Skocz do zawartości

Rozpoczęcie sezonu zimowego - listopad.


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem już, że obstaję za toruńsko-zamojskim charakterem imprezy, czyli zwiedzanie miasta i wieczorna integracja w podgrupach. Poza nawiedzeniem imprezy towarzysko-handlowej, czyli bajzlu, to nie będzie nic nowego...

Edytowane przez Tomek Kulik

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno wróciłem do domku z, krótkiej przejażdżki i muszę Wam powiedzieć, że jest już naprawdę cholernie zimno :smile:

Boję się pomyśleć co będzie w listopadzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno wróciłem do domku z, krótkiej przejażdżki i muszę Wam powiedzieć, że jest już naprawdę cholernie zimno :smile:

Boję się pomyśleć co będzie w listopadzie :)

Np. tak? http://www.bikepics.com/pictures/1042816/ :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie trzepiemy pianę bez konkretów :buttrock:

 

25 listopad jest terminem na 90% nie realnym na jazde na moto. Szczególnie że już są zapowiedzi szybkich w tym roku opadów śniegu. w ogóle dlaczego tak późno? Nie można się spotkać pod koniec października?

Niech ktoś w końcu coś zorganizuje, zaloży listę, zarezerwuje obiekt. Jak się komuś nie spodoba nie musi jechać. Inczej ten temat będziemy ciągnąć do Bożego Narodzenia, podzielimy się opłatkiem na necie i na tym się skończy. :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już, że obstaję za toruńsko-zamojskim charakterem imprezy, czyli zwiedzanie miasta i wieczorna integracja w podgrupach. ...

 

ja sie pisze

bylem zarowno na jednej jak i 2 wyprawie

obie udane

lecz co do terminu niemoge powiedziec iz na 100% uda mi sie dotrzec

posrodku miedzy podanymi 2 terminami mam rodzinna imprezke :icon_eek: :crossy: i niewiem w ktora sobote sie ona odbedzie

takze musze na niej byc

co poniektorzy moga sie dommyslac jaka

pozdrawiam i do zobaczonka :cool: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...