Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym brał xr400-ale to tylko mój punkt widzenia napisze żeby moja opinia była obiektywna i psychofani ktm nie szykowali sztachet i noży :D

 

po dt 125 w xr400 będziesz miał te same koszty utrzymania -częsciej wymiana oleju w silniku i droższy ale sporo niższe spalanie..

 

silnik prosty, zdrową za 8kpln kupisz z kwitem......

 

jeśli chodzi o samą jazdę to owszem ustępuje mocno exc 400 czy wr450 ale w mojej opini styka dla amatora w zupełności....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michoa, jestem przekonany, że 99% osób, które mają odpowiednie środdki, wolałaby jeździć na nowym exc, wr, crf itp. niż na xr400r z 1998, czy tam drz400e z 2004. Jeśli kogoś stać to niech bierze nowsze, lepsze. Na pewno będzie więcej funu. Ale jeśli ktoś potem miałby nie mieć na eksploatacje to warto się zastanowic czy tej dodatkowej zabawy będzie na tyle więcej żeby na dzień dobry wydawać dużą kase a potem nie mieć na serwis. Aczkolwiek xr400r zacny sprzęt :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michoa, jestem przekonany, że 99% osób, które mają odpowiednie środdki, wolałaby jeździć na nowym exc, wr, crf itp. niż na xr400r z 1998, czy tam drz400e z 2004. Jeśli kogoś stać to niech bierze nowsze, lepsze. Na pewno będzie więcej funu. Ale jeśli ktoś potem miałby nie mieć na eksploatacje to warto się zastanowic czy tej dodatkowej zabawy będzie na tyle więcej żeby na dzień dobry wydawać dużą kase a potem nie mieć na serwis. Aczkolwiek xr400r zacny sprzęt :-)

 

nikogo do niczego nie zmuszam-wyraziłem tylko swoja opinię możliwie obiektywnie......

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może Ktoś odpowiedzieć co by można było w alternatywie po DRZ-400E zakupić w cenie około 8tys.? Chodzi o coś w stylu hard enduro najlepiej 4T ale niestety z homologacją i rozrusznikiem, drugie niestety to z kwitem jest jeszcze trzecie niestety dobrze było w miarę lekkie ;)

Edytowane przez warn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Ktoś odpowiedzieć co by można było w alternatywie po DRZ-400E zakupić w cenie około 8tys.? Chodzi o coś w stylu hard enduro najlepiej 4T ale niestety z homologacją i rozrusznikiem, drugie niestety to z kwitem jest jeszcze trzecie niestety dobrze było w miarę lekkie ;)

Za te pieniądze nic. Możesz kupić EXC 520, ale i tak zaraz dołożysz do niego 2 tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może teraz i nie ma, właśnie zaczynam szukać już teraz. Pojawi się to jadę i kupuję ale mam czas, nie w tym miesiącu to w kolejnym. Podobno jeszcze jakieś mrozy mają nadejść więc i tak bym nie wyjechał. Wiadomo że im wcześniej tym lepiej ale lepiej na spokojnie.

 

Czyli po DRZ400E tylko DRZ400E albo EXC520? Żeby miało rozruch i homologacje do tego nie ważyło 160kg :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami trafiają się tanie husabergi, tańsze a znacznie lepsze od drz, nie wiem tylko jak z awaryjnoscią, ale spójrzmy prawdzie w oczy, zeby kupic dobre hard enduro z papierem wypada naszykowac te 10K, czy to bedzie ktm, drz czy hus, husqa, jeśli kupisz taniej to szybko dołozysz róznicę, okazje są rzadkoscią

Edytowane przez jjank
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...