Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4jku Ja proszę tylko o malutką poradę :) Nie wiem jaka moc wybrać i lepiej używke enduro exc czy te co napisałem. Oczywiście do lasu :)

 

Chodzi mi najbardziej o to czy takie sxy się sprawdzął do lasu i czy 125 do lasu to nie za mała moc bo w lesie nie zapie**ala się nie wiadomo jak a 2 suwa trzeba cisnąc do końca z tego co wiem i może się źle sprawdzić. Chodź nie jestem pewien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na: KTM exc 125-200-250 i Husqvarne WR 125-250, ogólnie kupie tą która będzie tańsza i w lepszym stanie, bo chyba WR od exc dużo się nie różni, a i mam takie pytanko jeszcze od jakiego rocznika poszukiwać exc i wr ? i czy to prawda, że 250 jest tańsza w utrzymaniu od 125, drugie pytanko to takie czy ,,Waga motocykla gotowego do jazdy" jest z pełnym bakiem?, bo taka WR 250 z 2004r ma 108kg gotowa do jazdy, a bak mieści 10l. Ostanie moje pytanko brzmi czy przy wzroście 175cm i wadze 86kg, poradzę sobie na takiej 125-250 wr/exc ?, z XT/DR dostaję do ziemi połową stopy z obu stron, więc chyba na takiej 250 z jednej strony dostanę, a więcej chyba nie potrzeba bo dostać z 2 stron do ziemi to chyba tylko na postoju się przydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Jestem nowy na forum, mam na imię Kuba i mam 14lat. Chciałem kupić sobie motor crossowy do jazdy po polach i lesie. Mój budżet to 4tys złotych. Jeżeli chodzi o doświadczenie to bedzie moj pierwszy motor, wcześniej jeździłem tylko troche na quadzie 350. I mam jeszcze jedną prośbę, czy moze napisac mi ktoś cenę utrzymania takiego motocyklu, koszt kasku, kombinezonu oraz ile mniej wiecej kosztuje paliwo i ile pali :). Z góry dzięki za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dt 50, kask? Od 50zł do xxx, konbinezon 400 do xxx

Utrzymanie od zera do xxx - jak kupisz padło to trzeba będzie włożyć drugie tyle albo więcej.

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 200-250 zł ls2 jest naprawdę wystarczający na start ja w tym chyba 4 rok jeżdże i nie jest źle :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra a jakiś cross do 5tys może być używany tak do 2lat ;)

 

A czemu akurat do 2 lat a nie np do 3? Albo 5? Albo 15?

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowy na forum aczkolwiek dział powitań mam za sobą :)
Przejdźmy do rzeczy, zbliża się zima i w mojej opinii powinny nieco stanieć motocykle tak więc przymierzam się do kupna jakiegoś enduro. Mam zamiar jeździć po lesie tudzież polanach i innych takich których w małopolsce nie brakuje :) Chciałem zakupić już wczesniej jakies enduro ale stwierdzilem ze wole doskladac troche grosza i wtedy cos kupic, wiec mysle ze za jakis miesiac zaczne poszukiwania i w tym celu tutaj pisze. Zastanawiam się nad drz400e macie jakieś inne ciekawe opcje? Mam nieco ponizej 180cm wzrostu waga jakieś 70 kg powiedzmy, a i najwazniejsze nie nie mialem nigdy zadnego enduro jezdzic jezdzilem na ktm lc4 620 i jakims chinczyku 250 4t .Budzetowo sprawa wyglada tak ze powiedzmy 7/8 tyś no ewentualnie lekkie nadszarpniecie w postaci tysiaca da sie jakos pewnie zalatwic, na ubiór (bez podstawowych rzeczy nie chce wyjezdzac nawet) z tego co liczylem to jakies 2tys na poczatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takim budżetem nie myśl o lc4, w tej kasie dostaniesz tylko stare mocno zmęczone sprzęty. Na sensowne lc4 trzeba liczyć 10.000

Jedynym rozsądnym wyjściem jest yamaha ttr 600 lub xr 600 (z tym że chyba jest cięższa) prosta konstrukcja i w miarę tanie części których jest pełno.

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy za 7 tys kupisz sensowną drz.....

 

 

że chyba jest cięższa

 

od lc4 jest lżejsza nawet od najbardziej hardcorowej wersji SC , xr jest lżejsza 2kg :D od TTR jest nieporównywalnie lżejsza, lżejsze od xr 600 w klasie 600 są tylko bergi i husqa te 610 ........

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...