Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

PILNIE :wink:

 

Czy zna ktoś to moto:

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M935453

 

i proszę o ogólna ocenę (zwłaszcza: cena i jak wyglądały modele z tego roku)

 

coś mi sie wydaje ze coraz bardziej sie na niego napalam :icon_mrgreen:

Mika Ahola

1974 - 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie cos wydaje ze on zdrowo zajechany i odpicowany na handel

Edytowane przez Nitomen

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skąd takie przypuszczenia??

 

i co to jest ten "chandel" ?? :bigrazz:

 

Pzdr, Maciek

 

Wś CIPSKI Maciek już sie musiał dopi*rdolić do kolegi :clap: kazdemu sie pomyłka zdaża ;)

ty i nie krzycz na nitka bo dostaniesz 10 % ;)

Edytowane przez rafael
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co żkola óczy :D

 

wiesz dziwnym trafem kazdy enduro uzywany jest przez babcie/dziadka aby jezdzic na msze w wiosce , skoro on taki malo uzywany to czemu ma palastiki czarne ? zdaje sie ze oryginalnie byly innego koloru.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PILNIE :)

 

Czy zna ktoś to moto:

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M935453

 

i proszę o ogólna ocenę (zwłaszcza: cena i jak wyglądały modele z tego roku)

 

coś mi sie wydaje ze coraz bardziej sie na niego napalam ;)

wizualnie motocykl wyglada rewelacyjnie co prawda plastiki zawsze mozna zmienic ale pozostale czesci takie jak wahacz czy felgi nie sadze by ktos kupowal nowe po to by moto sprzedac po drozszej cenie a wiec zeby utrzymac wszystko w takim stanie tzreba o to dbac. Przypuszczam wiec ze moze to byc moto warte poogladanie, ale to tylko przypuszczenie bo w rzeczywistoci moze byc inaczej. Nie przekonasz sie jak go nie dosiadziesz. Jezeli chodz o cene to mozna wyrwac tansze sztuki. Trodno jest cos wiecej powiedziec po zdjeciach wiec powodzenia w kupowaniu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka crossówka po klx 250, 125 czy 250? Poradźcie coś! Moto ma służyć do wygłupiania sie po lesie...

Edytowane przez Kamsel

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jakim przedziale cenowym :wink:

No tak zapomniałem :D myśle że do 5,5tys bo kasy nie mam na moto ale utrzymać bym je utrzymał. Podkreśle iż klx zostawiam w grażu do codziennej jazdy i np na wypady z bratem i chce sprzedać crm dołożyć i kupić crossówke tyle że nie wiem czy 125 czy 250 nigdy nie jeździłem na crossie. Interesuje mnie wyłącznie 2T.

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak zapomniałem :D myśle że do 5,5tys bo kasy nie mam na moto ale utrzymać bym je utrzymał. Podkreśle iż klx zostawiam w grażu do codziennej jazdy i np na wypady z bratem i chce sprzedać crm dołożyć i kupić crossówke tyle że nie wiem czy 125 czy 250 nigdy nie jeździłem na crossie. Interesuje mnie wyłącznie 2T.

:) według mnie, skoro masz juz pojecie o motocyklach terenowych to dałbys sobie rade na 250 :( , ale lepiej zaczac od 125 a potem najwyzej zmienisz :)

co do floty to ci powinno wystarczyc (zalezy w jakim roczniku) z tego co ja widizałem to powinno ci sie udac wyrwac jakas cr 125 2001r. w tym przedziale, chyba ze chccesz wydac jak najmniej to polecam ci cr 125 95-97' tania a jak dobrze trafisz to długo pojezdzisz ;) ale to sie równiez tyczy innych marek, zalezy od gustu :icon_mrgreen:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) według mnie, skoro masz juz pojecie o motocyklach terenowych to dałbys sobie rade na 250 :( , ale lepiej zaczac od 125 a potem najwyzej zmienisz :)

co do floty to ci powinno wystarczyc (zalezy w jakim roczniku) z tego co ja widizałem to powinno ci sie udac wyrwac jakas cr 125 2001r. w tym przedziale, chyba ze chccesz wydac jak najmniej to polecam ci cr 125 95-97' tania a jak dobrze trafisz to długo pojezdzisz ;) ale to sie równiez tyczy innych marek, zalezy od gustu :icon_mrgreen:

pozdrawiam

Chciałem wyrwać coś najmlodszego ale za tą kase to wiecie :D Własnie myslałem o cr bo chyba są najtańsze w zakupie w stosunku do sx czy rm :) Czekam na dalesze wypowiedzi. Pytanie tylko czy 250 w lesie nie będzie uciązliwa nie chce pyrkać na niskich obrotach :)

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...