Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja z własnego doświadczenia wiem ze 250 4T jest bardzo wymagająca i droga pod względem utrzymania, serwisu. Kupisz padake to licz się ze ze 3kola wpakujesz. Ale decyzja należny do ciebie. 250 4T sa dla ludzi którzy wiedza czego chcą i maja kilka grządek kapuchy inaczej nie ma co sie pchać

Mika Ahola

1974 - 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wybrać 2t czy 4t a dokładniej ktm exc 200 czy moze honda crf 250 budżet do 10 tysiecy. Jeżdże róznie. głownie lasy czyli rózne podjazdy, zjazdy, hopki, zakręty itp. Co polecacie?? pzdr :banghead:

Tak jak wspomniano wyżej crossowa 250 4T to droga zabawka, chyba najdroższy w utrzymaniu w tym sporcie, poza tym to cross ze wszystkimi jego plusami i minusami (z przewagą minusów) "średnio" nadający się do lasu. EXC200 to h.enduro pełną gębą idealnie nadający się do terenów przez Ciebie podanych, poza tym tańszy w utrzymaniu i prostszy w serwisie( spróbujcie wydobyć gaźnik z CRF250 :icon_mrgreen: ) pod względem masy podobne, ale nisko położony środek ciężkości w EXC200 daje wrażenie jazdy na rowerze z silnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom słyszałem ze pierwsze exc-f 250 to troche muły. Ale myśle poważnie o ktm exc 200, i mam na oku tego http://www.allegro.pl/item942932330_ktm_ex...ife_raty_1.html , może mi ktoś cos powiedziec o firmie mx life z gubina która sprowadza motory??

i jeszcze pytanie odnosnie exc 200, jak on się zbiera od dołu, duża jest różnica mocy w dolnym zakresie obrotów miedzy 125 a 200? Słyszałem że dól podobny do 250 ale chciałbym aby wypowiedziały sie osoby, które mialy doczynienia z tym silnikiem.

pzdr ;)

 

kup sobie konia tego co masz w avatarze kolego.

na pewno byłby najmniej awaryjny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jeździłem 125 exc i mogę powiedzieć, że nie ma dużej różnicy w porównaniu z 200, moze to dlatego że ostatnio jeżdże tylko po lodzie i śniegu, a setą jechałem po asfalcie... ale myśle że śmiało możesz szukać exc 125 lub 200 byle w dobrym stanie, na pewno sie nie zawiedziesz pzdr

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na innym forum (nie wiem czy powinienem podawać nazwę) była mowa o firmie MX Life z Gubina. Wypowiadali się całkiem pozytywnie na ich temat ludzie, którzy mieli z nimi styczność. Ale za to całkowitym przeciwieństwem tej firmy jest firma MX Generation również z Gubina i ponoć każde ich moto to odpicowana padaka. Pisze o tym co wyczytałem z innych źródeł, więc nie bijcie mnie jeśli uważacie, że jest inaczej. Komarek17, jeśli chcesz więcej info o MX Life, to wal na PW, to Ci prześlę link do wątku z tamtego forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też słyszałem że motory picowane tylko pod sprzedaż, ale nie potrafię powiedzieć która to firma z tych dwóch.

A to czego się spodziewałeś po polskich handlarzach ? :bigrazz: ;)

Robią przy moto tylko to, co trzeba zrobić żeby za kilka dni klient nie miał problemów z motocyklem. Byle jako takiego zaufania nie stracić ;)

Edytowane przez rafael
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to czego się spodziewałeś po polskich handlarzach ? :bigrazz: ;)

Robią przy moto tylko to, co trzeba zrobić żeby za kilka dni klient nie miał problemów z motocyklem. Byle jako takiego zaufania nie stracić ;)

Nie obrażaj mnie bo ja też ściągam motocykle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...