Skocz do zawartości

Podstawy jazdy Enduro


Rekomendowane odpowiedzi

Siema chłopaki,Napisze tutaj bo w sumie może się to przydać... jakie klocki polecacie na błoto?bo teraz miałem EBC takie czerwone i po miesiącu juz są same blachy,chciałem kupić jakieś klocki żeby wytrzymały chociaż 2 miesiące jezdy bo błocie(wieeeeeelkim) :)

Edytowane przez rafael
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema chłopaki,Napisze tutaj bo w sumie może się to przydać... jakie klocki polecacie na błoto?bo teraz miałem EBC takie czerwone i po miesiącu juz są same blachy,chciałem kupić jakieś klocki żeby wytrzymały chociaż 2 miesiące jezdy bo błocie(wieeeeeelkim) :)

 

 

Może delty? Ja właśnie zakupiłem komplet, w dosyć przyzwoitej cenie, za miesiąc dwa zdam relacje na temat ich wytrzymałości :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FERODO albo LUCAS. Tylko te wyższe modele że tak powiem. Kosztują trochę więcej ale super dają rade!

Pozdro, Maciek

Ferodo juz kolega z ekipy miał po 100zl jakieś to tak samo tyle ze wytrzymały 1 wypad więcej od moich... kurde mogą być jakieś mega twarde byle by sie błotu potrafiły oprzeć i wodzie po przedni błotnik :)

Edytowane przez rafael
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nissin, drogie ale dają radę , przelatane ponad 3,5 tys i jeszcze nie dotarte 4T rulez :crossy:

 

 

btw zadużo hamulców używacie że tak ścieracie , chociaż miesiąc czasu to niezły wynik, na jednym cc potrafiłem nowe klocki do gołej blachy zajechać :]

chodzi o tył ma się rozumieć

Edytowane przez enduromaster

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nissin, drogie ale dają radę , przelatane ponad 3,5 tys i jeszcze nie dotarte 4T rulez :)

btw zadużo hamulców używacie że tak ścieracie , chociaż miesiąc czasu to niezły wynik, na jednym cc potrafiłem nowe klocki do gołej blachy zajechać :]

chodzi o tył ma się rozumieć

No....nie bede się kłucił z tym że 4T lepiej hamuje się zgodze :) nich wam będzie ale w CR musze uzywać hamulców inaczej się nie da wierz mi :buttrock:

PS:jescze buty zostają bo zanim zedre całę podeszwy to troche pohamuje :(

Edytowane przez rafael
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko się da, też jeździłem dwusuwem :biggrin:

No pewnie że się da noga w szprychy albo patyk w zębatke :buttrock: kupiłem Goldfreny ceramic carbon takie złote i zobacymy jak się sprawdzą... mam nadzieje że dobrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, właśnie wróciłem z jazdy na KTM EXC 125, powiem ze niegdy nie jeździłem 2T i mam pytanie do ludzi co jeżdżą na takich maszynach.

Jak dobrze wyjeżdżać pod gore jak brać zakręty, chodzi mi głównie o operowanie gazem.

i jak zjeżdżać, ja przy 4T jestem przyzwyczajony do hamowania silnikiem, w ogóle nie mogę sobie z tymi 2 aspektami poradzić.

Pewnie temat już był ale nie zależy mi na szybkiej odpowiedzi bo jutro już rajd na poważnie i sami wiecie... pozdro

Mika Ahola

1974 - 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, właśnie wróciłem z jazdy na KTM EXC 125, powiem ze niegdy nie jeździłem 2T i mam pytanie do ludzi co jeżdżą na takich maszynach.

Jak dobrze wyjeżdżać pod gore jak brać zakręty, chodzi mi głównie o operowanie gazem.

i jak zjeżdżać, ja przy 4T jestem przyzwyczajony do hamowania silnikiem, w ogóle nie mogę sobie z tymi 2 aspektami poradzić.

Pewnie temat już był ale nie zależy mi na szybkiej odpowiedzi bo jutro już rajd na poważnie i sami wiecie... pozdro

 

 

Zakręty (redukcja przed), podjazdy na gazie. Zjazdy z lakkim gazem lub na sprzeglę z przegazówkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema chłopaki,Napisze tutaj bo w sumie może się to przydać... jakie klocki polecacie na błoto?bo teraz miałem EBC takie czerwone i po miesiącu juz są same blachy,chciałem kupić jakieś klocki żeby wytrzymały chociaż 2 miesiące jezdy bo błocie(wieeeeeelkim) :D

 

przy KX mam też takie właśnie, kupiłem... uhuhuu.. dawno temu i jeszcze sporo polatają, albo mało hamuję, albo nie mają ciężkich warunków, bo błoto widzą tylko przy przejazdach przez rzeki

jeśli chcesz latać głównie w błocie to warto kupić tarcze specjalną do tego, na pewno przedłuży żywotność klocków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...