napisałem o każdej wypowiedzi gdzie ją mam ... Czytam je sobie bo mam polew nie musze w dział humor pikować :icon_evil: Jeszce teskty o mięsie ja pie**ole heheheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee nie zamykajcie "nie róbcie trzody ". Co do filmu -

 

1. Teksty sa świetne - poziom podstawowki z patologicznej rodziny. Nawet po 10 piwach tak malo kto sie wyslawia.

 

2. Na tak prostej i szerokiej drodze na kole to moja babcia pojedzie a w miedzyczasie spali gume.

 

3. Muzyka niesamowita brakuje wam bialych rekawiczek i extas. Jadąąą jadąąąąąą !

 

PS. dajcie filmik jak smigacie po zakretach to zobaczymy jacy z was kierowcy.

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę trochę niepoprawny ale chciałbym dorzucić kilka uwag do dyskusji...

Rzeczywiście zgodzę się, że teksty video i późniejsze wypowiedzi nie są górnolotne. Nie oznacza to jednak, że możecie już tak obrażać człowieka. Czy nie lepiej po prostu to przemilczeć (lub zabawnie skomentować, użyć ironii etc.), a nie pokazywać jacy jesteście inteligentni, wspaniali i doświadczeni. Wcale się nie dziwię, że kolega wdaje się później w dyskusję i się próbuje bronić używając kwiecistej mowy...

Ps. Jak tylko zobaczyłem ten filmik od razu wiedziałem, że "piernikowa" (bez obrazy) część forum zacznie debatować nad bezpieczeństwem jazdy w mieście, nad poziomem przekazu, że nic specjalnego itp. Czy nie lepiej spojrzeć jednak na to z pewnym dystansem...

Edytowane przez zyleta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. dajcie filmik jak smigacie po zakretach to zobaczymy jacy z was kierowcy.

 

Do tego nie trzeba filmiku, wystarczy zdjecie tylnej opony. jest tylko kwestia techniki pokonywania zakretow z hang of czy bez :)

 

...Widze łykacie wszystko co się napisze właśnie jak 5 latek :icon_mrgreen:

 

Widzisz z regoly na forum kazda jedna wypowiedz jest traktowana jako wypowiedz czlowieka doroslego w twoim przypadku wpisales sobie w profilu 23 lata. Dziwi mnie wiec tlumaczenie sie jak dziecko, po piwie, strzalach.

 

Osoba dorosla z regoly ponosi pelna odpowiedzialnosc za swoje slaow, mysli, czyny. Po twoich postach widac, ze jednak do Twojej doroslosci jeszcze ci dziecino daleko.

 

Z przedszkolakami nie prowadzi sie sensownych dyskusji wiec

 

amen

 

;)

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...