Skocz do zawartości

Poscig policji za motorowerkiem ;)


Jackuzy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pocieszyc Was? W Japonii, gdzie obecnie przebywam, limit predkosci dla piecdziesiatek wynosi 30 km/h. :icon_mrgreen: Oczywiscie wiele osob rasuje swoje skuterki. Wczoraj rozmawialem z takim jednym gosciem (w moim wieku - tu tego typu pojazdy traktuje sie uzytkowo) dosiadajacym stuningowanego skutera 50 ccm i powiedzial, ze policja potrafi sie przyczepic, jak namierzy piecdziesiatke poruszajaca sie z niedozwolona predkoscia, np. 60 km/h.

Tak wiec w Polsce nie jest chyba az tak zle.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś jechałem ogarem z kumplem na pace i miałem piwo wypite, oczywiście bez świateł,a tu policja nas zatrzymuje, chciałem uciekać bo bałem się, że się prawka pozbędę, ale policjant złapał mojego kumpla za ramie i musiałem się zatrzymać. skończyło się na tym, że sprawdził mi dowód rejestracyjny i kazał mi światła włączyć. A na koniec jeszcze mi szerokiej drogi życzył :lalag:

 

Moim zdaniem polskiej policji nie ma się co bać i lepiej się zatrzymać, no chyba, że się na rowerze jedzie to lepiej uciekać bo do rowerzystów to się zawsze mają o co doczepić <hahaha> (przynajmniej w mojej wsi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

he he filmik spoko ja bym stanol legalnie mialem juzkilka kontroli na 125 na 50 jeszcze perfidnie napis 125 na garku i nic

A znajomy miał ostatnio wypadek na TZR 50 i mu całe moto rozebrali bo myśleli że to 125...

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Uciekl by bez zadnego problemu skoro wdzisiejszych czasach potrafią uciec nawet wiezniowie z Kutna ktorym wystarczylo kraty przepilowac.........nawet jak uciekal bym swoja suka to i tak bym mogl uciec skoro niektorym udaje sie nawiac w piechte ale dla mnie to glupota skoro mam tablice z tylu czytelna i itak mnie odnajda :D napaczatku filmu strwierdzilem ze im ucieknie i stalo by sie tak gdyby bylo duzo gesto roztawionych drzew wtedy moto policyjne bylo by za szerokie i mialo by klopoty w manewrowaniu ale gdyby to byla laka to by gowniarz na motorowerze nie mial zadnych szans zwarzajac na to iz moto policyjne ma grube oponki(bierzniki) i Policjanci sa dokladnie przeszkoleni hehe choc dawalem mu na poczatku 80%szans na ucieczke bio nie liczy sie predkosc a spryt i opanowanie

Pozdr. MUMA666

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...