Skocz do zawartości

Posiadacze Kawasaki 440 LTD


Gość Mangus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Cale dzisiejsze popoludnie spedzilem nad instalacja elektryczna. Mozna sie pogubic w tych kabelkach... nie lubie pradow.

Kupilem dwa przekazniki swiatel, pociagnalem nowy grubszy kabel od stacyjki poprzez wlacznik swiatla i przelacznik do zarowki, wyczyscilem wszystkie styki. Wczesniej kupilem nowy przerywacz kierunkow od malucha ale juz szwankuje> ECH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to 15 zeta wydalem na marne :smile: a teraz mi brakuje na koszulke termokurczliwa. Jak podlaczylem H4 pod nowa instalacje to dopiero sie dowiedzialem co ta zarowka moze... wczesniej swiecila na zolto a teraz na bialo. Pozostalo mi zaizolowanie wszystkiego, poskrecanie przelaczników i lampy. Kupilem dzisiaj konektory oczkowe, ktore zastosuje jako zaciski do aku, bo stare sie nadaja na zlom (widac, ze sa dorabiane z blachy stalowej ;/)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LTD 450 '85, czy ktoś wie do ilu atm powinny być napompowane przednie lagi?

http://www.thegreatwhiteknight.com/worksho...ension/12-5.jpg

Proszę

A nas wiedzie siedem demonów, co nami się karmią: Na przedzie pycha podąża z tańczącą latarnią, Chciwość wczepiła się w siodło i grzebie po sakwach, Broi pod zbroją lubieżność, pokusa niełatwa. Bandzioch domaga się płynów i straw do przesytu, Wabi rozkoszne lenistwo do łóż z aksamitu, Gniew zrywa ze snu i groźbą na oślep wywija, A zazdrość nie wie, co sen i po cichu zabija...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zlozylem moto, gaznik dobrze chodzil z 10 minut.. potem znowu obroty samoczynnie wzrastaly z 1,5 do 3-4tys;/ albo byl ustawiony na 1,5tys i powoli sobie obnizal i samoczynnie gasl :icon_mrgreen:

 

Kupie membrany!!! za wiele sie nie poprawilo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie ciągnie ci lewego powietrza? Popatrz na połączenie gaźnik puszka filtra powietrza i gaźnik cylinder. Posprawdzaj czy wszystkie śrubki dokręcone i załóż porządne objemki na łączniki gaźników z puszką filtra. Mi tak szalał silnik i w końcu przypadkowo zobaczyłem jak zasysa mi powietrza na łączeniu dolotu powietrza i gaźnika. Nowe, porządnie dokręcone objemki i jak ręką odjął.

A gaźniki to sam regulowałeś czy dałeś komuś znającemu się na rzeczy? Aha kranik także czyściłeś?

Edytowane przez Bartek.M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko sam czyscilem. Jak silnik juz jest cieply to trzyma stale obroty i nie ma tendencji do naglych wzrostow. jedna membrane od przepustnicy mialem dziurawa - pokleilem ja prezerwatywa.

Mozliwe ze zle wlozylem tą blaszke od ssania (co podnosi gaz), ale jak sprawdzalem na sucho to przy wlaczaniu ssania otwieraly sie troche przepustnice.. tak na 1mm gdzies... albo mniej

 

wydaje mi sie ze na ssaniu powinien miec ponad 2tys obrotow a u mnie jest tak ze musze trzymac manetke na gazie bo by zdechl. poza tym ssanie odbija samo po kilku sekundach od rozruchu! przez moim rozkreceniem gaznikow bylo tak samo.

Edytowane przez bakintek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie takie drobne pytanko chce (muszę) zmienić łożysko główki ramy i zastanawiam się co tam siedzi (nie miałem kiedy się dobrać) i czy można sobie takie łożysko dobrać od ręki czy trzeba pokombinować

pozdrawiam i z góry dzięki

Gnida

A nas wiedzie siedem demonów, co nami się karmią: Na przedzie pycha podąża z tańczącą latarnią, Chciwość wczepiła się w siodło i grzebie po sakwach, Broi pod zbroją lubieżność, pokusa niełatwa. Bandzioch domaga się płynów i straw do przesytu, Wabi rozkoszne lenistwo do łóż z aksamitu, Gniew zrywa ze snu i groźbą na oślep wywija, A zazdrość nie wie, co sen i po cichu zabija...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ci reaguje na dodanie gazu na ciepłym silniku? Schodzi normalnie z obrotów czy powoli albo obroty wariują? Objawem uszkodzonej membrany jest brak mocy, moto po prostu nie chce iść, u mnie rozpędzało się jak Syrenka z silnikiem do szlifu i jechało max 90 km/h.

Co do ssania to popatrz dokładnie na mechanizm, możesz sam podgiąć tę blaszkę co podnosi przepustnice, miałem podobnie tzn. na ssaniu max 2 tys obrotów i musiałem pomagać manetką gazu. Ile powinien mieć obrotów na ssaniu sam nie wiem, kumpel w 4 cylindrowej Hondzie na max zaciągniętym ssaniu ma 4 tyś, ja ustawiłem na +/- 3 tyś i jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bakintek zgłoś sie do Tomka z Janikowa dobry fachowiec jest(jak nie zrobi w co wątpię to doradzi), namiary na siebie dawał kiedyś na forum.

 

A Ja zacząłem montować Cromacki i :flesje: lewa strona(biegi) pasuje, a prawa(hamulec) również pasuje ale na mocowania do ramy.. poległem na sprężynkach, automacie stopu i mocowaniu linki hamulca, coś nie chcą współpracować :icon_eek: .

Jeżeli ktoś będzie kupywać stelaże pod sakwy niech również uważa co wybiera, moje kupiłem na motoakcesoria.pl- http://www.moto-akcesoria.pl/product_info....oducts_id=11770 które niby mają pasować do Vulcana A i B i pasują na same mocowania do ramy ale zawadza migacz :biggrin: . Konieczna jest przeróbka tylnej części, jakby były mocowania takie jak na foto w sklepie nie byłoby problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek.M moto sam odbija ssanie o 1/3 po kilku sekundach od uruchomienia i zazwyczaj gasnie. Po wlaczeniu ssania i odpaleniu wkrecaja sie ok 3tys obrotow i od razu spadaja az silnik gasnie. Jesli dodam gazu to jest ok lecz musze trzymac manetke bo silnik zdechnie az sie nie nagrzeje.

Jak juz mi to ssanie samoczynnie odskoczy, dodam gazu zeby nie zgasl i potem delikatnie i stopniowo wlaczam to ssanie to wkreca sie bez dodawania gazu na 3tys obrotow lecz nie moge do konca wcisnac dzwigni ssania bo moto zgasnie, ale tez nie moge spuscic palca bo ssanie odskoczy, obroty spadna do 1,5-1tys i w wyniku tego silnik zdechnie.

 

jak silnik juz jest cieply, rozgrzany to ustawie obroty ok 1200-1400 i pracuje idealnie, nie ma tendencji do gasniecia, wiec problem ten wystepuje tylko na ssaniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...