Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze raz tosamo bo nikt nie odpowiedział

Witam. Co możecie powiedzieć o tym motorku, może ktoś oglądał.

http://moto.allegro.pl/item620747604_ktm_exc_400_2005r.html

Witam, a co tu pisać, moto jest zajebiste, jak masz na niego kase to jedź na oględziny najlepiej z kimś obeznanym w temacie i prawdopodobnie kup, pzdr.

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź łożyska w kołach, na wahaczu i główce ramy, stan napędu, czy rama prosta i nie widać spawania, czy nie cieknie zawieszenie, czy ma jakieś nie pokojące stuki, szumy (niektóre KTM mają szumiące sprzęgło, nie wiem jakie konkretnie), nie może kopcić, najlepiej na utwardzonej drodze sprawdź czy jak dodajesz gazu to czy przyspiesza równo ( jeśli nie to prawdopodobnie sprzęgło ślizga) powinien palić na ciepłym jak i na zimnym silniku i bez problemu schodzić z wysokich obrotów i bez oporów się na nie wkręcać, możesz też sprawdzić stan klocków i tarcz hamulcowych, Gdyby coś było nie tak to policz ile wyjdzie wymiana części i ponegocjuj cenę. Aha i jeszcze czy amoryzatory nie mają efektu ,,żaby"

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Co możecie powiedzieć o tym motorku, może ktoś oglądał.

http://moto.allegro.pl/item620747604_ktm_exc_400_2005r.html

Witam,

patrząc na to ogłoszenie dziwi fakt że wersję EXC DOPOSAŻONO w rozrusznik, licznik, i światła - przecież wszystkie miały w/w założone fabrycznie. Co najwyżej można je wymienić jeżeli dokonają żywota.

Natomiast jeżeli chodzi o "szeleszczące" kosze sprzęgłowe w większości przypadków powinny się wyciszyć po wciśnięciu klamki. (ghollum popraw jeśli się mylę :smile: )

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

patrząc na to ogłoszenie dziwi fakt że wersję EXC DOPOSAŻONO w rozrusznik, licznik, i światła - przecież wszystkie miały w/w założone fabrycznie. Co najwyżej można je wymienić jeżeli dokonają żywota.

Natomiast jeżeli chodzi o "szeleszczące" kosze sprzęgłowe w większości przypadków powinny się wyciszyć po wciśnięciu klamki. (ghollum popraw jeśli się mylę :smile: )

Pozdrawiam

 

Dokładnie tak, szeleszczące sprzęgło w KTMach to powszechne zjawisko i po wciśnięciu klamki powinno cichnąć jeśli nie cichnie to są to niepokojące objawy. Powodem tych odgłosów jest konstrukcja kosza sprzęgłowego i wybite ząbki na tarczach sprzęgła, jeśli sprzęgło nie ślizga i równo zabiera to raczej nie ma się czym przejmować, dla pewności można sprawdzić stan łożysk igiełkowych na sprzęgle ale z moich informacji wynika że awarie sprzęgła w tych silnikach to rzadkość, pomijając oczywiście zwykłe zużycie tarcz sprzęgłowych. " EXC DOPOSAŻONO w rozrusznik, licznik, i światła" no właśnie mnie też zastanawia to "doposażenie" spytaj sprzedającego czy ma na nią papiery, bo mnie to wygląda na przerobionego SXa , choć może gość tak napisał żeby zasugerować ile to pracy i kasy on włożył w tą maszynę :smile: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy stare 400 nie mialy przypadkiem tylko noznego ? od kiedy robili 450 ?

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam obecnie dt 125R. Jak to z regóły bywa już jest mi mało. chciałbym kupic coś mocniejszego 2T.

Coś co bardziej przypomina full crossa ale jednak nie tak wyżyłowany. Musi być z możliwością rejestracji, poj. pow 200 cm moc około 30-45 km. Szukam po allegro i nie bardzo wiem na co się zdecydować. Myślałem o Husqvarnach. Co polecacie? Ps najlepiej nie na nicasilu zeby nie było problemu z jego regeneracja. Aha cena do ok 6 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam obecnie dt 125R. Jak to z regóły bywa już jest mi mało. chciałbym kupic coś mocniejszego 2T.

Coś co bardziej przypomina full crossa ale jednak nie tak wyżyłowany. Musi być z możliwością rejestracji, poj. pow 200 cm moc około 30-45 km. Szukam po allegro i nie bardzo wiem na co się zdecydować. Myślałem o Husqvarnach. Co polecacie? Ps najlepiej nie na nicasilu zeby nie było problemu z jego regeneracja. Aha cena do ok 6 tys.

Możesz szukać: Kawasaki KDX 200, 220 albo 250, Suzuki RMX 250, Hondy CRM 250, Yamahy WR 250 ( nie chodzi o nową 4t ), poza tym KTM EXC 200 albo 250, Husqvarny WR 250, są jeszcze takie egzotyki jak Gas Gas EC albo TM 250. Dobrze by było gdybyś doprecyzował jaką jazdę preferujesz, czy zależy ci na momencie i mocniejszym dole czy chcesz coś co jest lekkie i dobrze zap***dala, w tym wypadku wystarczyłaby 125.

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz szukać: Kawasaki KDX 200, 220 albo 250, Suzuki RMX 250, Hondy CRM 250, Yamahy WR 250 ( nie chodzi o nową 4t ), poza tym KTM EXC 200 albo 250, Husqvarny WR 250, są jeszcze takie egzotyki jak Gas Gas EC albo TM 250. Dobrze by było gdybyś doprecyzował jaką jazdę preferujesz, czy zależy ci na momencie i mocniejszym dole czy chcesz coś co jest lekkie i dobrze zap***dala, w tym wypadku wystarczyłaby 125.

Gas Gas egoztyk ? pod jakim względem niby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gas Gas egoztyk ? pod jakim względem niby?

mało popularny, mało znany przynajmniej u nas, nie miałem nic złego na myśli :bigrazz:

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...