Skocz do zawartości

przy ognisku, przy ognisku wszyscy leją się po pysku


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hej Misiaczki :) skoro juz zamknęliśmy sezon ogniskowy, a pogoda jaka jest-kązdy widzi, to może by tak ofizjalnie otworzyć sezon zimowy? :flesje: czy ktoś jeszcze jest ZA? :)

 

tradycyjnie proponuję tesco o 19(później to już drewna, a może nawet lasu nie znajdziemy po ciemku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o 19 już jest ciemno.

Ja mam akurat tego dnia doszkalanie o konikkonika do 18 więc albo będę na moto, co jest kiepskim pomysłem :) albo się i tak spóźnię. No ale pewnie będę.

 

Edit. do godziny 18, wiec na ognisko nie dam rady wcześniej niż na 20.

Edytowane przez turtel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za a nawet zaza :) :)

 

o 19 już jest ciemno.

Ja mam akurat tego dnia doszkalanie o konikkonika do 17 więc albo będę na moto, co jest kiepskim pomysłem :clap: albo się i tak spóźnię. No ale pewnie będę.

 

 

to ty się lepiej spóźnij :flesje:

 

kazdy kupuje paczkę drewna kominkowego w TESCO (z tych co się spóźniają i nie zbierają)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porzyczę Ci spiwór do - 20 i namiot :flesje: będę spał obok :)

 

no jak powiesz, że jedziesz to może żonka pozwoli takiego pijaka na jeden dzień ze śniadaniem przygarnąć. Parking dla moto też się znajdzie.

 

Oczywiście jak zaczniesz podrywać Aśkę to masz wpierdol i śpisz na ziemi :wink:

Edytowane przez Marcin SF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na prośbe ogółu zmieniam datę na sobotę.

 

bo mi zrzędzą, marudzą, że po pracy, że wyjazdy, że szkolenia.... :icon_rolleyes:

 

i jeszcze jedno pytanko-bo o tej 19 to juz też pewnie ciemno będzie.... co powiecie na 18? to nieludzka(nie Lucka) pora na początej imprezy, ale może chociaż kilka patyczków znajdziemy ;)

 

Adamie-o nocleg się nie martw-coś sie wymyśli :D

 

Marcinie-Ty mój stróżu moralności :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:eek: generalnie sprawa ma się tak, że z noclegiem nie bedzie problemu, z sobotą też nie i zostawieniem moto też :P . Z drewnem też nie będzie problemu, namierzyłem duże zwaliska drewna w okolicy, nawet jak ktoś wpadnie o 19:00 to da radę coś przynieść (msiało coś wiać ostro :D). Ponieważ to sobota, to myślę, że godzina 18:00 jest bardzo dobrą godziną. :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadłem jeszcze na świetny pomysł, może jak będzie ładna pogoda, to w sobotę coś pojeździmy tak do 16:00 jakiś dystans do 100 km z przerwą na jakieś jedzonko? Może okolice zegrza, albo kampinosu. Z resztą jestem otwarty na propozycje :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadłem jeszcze na świetny pomysł, może jak będzie ładna pogoda, to w sobotę coś pojeździmy tak do 16:00 jakiś dystans do 100 km z przerwą na jakieś jedzonko? Może okolice zegrza, albo kampinosu. Z resztą jestem otwarty na propozycje :crossy:

 

Zacznij zaklinać pogodę. :smile:

Jak nie będzie zbyt wilgotno to i ja swoje stare kości ruszę. :)

Wdupiemamto gdzie, byle po asfalcie. :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...