Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bylem dzisiaj u Pana, ktory ma pare moto. wsiadlem na drz a pozniej na wr. pierwsze co moge powiedziec to to, ze oba te motory sa ciezke(az za ciezkie). Jezdzilem na yz 125 i cr 125 i oba mi sie podobaly. yamaszka byla z 2004r a cr 1999. planuje kupno cr 125 '99 a za sezon doloze kilka kafli i cos innego kupie. Dodam, ze yamaha jest za 7200 PLN, a cr 5000 PLN.

P.S moto kupie w styczniu :P

pozdro :)

rzeczą jasną że pod względem wagi i poręczności 2T nie ma sobie równych :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybkie pytanko mam 19 lat 75kg 178cm kilka lat jezdzilem na dt 50 ostatnio jezdze grizzli 700 i od czasu do czasu jakimis setami 2t chcialbym jakies enduro z 2 kompletami kol jedno w teren 2 na szose czy exc 400/450 sie nad dla mnie i do tego??

Edytowane przez pysiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem żadna wersja EXC nienadaje się na trasę. Do polatania po mieście to jeszcze, ale w trase niebardzo. Zaduże oboty silnika, ponieważ te motocykle były stowrzone do jeźdzenia w terenie i ma inną skrzynie biegów.

Jeśli masz kasy to rozejrzyj się za DRZtą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee sorki ale nie rozumiem

W miasto EXC pasuje, poza miasto nie. Pisząc miasto mam na myśli tylko i wyłącznie teren miejski(uliczki,krótkie proste itd) Jak chcesz jezdzić w terenie , miasto i za miastem trochę to kup DRZ ale koniecznie wersję E i do niej kółka SM. SM oryginalnej nie kupuj bo jest zmulona i ciężka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Chciałbym sobie kupić coś do jazdy w terenie (polne drogi).I nie wiem co wybrać czy suzuki dr 350 czy yamaha xt 350 (który lepiej wybrać mając budżet około 3600zł?Myślę że xt bo są tańsze a jak drka znajdzie się za tyle to jakieś padło)I interesuje mnie jak jest z spalaniem tych moto możecie mi powiedzieć ile pali dr i xt gdy się jeździ spokojnie a jak ostro?Zmieści się spalanie do3.5l na 100km przy spokojniej jeździe?Może rozglądać się za dr 125(chciał bym też się coś o nim dowiedzieć)gdy mam mały budżet?I jeszcze jak jest z remontami tych moto?I jeszcze jedno pytanie trochę głupie można np.taką dr 350 odpalić pochodzi z 5s i ruszać na maks?Obecnie mam rm 85 i denerwuje mnie długie rozgrzewanie silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o hyosung xrx 125 jest lepszy od dr 125?

Co powiecie o niej? http://moto.allegro.pl/item823245217_yamah...jestrowana.html

Edytowane przez seba9121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Chciałbym sobie kupić coś do jazdy w terenie (polne drogi).I nie wiem co wybrać czy suzuki dr 350 czy yamaha xt 350 (który lepiej wybrać mając budżet około 3600zł?Myślę że xt bo są tańsze a jak drka znajdzie się za tyle to jakieś padło)I interesuje mnie jak jest z spalaniem tych moto możecie mi powiedzieć ile pali dr i xt gdy się jeździ spokojnie a jak ostro?Zmieści się spalanie do3.5l na 100km przy spokojniej jeździe?Może rozglądać się za dr 125(chciał bym też się coś o nim dowiedzieć)gdy mam mały budżet?I jeszcze jak jest z remontami tych moto?I jeszcze jedno pytanie trochę głupie można np.taką dr 350 odpalić pochodzi z 5s i ruszać na maks?Obecnie mam rm 85 i denerwuje mnie długie rozgrzewanie silnika.

 

Aby kupić dobrą DR 350 za ok 3500zł potrzebujesz naprawde niezłego farta. Celuj w XT.

Przy spokojnej jeździe spali ok 3,5-4L. Jak skatujesz 5,5 nawet do 6.

DR 125 to sprzed dla wędkarza. jedyną zaletą jest bardzo niskie spalanie i tania w explartacji.

Myślę że za dużą DR za remont zapłacił ok 2tyś zł aby zrobić tak naprawde konkretnie silnik.

Jeśli ruszysz z pełnej pary po 5 sekundach od odpalenia, będziesz szybciej zbierał silnik niż myślisz... To bluźnierstwo. To nie samochud że odpalisz i jedziesz. Musi się rozgrzac. Ja ok 3 minut rogrzewam, zapalam i pomalusiu się ubieram, dotkne ręką cylindra że już jest naprawde ciepła to jade. Kręcic zaczynam po ok 3-4km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy spokojnej jeździe spali ok 3,5-4L.

Nie przesadzasz aby? 3,5l? Chyba przy bardzo spokojniej jeździe, przy toczeniu sie ledwo co :D

Edytowane przez Kamsel

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DR 125 to sprzed dla wędkarza.

Tu mamy klasyczny przykład na to że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: , jeszcze nie dawno Włochaty gotów był zamordować za taką "herezję" a dziś.... proszę sam je głosi :icon_mrgreen: , no ale trudno mu nie przyznać racji w końcu przetestował organoleptycznie :crossy: , seba9121 poszukaj sobie jakiejś zdrowej TT350 albo DR350 no ostatecznie XT350.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu mamy klasyczny przykład na to że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: , jeszcze nie dawno Włochaty gotów był zamordować za taką "herezję" a dziś.... proszę sam je głosi :icon_mrgreen: , no ale trudno mu nie przyznać racji w końcu przetestował organoleptycznie :crossy: , seba9121 poszukaj sobie jakiejś zdrowej TT350 albo DR350 no ostatecznie XT350.

Po sezonie na DR 350, mogę naprawde powiedzieć że 125tka to był komarek. Ale jeśli chce się nauczycz podstawowych technik, to sprzęd najade się idealnie. Mało spali, tani w eskplortacji. No i przedewszystkim moim zdaniem cena. Za 2000-2500 mamy dobrą DR 125 z rozrzusznikiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...