Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! chce kupic sobie jakies enduro typu (dominator,dr650rse,pegaso,tener) zeby miało owiewke z przodu... jednak nie wiem co wybrac! do wydania mam 6000zł POMOCY...

bierz tenere to jest sprzet nie do zajechania poprostu... kolega z ekipy ma 600 i katuje w terenie równa z crossowkami co on na tym robi to szok a ona to dzielnie znosi... i z tych wszystkich ww najlepiej nadaje się do jazd w terenie i na ulice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenera 600 ( czyli stara XT z owiewka ) - ale ciezko trafic na model z owiekwkami bo te sie latwo lamia , bo chyba kolega nie mysli o XTZ 660 Tenere bo to sie ma do terenu jak pies do jeza, Z takich dualowych sprzetow to najmniej owiewkowy jest stary model KLR 650 A, B , mala owiewka z przodu dzielnie daje rade do 140 km/h. Dobry i zadbany model posluzy dlugo i bezawaryjnie. Pozatym XT , XTZ 660 to muly , chociaz trwale. Co do DR ki to wlasnie ich popularnosc nie swiadczy o ich bezawaryjnosci , a stara DR cierpi na bardzo wiele chorob wrodzonych , chyba ma ich najwiecej ze wszystkich motocykli dualowych.

Edytowane przez Nitomen

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktm 300 EXC słyszałem że dobre moto ale w jakiej cenie? PS. Ścisk w dłoniach mam także nie ma co sie martwić

 

 

Nie bede wnikal na czym..albo jak trenowales :) W tej kasie szukaj jakiejs DR 350! powinienes wyrwac w miare ladna sztuke :D

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenera 600 ( czyli stara XT z owiewka ) - ale ciezko trafic na model z owiekwkami bo te sie latwo lamia , bo chyba kolega nie mysli o XTZ 660 Tenere bo to sie ma do terenu jak pies do jeza, Z takich dualowych sprzetow to najmniej owiewkowy jest stary model KLR 650 A, B , mala owiewka z przodu dzielnie daje rade do 140 km/h. Dobry i zadbany model posluzy dlugo i bezawaryjnie. Pozatym XT , XTZ 660 to muly , chociaz trwale. Co do DR ki to wlasnie ich popularnosc nie swiadczy o ich bezawaryjnosci , a stara DR cierpi na bardzo wiele chorob wrodzonych , chyba ma ich najwiecej ze wszystkich motocykli dualowych.

ależ nie mowa o 600 bardzo dobry sprzęt :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi co polecicie ? szukam czegoś teraz,

obecnie mam kdx :D

fundusz hm 5500 :D :) (nie więcej)

hmm może jakiś skuterek ? :) Może byś tak napisał dokładnie do czego chcesz używać moto ? 2t czy 4t enduro czy cross, a moze hard enduro!

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...