Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ten temat jest wkółko o tym samym przeraża mnie tylko głupota i lenistwo ludzi że nie chce się nawet jedną stronę cofnąć i poczytać , co strona wałkuje się różnice cross i enduro i dlaczego dt 125 a oni w kółko o to samo pytają :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dlaczego dt 125 a oni w kółko o to samo pytają :D

 

Bo DT 125 ma w nazwie modelu "125", tak samo jak WSK 125 :P A z racji tego, że 99% pytających nie jechało nigdy zdrową i odblokowaną DT-tką to myślą, że to idzie tak samo, jak WSK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć wszystkim.! :wink:
Na forum jestem jeszcze dość zielony, ale myślę że to własciwe miejsce abym mogł prosić was o pomoc przy wyborze jakieś cross-ówki.

Najchętniej jakbym mogł z kimś porozmawiać na jakimś privie bo kilka pytań chciałbym zadać przed jakim kolwiek kupnem. Jeśli bylby ktos tak dobro duszny to było by super. :)

>Nazywam sie Kacper, mam 17 lat. 176cm wzrostu 72kg wagi. Na 2 kołach mam przyjemność poruszać sie od 10 roku życia. Jeździłem na 50cm i 125cm po asfalcie. Przez ostatnie 2 lata uczylem sie jeździc 125 chińska po lesie, aby coś podłapać. Krok jaki teraz planuje zrobić w przód to wielka przepaść mocy ale kiedyś trzeba go zrobić. :cool:
>Chciałbym abyście polecili mi jedne z mniej awaryjnych cross-ówek (marki do jakich mnie przekonywano to Honda, Yamaha - mniej do Suzuki, Ktm, husqvarna) o pojemności 250cm3 a roczników najlepiej <2000r. Głównie bede jeździł po lasach i żwirowni.

Dziękuje za przeczytanie i pozdrawiam wszystkich. :) :) :)

P.S. Zapomiałbym że dysponuje kwota 5500 zl w przeznaczeniu na motor. Jaką drobna sume moge jeszcze dołozyc jesli by sie oplacało.

Edytowane przez Jabyte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bo DT 125 ma w nazwie modelu "125", tak samo jak WSK 125 :P A z racji tego, że 99% pytających nie jechało nigdy zdrową i odblokowaną DT-tką to myślą, że to idzie tak samo, jak WSK :)

 

inna sprawa że teraz za sprawą przepisów ceny 125 2T są po prostu chore , 125/50 były swojego czasu tańsze niż teraz są 125 2t....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szukam enduro na start.

Możecie polecić mi konkretny model?

Mam 163/64 cm wzrostu i wagę 54 kg.

Mam zamiar jeździć po drodze, polnych i lasach.

Z góry dziękuje i pozdrawiam :)

To zależy czy 4t czy 2t, jeśli małe spalanie to w 4t celuj w 125cc np. Yamaha xt 125 lub Honda xr 125, coś tam by się jeszcze znalazło lecz te są najbardziej popularne, jeśli 2t to Yamaha dt 80 będzie dobrym wyborem, 2t potrzebuje mieszanki paliwa z olejem, także olej to dodatkowy koszt i trzeba liczyć że spali około 4-5 litrów benzyny na 100 kilometrów, co do 125cc 4t to spalanie będzie około 3-4 litry. Jeśli Kupisz zjeżdzony motocykl to 4t będzie droższe w remoncie niż 2t.

 

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy czy 4t czy 2t, jeśli małe spalanie to w 4t celuj w 125cc np. Yamaha xt 125 lub Honda xr 125, coś tam by się jeszcze znalazło lecz te są najbardziej popularne, jeśli 2t to Yamaha dt 80 będzie dobrym wyborem, 2t potrzebuje mieszanki paliwa z olejem, także olej to dodatkowy koszt i trzeba liczyć że spali około 4-5 litrów benzyny na 100 kilometrów, co do 125cc 4t to spalanie będzie około 3-4 litry. Jeśli Kupisz zjeżdzony motocykl to 4t będzie droższe w remoncie niż 2t.

 

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Oczywiście, że 2T. Dziękuje za odpowiedź, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Szukam użytkowników Gas Gas-a którzy mogli by się wypowiedzieć na temat tej marki, jak z trwałością i dostępnością części? itd - jest blisko mnie Gas Gas EC 300 2T z 2006 roku. Warto?-czy lepiej szukać starszego exc?

 

Ps. Czy był ktoś oglądać

Gas Gas EC 300 2T !!! ** 2006r: https://www.olx.pl/oferta/gas-gas-ec-300-2t-2006r-dokumenty-250-yz-sx-cr-exc-CID5-IDhNEn3.html#a149528fee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...