Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dosyc młody rocznik bo 99.Jest na 50 wiec mozesz po drodze smigac bez prawka.Ale niema zdjęc zeby ją obejzec.Ale mysle ze jesli masz kase to smiało mozesz sie nią zainteresowac.Ogólnie MTX 125 to dobre moto. Dosc duzo czesci,wytrzymałe silniki itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

125/50 ... odradzam...

IMHO 125 na jeden sezon do nauki jest fajna (4-suwowa). Przynajmniej ja nie zaluje, ze po simsonie uczylem sie na 125 smigac w terenie. No chyba, ze wazysz z 90+ kg, to wtedy faktycznie to pomylka.

 

Pzdr

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) Zastanawiam sie na kupieniem motocykla 250cc. Wcześniej miałem YZ 85 i mam juz dość remontów chce coś konkretnego może być Enduro lub Cross :crossy: .

 

Motocykl będzie urzywany tylko weekendy amatorsko i będe nim jeździl tylko po polach i lesie

 

Proszę o pomoc w wybraniu marki. Cena max to 8tyś

 

Wysłałem PW, ale napiszę się jeszcze tutaj. Sprzedaję swojego KLX'a, aukcja jest tutaj:

http://allegro.pl/item351252050_klx_300r_9...jestrowany.html

 

KLX'a kupiłem od kolesia z tego forum. Gdzieśtam wcześniej spytałem co proponujecie i dostałem PW i dalej - kupiłem moto. KLX cacy. Ponieważ to wersja "R" to sprzęt wypasiony w teren. To moje pierwsze moto i już miesiąc po zakupie wiedziałem, że potrzebuję ucywilizować, bo poruszam się także po asfalcie (drogi dojazdowe). Tak więc znajomy mechanik/elektryk zmodyfikował instalację elektryczną, dokupiłem homologowaną lampę Polisport MMX, przełączniki świateł/kierunków/klakson i same kierunkowskazy.

Jeżeli chodzi o stan motocykla: silnik działa cicho i bez stuków. Zresztą ostatnio, poprzednio wymieniony znajomy, przejrzał silnik, łańcuch rozrządu git, zawory git, olej wymieniony, gaźnik dopieszczony, pali z jednego kopa (nie ważne czy zimny czy ciepły).

 

Sprzedaję, bo chcę Africę Twin. Pracuję w mieście a KLX'a trzymam na wsi u rodziców i jeżdżę bardzo rzadko co jest bez sensu bo ciągle czuję ciśnienie ;) Postanowiłem zmienić teraz moto na duże enduro co pozwoli mi śmigać po mieście, wracać nim na wieś, tam też pośmigać (niestety już nie tak jak KLXem) a do tego mam nadzieję wyjechać na wycieczkę jeszcze tego lata. A do prawdziwych enduro jeszcze wrócę, tylko muszę uzbierać kasę, zatem może za rok-dwa :)

 

Pewnie trudno zaufać 'ot tak', więc zapraszam do obejżenia moto w Suwałkach! :)

 

Pozdro.

Edytowane przez klxrulz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak za 300 to naprawde dobra,tym bardziej ze to świetne i niezawodne moto które ciężko dostać

 

co do ceny to powiem tak: wiem w jakim jest stanie motocykl, wiem ile sam zapłaciłem, widzę po ile na allegro chodzą KLXy i wiem że chcę XRV :) Cena wg. mnie za ile moto powinno pójść to 7,5-8K pln. No więc generalnie to jest promocja. Jest wiosna, ja dojeżdżam do biura samochodem a tak bym chciał czuć wiatr we włosach :icon_mrgreen: mam totalne ciśnienie na Afryczkę, już nawet straciłem sztukę którą bym brał gdybym nie miał kawy. Eh, w każdym razie, panie, panowie, wszem i wobec - PROMOCJA, mega, turbo, wypasiony klx za DOSŁOWNIE grosiki ;P

tu, poniżej:

http://allegro.pl/item351252050_klx_300r_9...jestrowany.html

należy kliknąć "Kup Teraz >"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Potrzebuję pomocy i dlatego tu piszę.

Mam zamiar kupić sobie dwa motory o pojemności 125, tj. Aprilia RS do jazdy po drogach etc. oraz Yamaha TDR do jazdy ekstremalnej i ćwiczenia stuntu.

Co myślicie o tych motorach? Czy lepiej wziąć coś innego?

Myślałem nad Cagiva Planet, ale jest trudno dostępna w Polsce, a jak jechałem do Niemczech po jedną, to okazało się, że nie była w dobrym stanie technicznym, więc szukam czegoś na miejscu.

Z góry dziękuję za pomoc

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

jestem nowy na forum :biggrin:

postanowiłem przesiąść się na SuperMoto i właśnie.... nie wiem co wybrać... oczywiście 50 bo prawka nie mam.

myślałem nad Yamahą dt 50r itp...

motor chce kupić już taki nowszy ok 2006roku. musi być zrywny i mieć dużo mocy(dla mnie najważniejsze), będę nim jeździł po ulicy, ale od czasu do czasu wybiorę się w las poszaleć, co radzicie?jaki motor wybrać? podoba mi się też generic trigger, ale nie wiem..generic w ogóle nie znam się na tej firmie...

musze mieć jakieś super SuperMoto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o tym moto

http://allegro.pl/show_item.php?item=353672636

 

Z tego co sprawdzałem to jest to chyba KDX 125 z 99r. Ile jest wart jeśli wszystko jest w nim OK.

Z góry dzięki :D

Niedawno było na FM chyba nawet dokładnie o tym egzemplarzu i w tym temacie, poszukaj, pozdrawiam.

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o tym moto

http://allegro.pl/show_item.php?item=353672636

 

Z tego co sprawdzałem to jest to chyba KDX 125 z 99r. Ile jest wart jeśli wszystko jest w nim OK.

Z góry dzięki :icon_razz:

Oj macie wy oczy do wypatrywania sztuk. :bigrazz: :D To jest max 93rok(tak na oko piszę bo pewnie starszy jest)cena dwa razy większa jak wartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...