Skocz do zawartości

mohery atakuja...


Pierun
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tor istnieje od 30 lat, a ci, którzy brali udział w tym proteście, to w większości ludzie młodzi, którzy chyba nie mają co robić i chcą zabłysnąć, a może pokazać się w TV

 

jedziecie na mohery a w pierwszym komentarzy piszę kto naprawdę protestował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mieszkam przy torze i wcale mi to nie przeszkadza popieram was w całości

,walczcie o swoje mi ten hałas nie przeszkadza nie mam zielonego pojęcia co oni od was chcą sama przyjemność popatrzeć na te piękne motocykle,chyba ja jedna sie wyłamałam z tego osiedla pozdrawiam serdecznie wszystkich zmotoryzowanych :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paranoja. Pare osob przyoszczedzilo na kupnie mieszkania (bo pewnie bliskosc toru miala wplyw na cene m2), a teraz maja wymagania, jakby w apartamentowcu mieszkalo. Hiltona im sie zapraglo. Cwierkania ptaszkow. Jak moto przejedzie ulica to placz i lament. Jak ktos uprawia sport, w miejscu do tego przeznaczonym, to sie to miejsce zamyka. Osrac ich. Zamkna tor, to jezdzic im pod oknami o 2 w nocy. Moze zrozumieja swoj blad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sie tu martwic i tak uzywamy toru od maja do pazdziernika, o treningach nie ma tu mowy ,chodzi tylko o oficjalne zawody - nie podoba mi sie tylko tekst o wykorzystywaniu toru na oficjalne treningi i zawody tylko raz w miesiacu ale po zamontowaniu ekranow moze sie to zmienic

 

F16 mieszkancom Przezmierowic nie przeszkadzaja, bo rzadko startuja z Lawicy, a czesciej z Krzesin po drugiej stronie Poznania :icon_mrgreen:

Edytowane przez Bodzyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz mohery beda sie mialy z pyszna, jak im kolesie na gieesikserach i innych erjedynkach zaczna urzadzac wyscigi po okolicznych ulicach - w ramach odwetu. Strach bedzie wyjsc do kosciola, zeby po drodze nie ogluchnac. :icon_mrgreen:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kilka konkretów. Tor Poznań oficjalnie należy do Automobilklubu WLKP którego zarząd jest sitwą z czasów komuny. Jest to zbiorowy układ "kolesi". Drugim aspektem jest fakt że do Toru należy giełda części, która z kolei należy do mafii. Chyba nikt nie wierzy, że części na giełdzie pochodzą z rozbitych aut z zachodu :lalag:

Kiedy władze Poznania chciały kilka lat temu zlikwidować giełdę części wytarczyło postraszyc kogo trzeba paroma telefonami itp. sztuczkami i giełda "kwitnie" do dziasiaj.

Jaki z tego morał?

Realnym sposobem przywrócenia "nam" toru jest chyba postraszenie paru moherów i zarząd Toru.

Potrzebne narzędzia: BMW serii 7 najlepiej czarne, i kilku krnąbrnych "żołniezrzy".

Efekt gwarantowany!

Inne sposoby dialogu jak widać w naszym zacofanym i zaściankowym społeczeństwie nie dają efektów. :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny przykład ataku moherów:

 

http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?A...UJSCIE/71007013

 

Wracając do tematu to te protesty można porównać do sytuacji gdybym kupił mieszkanie przy Marszałkowskiej i domagał się zamknięcia jej dla ruchu bo okna nie mogę otworzyć ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny przykład ataku moherów:

 

http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?A...UJSCIE/71007013

 

Wracając do tematu to te protesty można porównać do sytuacji gdybym kupił mieszkanie przy Marszałkowskiej i domagał się zamknięcia jej dla ruchu bo okna nie mogę otworzyć ...

 

Wiesz, ruch samochodów może być, ludziom przeszkadzają motocykle :crossy: . Mieszkańcy mego budynku chętnie zakazaliby poruszania sie motocykli na odcinku Rondo Dmowskiego --> Królewska.

 

Stawiając czasami moto pod blokiem dostałem zjebę, że przez takich jak ja spać nie mogą, oczywiście przekazałem im wyrazy współczucia :clap: . Biedni ludzie, nie przeszkadza im pracująca instalacja klimatyzacji na dachu Empiku Junior :lapad: , hałas samochodów, odgłosy ulicy ---> bo przecież to nic przy pracy silnika motocykla :biggrin:

 

W letnie wieczory naprawdę dobiegają odgłosy rodem z Toru Poznań :biggrin: dlatego mam zawsze otwarte wszystkie okna :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W letnie wieczory naprawdę dobiegają odgłosy rodem z Toru Poznań :icon_biggrin: dlatego mam zawsze otwarte wszystkie okna :biggrin:

 

 

Hehe, skądś to znam...Mieszkam przy KENie ale niestety między moim blokiem walneli blok... Teraz jak słyszę piękny głos moto to lecę do okien i widzę zasraną budowę... ehhhh no i słabiej słychać...

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszędzie są mohery :buttrock: u mnie jest to samo.Mówią że specjalnie mam tłumnik odkręcony i jeżdże chcociarz jest fabryczny.Oczywiśćie dzwonia na policje i czasem machają łopatami i palcami :crossy:

 

 

Zamontuj sobie taki duuuuży krzyż na przodzie i pokaż się kilka razy w pierwszym rzędzie na mszy. Zobaczysz jaki będzie efekt :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszędzie są mohery u mnie jest to samo.Mówią że specjalnie mam tłumnik odkręcony i jeżdże chcociarz jest fabryczny.Oczywiśćie dzwonia na policje i czasem machają łopatami i palcami

 

 

Jeżeli twój motocykl brzmi jak większość małych pojemności przerobionych na "sportowo" to sam bym Ci wygrażał łopatą jakbyś jechał... Co innego basowy dzwięk motocykla a co innego pierdzący i bolący uszy dzwięk jakiejś małej pojemności, która w dodatku dosyć powoli się oddala. NIE dla głośnych skuterów i małych pojemności!

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio chyba jakies przesilenie, wyjechalismy w niedziele na moto i jakis stary dziad tak na nas trabił i wrzeszczał jak staliśmy na swiatłach ze pomogło urwanie lusterek i odcisk karbonowych osłon z mojej rekawiczki na jego niewyparzonej gębie. Protest Przeźmierowa można załatwic w inny sposób. Zbiera się ekipa jakna zlot i jezdzi w kółko emitujac przy tym w h*j spalin i hałasu. Co moga zrobic? Oni mogą panu majstrowi skoczyc. Gdzie? Tam gdzie moga pana majstra w dupę pocałowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...