Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jeżeli masz zamiar kupić nowe (pewnie te od Murzyna ze sklepu kolo bloków) to nie bierz 250, każda nawet jak ja odblokujesz to po prostu nie jeździ (wg mnie jest za słaba), bierz 450 bez zastanowienia

Edytowane przez Katsumoto

Mika Ahola

1974 - 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie wiem czy dam se rade z 450

a jeśli 450 t0 co lepsze exc czy wr

starsze roczniki to WR, bo wogole w pierwszycj latach produkcji wyczynowych 4t yamaha miała najmniej chorób wieku dziecięcego

Edytowane przez rafael
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw to sie zastanow jak i gdzie chcesz smigac. Moim zdaniem to podstawa bo nie bedzie ci potrzeba mocy 450 w ciezkim terenie ani na torze (chyba ze jestes wymiatacz) a jesli jakies wieksze przeprawowki i dluzsze dystanse to bierz 450. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam 125 i na torze przymierzyłem się do motocykli >250 i muszę powiedzieć, że to potwory których opanowanie zajmie dłuuuugi czas.

Z całą stanowczością przychylam się do opinii, że ćwiara cross (2T) wystarczy w zupełności...

Edytowane przez slo_mo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po kmx 125 bierz Wr250f , nie słuchaj opinii ludzi którzy nie jeździli na Wr 250 i mówią że sprzęt jest za słaby

 

po pierwsze napisałem ze Wg MNIE, a po drugie sam chyba nie jeździłeś bo wychodzisz z założenia ze dla Ciebie wszystkie 250 4T maja porównywalna moc czy to CRF, SX-F WR-F EXC-F czy nawet XR :] ja jeździłem na niej 1h w naprawdę wymagającym terenie i ona NIE JEŹDZI i zdania nie zmienię :banghead:

Edytowane przez Katsumoto

Mika Ahola

1974 - 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam chyba nie jeździłeś bo wychodzisz z założenia ze dla Ciebie wszystkie 250 4T maja porównywalna moc czy to CRF, SX-F WR-F EXC-F czy nawet XR

HAHAHA przeczytaj uważnie mój post, bo ja nigdzie tego nie napisałem. Ja jeździłem WR'ką z odblokowanym wydechem , która zbierała się bardzo ładnie. Myślę że po kmx 125 taka Wr250f Ci starczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHAHA przeczytaj uważnie mój post, bo ja nigdzie tego nie napisałem. Ja jeździłem WR'ką z odblokowanym wydechem , która zbierała się bardzo ładnie. Myślę że po kmx 125 taka Wr250f Ci starczy.

wystarczy... co nie znaczy ze zapewni maximum frajdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra spoko, ja to tak zrozumiałem, ja tez full odblokowana w wydechem Higashi, w sumie możne i racja ze po takim kmx'ie lepiej się przesiąść na 250 w 4T bo w sumie nie wszyscy zaczynali od 4T, a to inna jazda.

bo mniej emocjonująca :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...