Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zobacz czy silnik nieprzerywa, jak pali na zimny silnik, zy po rozgrzaniu ma trudności z odpaleniem, czy nic w silniku niedzwoni, czy wszystkie biegi sie wkleszczają. Jesli wszystko z silnikiem bedzie ok sprawdz rame, czy niejest krzywa czy niema ósemek, w jakim stanie są opony, zawieszenie, itd. Jesli wszystko bedzie wporzadku motocykl smiało mozna kupowac. Olej leje sie do takiego sprzętu 1:50 :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli by miał jakieś trudności z odpalaniem na zimnym lub ciepłym silniku to czy mogą to być jakieś poważne usterki ? I co to znaczy że rama ma ósemki ? A to że leje sie ten olej w stosunku "1:50" to oznacza że na litr paliwa miałbym lać 20 ml oleju, tak? Nie wiem czy dobrze to rozumiem bo zawsze mi sie to myli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ze rama ma ósemki tylko ze koła są krzywe :crossy: Jesli niebedzie palic na zimny silnikto kwestia rególacji. Niejest to powazna usterka. 1:50 to znaczy ze leje sie Litr Oleju na 50L paliwa. Pól litra na 25L, na 12,5L benzyny leje sie 0,25ml oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ze rama ma ósemki tylko ze koła są krzywe :crossy: Jesli niebedzie palic na zimny silnikto kwestia rególacji. Niejest to powazna usterka. 1:50 to znaczy ze leje sie Litr Oleju na 50L paliwa. Pól litra na 25L, na 12,5L benzyny leje sie 0,25ml oleju.

lejesz poprostu "setke" na 5 litrów

:( ale wy kombinujecie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ze rama ma ósemki tylko ze koła są krzywe :crossy: Jesli niebedzie palic na zimny silnikto kwestia rególacji. Niejest to powazna usterka. 1:50 to znaczy ze leje sie Litr Oleju na 50L paliwa. Pól litra na 25L, na 12,5L benzyny leje sie 0,25ml oleju.

 

Nie zawsze niepalenie silnika na zimno oznacza brak porzadnej regulacji. Moze to niestety tez oznaczac konczacy sie silnik. Np. u mnie podczas odpalania silnik odpalal po dluzszym kopaniu na ok. sekunde i gasl, pozniej znow odpalal na krotki czas i gasl. Dopiero po wielokrotnym takim zachowaniu nabieral ochoty na dluzsza prace i dzialal ok :( Powod - na tloku pekly pierscienie i dopiero po nagrzaniu silnik sie doszczelnial i mial moc. Takze trzeba i na to uwazac. Pozdrawiam.

Edytowane przez Soku11

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, co powiecie na temat tego motorka ?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M927512

ma chłodnice ? to chyba 4t ?

bardzo kusząca propozycja ale wogole niewiem co to za moto ...

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A idź w ch#j z tym gównem... :) Swoją DT-ka bym to brał jak bym chciał :D Jaki opis na koniec <lol2> :crossy: ,,Zapraszam na jazdę próbną !! naprawdę Warto !! Dt 125 sprowadzona do opłat kosztuje dobre 5tyś a ja sprzedaje prawie nowego crosa !! zarejestrowanego na 50cc za 4900 zł !! DO NEGOCJACJI!!" Nie wiem jakim cudem to jest zarejestrowane na 50ccm jak to 250 chyba ze lewe papiery przecież sam napisał ze to cross. Ja bym Ci polecał jak chcesz sobie latać na ulicy jak i w terenie żebyś sobie kupił HM CRE przerobiona na 70ccm :clap: Wtedy taka HM-ka lata jak głupia i spokojnie zamknie 120km/h :biggrin:

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, co powiecie na temat tego motorka ?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M927512

ma chłodnice ? to chyba 4t ?

bardzo kusząca propozycja ale wogole niewiem co to za moto ...

taak, to 4t, a chłodzona pewnie powietrzem..

 

A tak to po prostu.. prawie yamaha, którą Ci szczerze odradzić mogę ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówisz ze tm to egzotyka ? w sklepie motocyklowym 10km odemnie stoją dwa poj. 250cc :]

 

http://moto.allegro.pl/item417464229_honda...an_polecam.html

co powiecie o tym motorku, podobno bardzo mocny jak na 50cc, ale chyba duzo musi palić ...

niby 2006r a czemu taki tani :bigrazz:

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za wsparcie... zacząłem właśnie zwracać większą uwagę właśnie na Suzuka 350. bo przystępniej cenowo wychodzi. Niestety wystąpiły u mnie małe problemy i nowy sprzęt najwsześniej na następny sezon :banghead::(

no nic jakoś będę musiał wytrzymać na razie starczy mi śmiganie po drogach :-)

 

zapytam jeszcze w takim razie o jedno... bo może przesadzam z tą potrzebą 450.. powiedzcie czy 250 to jest w zupełności wystarczająca zabawka do śmigania po okolicznych bezdrożach czy jednak może jej braknąć pod większe górki?? jestem dość duży i odrobinę zbudowany - ważę pod 90 kg.

jeśli by to miało dość mocy to warto by było kupić chyba 250 w lepszym stanie za tą kasę niż 450 z którym posiedzę więcej w garażu niż w lesie i polach :D

 

pozdro :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...