Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M594560

 

siema wiem juz co i jak z tym moto,bo ogladalem to moto jak by ktos potrzebowal jakies info na jego temat to pisac na pw.pzdr

Edytowane przez rafael
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, skoro Tak bardzo chcecie wcisnąć mi tą sete to prosze was o wszelkie propozycje na nie. Ale właśnie co będzie jeżeli jednak braknie mi tej mocy... Mati 125kmx skąd jesteś? Dałbyś podsiąść na tego sxa wypróbować tą moc 40 kucyków? wtedy będę wiedział najlepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, skoro Tak bardzo chcecie wcisnąć mi tą sete to prosze was o wszelkie propozycje na nie. Ale właśnie co będzie jeżeli jednak braknie mi tej mocy... Mati 125kmx skąd jesteś? Dałbyś podsiąść na tego sxa wypróbować tą moc 40 kucyków? wtedy będę wiedział najlepiej...

Teraz nie mam kata w dom bo robie juz remont na zime i tak ogolnie to sezon skonczylem 2 tygodnie temu ;)

Ale jak chcesz to moze kiedys sie umowimy.Wydaje mi sie ze jak sie przejedzisz to od razu bedzisz chcial cos takiego kupic

Edytowane przez mati kmx125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowałem sie na 250 wyczyn ( koniec . ) Tylko teraz podstawowe pytanie... ( co wybrać?! ) jakiś taki nie zdecydowany jestem ;) Ale jednak postanowiłem ze wezmę 250. Potrzebuje kogoś z Łodzi/okolic kto da sie przymierzyć do tej pojemności. Jednak waże 100 kg i coś musi mnie uciągnąć .

Edytowane przez Kuba Stolarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowałem sie na 250 wyczyn ( koniec . ) Tylko teraz podstawowe pytanie... ( co wybrać?! ) jakiś taki nie zdecydowany jestem :notworthy: Ale jednak postanowiłem ze wezmę 250. Potrzebuje kogoś z Łodzi/okolic kto da sie przymierzyć do tej pojemności. Jednak waże 100 kg i coś musi mnie uciągnąć .

 

Widzę, że Cię ciągnie do papierowych koni ! Myślę że mam większe doświadczenie niż ty i po mimo to nie zamierzam kupowac motocykla powyżej 1252T / 2504T ponieważ to w zupełnościwystarcza. Nigdy nie jeździłem na DT ale z tego co wiem to się troszku różni od 250 wyczyn. I nie chciałbym żebyś doszedł do wniosku że kupiłeś sprzęt ciut na wyrost na korytarzu na pogotowia ( a kolejki są dosyć długie- wiem z własnego doświadczenia) Zasłaniasz się ciąglę tą wagą, zamist kupować większą pojemność proponowałbym zbić te 10Kg przez zimę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupowanie duzej pojemnosci na początek przy braku doswiadzczenia jest czestym błedem poczatkujacych( i w tym moim :P ), Ludzie myśla ze jak kupią cos dużego to od razu wszytkich objada. Zależy tez gdzie chcesz jezdzic bo jezeli jakies lajtowe enduro bez wiekszych apiracji no to jakos ujdzie, te kilka koni w enduro zawsze sie przyda, zresztą "nie mój cyrk nie moje małpy "

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie każdy jest po***ny i odkręca do końca, czarci z padniętego lc2 na sx520 się przesiadł no i co ?

nic mu się nie dzieje, po 2 mies na rampie skakał ;)

 

U sąsiada chłopak w wieku 12 lat z sendy50c przesiadł się na exc250 2t i jeździ do dzisiaj (teraz ma 16lat) .

a dlaczego ? seta pod nim nie jedzie .

90kg na setke to już sporo zwłaszcza dla osoby która będzie tylko w terenie jeździć .

 

kumpel latał cały czas setką, ale jak przekroczył 80kg to już moto pomimo świetnego stanu nie jechało jak należy, jakiś większy piach, zakręt z bandą czy błotko było masakrą, zamiast jechać moto traciło moc bądź kopało dołek i grzęzło :)

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enduromaster ma rację, seta dla osoby ktora waży troszkę więcej to już męczarnia. Z dt 80 przesiadłem się na yz 125 i nie bylem zadowolony. Do mocy przyzwyczaiłem się na pierwszym wyjeździe. Tu właśnie dobrym przykładem jest Czarczi który z rozwalonej LC2 przesiadł się na sx 520 i opanował go bez problemu.

 

Miałem dwie DT80, YZ 125 i nauczyłem się przez te 3 sprzęty jednego. Nigdy nie kupować starego śmiecia i dwusówa (ale to już zależy od upodobań). I każdy mi mówił, że na secie się naucze jeździć...a nauczyć się nie mogłem za dużo bo mi brakowało mocy żeby się rozpędzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...