Skocz do zawartości

Posiadacze Kawasaki 440 LTD


Gość Mangus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam wersję szosową, max leciałem 150 km/h ale przyklejony do baku z twarzą w zegarach :banghead:. Przyznam racje powyzej 120 miota po drodze motocyklem jakby się jechało na byku, za lekkie moto i za cienkie lagi ja na takie prędkości. Spalanie od 5 do 7 literków średnio 5 przy jeździe max 100. Kiedyś spalił mi 4 litry ale jechałem za Junakiem 70 km/h. Spalnie oleju 100 ml na 100 km, wzrasta przy jeździe po mieście i przeciąganiu na biegach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartek.m, spala Ci 100ml oleju na 100km? chyba na 1000?

A paliwka moj zje ok 5-6 litrow, oleju nie wiem

predkosc max tez jeszcze nie wiem, ostatnio jechalem 130 ale po drodze latal jak Zyd po pustym sklepie :biggrin: Trzeba przyznac ze te silniki niczym nie moga sie pochwalic, spalanie duze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jakos troche za duzo 100ml na 100 km:) Nie wiem ile moj lyka oleju,ale zrobilem ostatnio nim jakies 600 km w dwa tyg. i nie zuzyl za wiele oleju choc przebieg juz po 60-tce:)

 

Lancuszek sprzeglowy, gdziek kupic?????

 

Cos do poczytania http://chudzikj.republika.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana :

-olej

-pierscienie

-regulacja gaznikow(wymiana zaworkow itp)

-uszczelnienie przednich amorkow

-uszczelek silnikowych ( glowica, cylinder,pokrywy)

- linki obrotomierza

-filtry

To wszystko za ok 800 zl ??? Co wy na to???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałbym Wam przedstawić motor mojego taty,jest to Kawasaki Kz 440 z 1983roku,motor nabyty przypadkowo.Bardzo wygodny,w zeszłym sezonie padła panewka,a poza tym sprawuje się super.Denerwować może tylko ciaptający łańcuszek sprzęgłowy...Zdjęcia: w podpisie...

Poszukuję łańcuszka sprzęgłowego,jeśli ktoś by miał jakieś namiary gdzie moge takowy zdobyć to byłbym bardzo wdzięczny :)

Pozdrawiam

Edytowane przez Lewix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz ten sam problem co ja:( Rowniez poszukuje lancuszka sprzeglowego...wysle znajomego do sklepu w niemczech, bo tam dostane go bez problem, jedynie to cena moze byc klopotem:( Jak bede ja znal to napisze co i za ile:) Moze w jakis sposob bede mogl pomoc w zakupie...:)

 

 

Gdzie te zdjecia??????????

 

Juz znalazlem te zdjecia:)

 

Szczerze powiedziawszy to obdzwonilem kilka sklepow z czesciami i niestety ni e maja lancuszka:( Gdyby Ci sie udalo znalesc jakies dojscie to rzuc temat:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwońcie do Probike, ci idioci są oficjalnym importerem części do Kawy. Kiedy zamówicie, zadzwońcie za kilka dni i zapytajcie czy dana część nie jest na tzw. "back orderze", jak jest to poczekacie sobie ok. miesiąca na części, gdyż ich nie ma w Europie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was dwa pytania czy ktoś z Was może przerabiał temat odblokowania mocy w EN500 i czy ktoś zmieniał kierownicę na jakąś akcesoryjną czyli szerszą i niższą, bo ja myślę nad zmianą bo po dłuższej trasce łapki mnie bolą od takiego nieergonomicznego ułożenia dłoni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...