Skocz do zawartości

Przyznajcie się - Kto z choppera/cruisera wsiadł na turystyka/sporta/naked'a?


Rekomendowane odpowiedzi

[...] wsiadłem na varadero 1000 patrzę na zegarku 120 i nic wiatru po dojechaniu do Łodzi nie bolały mnie nawet plecy nie muwiąc o barkach jazda zupełnie inna mam 189cm i ten typ akurat mi pasował [...]

 

Miałem okazję jechać podobnym typem bo TDM900 - i zgadzam się że wygodny, dobra ochrona przed wiatrem itp. ale jednak wolałbym coś surowego,bez szyby. Po pierwsze dlatego że podoba mi się taka surowa linia motocykla a po drugie brak szyby ogranicza mój apetyt na prędkość :icon_twisted:

 

A może coś takiego: http://moto.allegro.pl/item1193650380_yama...n_bdb_raty.html ?

Śmigam często z kolesiem, który właśnie to ujeżdża.

Wygląda dobrze, bardzo fajnie jeździ w zakrętach, tylko to czerwone pole przy 6K RPM mi nie pasuje, ale za to kardan i Vka. Moc nie powala na kolana chociaz momentu ma sporo i czuc go, tak samo jak mega wibracje.

 

No wspominałem już w tym wątku o bulldogu - jeden z moich typów - ostatnio nawet się do jednego przymierzałem - niestety nie jechałem. A tak na marginesie bulldog podobno w 100 procentach bezwypadkowy ... ale jakoś dziwnie kierownica w lewo skręcała się normalnie a przy skręcie w prawo przełączniki uderzały o bak :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czyms takim beda bolaly na pewno rece :bigrazz: Surowiej juz sie nie da...

 

http://allegro.pl/item1193022451_suzuki_sv...uig_okazja.html

Da się surowiej :biggrin: . Wystarczy na Monstera wsiąść. A ręce nie bolą :crossy:

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję jechać podobnym typem bo TDM900 - i zgadzam się że wygodny, dobra ochrona przed wiatrem itp. ale jednak wolałbym coś surowego,bez szyby. Po pierwsze dlatego że podoba mi się taka surowa linia motocykla a po drugie brak szyby ogranicza mój apetyt na prędkość :icon_twisted:

No wspominałem już w tym wątku o bulldogu - jeden z moich typów - ostatnio nawet się do jednego przymierzałem - niestety nie jechałem. A tak na marginesie bulldog podobno w 100 procentach bezwypadkowy ... ale jakoś dziwnie kierownica w lewo skręcała się normalnie a przy skręcie w prawo przełączniki uderzały o bak :banghead:

Możesz popatrzeć jeszcze na XJR 1300 mi się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

kolega jezdził intruzem 1400 i wskoczył na buldoga. silnik od choppera tylko w mądrzejszym zawieszeniu. chlopak stwierdził ze chyba go poje**o ze jezdził na armaturze. :)

 

generalnie kilka rund rozpoznawczych raczej wskazanych

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja na szybko odpowiem też...

jak wiesz kupiłem Kawasaki Versys... 650ccm 2cyl. rzędówka... i jestem zachwycony....

 

kumpel z Shadowki przesiadł się na nowego Trampka - jest zachwycony...

 

kumpel - RPoint - z Intruza na V-Stroma 1000 - właśnie go obniża...

 

kumpela z Virago 535 na Bandita 600 - zadowolona...

 

kumpel z Dragstara 650 na Varadero 1 litr - objechał nim właśnie Afrykę - zadowolony....

 

kumpel HD Electre (choć trudno powiedzieć czy zamienił bo ma 2 następne sprowadzone do sprzedania i czasami jeździ) - na Varadero 1 litr... - objechał Afryke :-P

--------------------------------------------------

a przy okazji 3 znajomych kupiło niedawno... V-Stromy...

 

--------------------------------------------------

 

morał z mojej wypowiedzi....

 

Soft enduro turystyczne... - na Polskie drogi OK...

 

 

Jedni wolą Harleya i cycate blondynki... inni motocykle japońskie i ciasne... nazwijmy to...hmmm... winkle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jest taki, że i tak wszyscy skończycie na GSach :icon_twisted:

Jest to bardzo prawdopobone :)

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...