Skocz do zawartości

Rozpoczęcie sezonu zimowego - listopad.


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba jestem za Cesarką :buttrock:

Ceny przystępne, bufet niedrogi, okolica ładna.

Co do formy imprezy, to niech będzie to powtórka Zamościa i Torunia - miejski lans połączony z integracją w podgrupach i integracją szerszą między podgrupami :clap:

Rotację w podgrupach będą kontrolować Starsi Wychowawcy EKG, czyli Prot i Gerard von Grodzisk :wink:

Rezerwujemy?

 

PS. Pomny wrażeń z Wilna, proponuję załatwić jakiegoś przewodnika na sobotę po Wrocławiu...

 

Z Cesarki do Wrocławia jest jakieś 232km więc ciężko chyba byłoby na sobotę dotrzeć :D generalnie w wypadku Cesarki nie widzę za bardzo opcji lans miejski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jestem za Cesarką :buttrock:

Ceny przystępne, bufet niedrogi, okolica ładna.

Co do formy imprezy, to niech będzie to powtórka Zamościa i Torunia - miejski lans połączony z integracją w podgrupach i integracją szerszą między podgrupami :D

Rotację w podgrupach będą kontrolować Starsi Wychowawcy EKG, czyli Prot i Gerard von Grodzisk :cool:

Rezerwujemy?

 

PS. Pomny wrażeń z Wilna, proponuję załatwić jakiegoś przewodnika na sobotę po Wrocławiu...

 

rób co powinieneś :wink:

 

 

jestem za :clap: :eek: :)

 

 

byle by laaaans był :D

Edytowane przez Marcin SF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odszczekuję spod stołu swojego poprzedniego posta!!!

Przeca gdzie Cesarka, a gdzie Wrocław? :clap:

 

Szukamy dalej... :buttrock:

 

PS. O przewodniku aktualne nadal...

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że Lisena nie oprze sie pokusie podlizania sie modowi i poprze Cesarkę :clap: Coście sie uparli na ten Wrocek? Do Cesarki jedwabisty dojazd z autostrady, centrum Polski i rzut beretem do Łodzi (20 minut jazdy) , którą będziemy mogli zeszmacić w wolnej chwili :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocław!!!

Miasto ładne, warte zwiedzenia. Nie ma przeszkód, by inna grupa zwiedzała sobie Łodź.

Mogą być dwie osobne imprezy i już :buttrock:

 

Ja się nastawiam na odwiedzenie bajzlu wrocławskiego i łażenie z przewodnikiem po mieście.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka ,

tak się odezwę a propos noclegów we Wrocku, moźna znaleźć w miarę tani nocleg proponuje stronę http://www.noclegi-wroclaw.pl/72,dom_turystyczny_solo-hostel

http://www.noclegi-wroclaw.pl/84,cinnamon_hostel-hostel

 

lub coś podobnego ale wszędzie niezbędna jest rezerwacja przy większej liczbie chętnych,

w razie potrzeby proponuję swoja pomoc w dokonaniu rezerwacji :notworthy:

 

pozdr

 

karola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie "Cesarki".

Dzwoniłem tam i jest mały problem. Jeśli chcemy się spotkać 25 listopada a w tym czasie jest

duże prawdopodobieństwo że temperatura może spaść poniżej 0 stopni wtedy zamykają ośrodek

bo zakręcają wodę żeby nie zamarzła. Więc nie ma wody i ogrzewania. Lipa :notworthy:

 

Ja może zadam pytanie tak:

1. czy chcemy się spotkać w jakims mieście i ordynarnie się narąbać w knajpie?

2. czy chcemy sie spotkać w jakims ośrodku gdzie będzie ognisko, grill itp?

 

Osobiście preferuję wariant 2 bo na miasto to ja mogę wyjść zawsze. :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie "Cesarki".

Dzwoniłem tam i jest mały problem. Jeśli chcemy się spotkać 25 listopada a w tym czasie jest

duże prawdopodobieństwo że temperatura może spaść poniżej 0 stopni wtedy zamykają ośrodek

bo zakręcają wodę żeby nie zamarzła. Więc nie ma wody i ogrzewania. Lipa :icon_twisted:

 

Ja może zadam pytanie tak:

1. czy chcemy się spotkać w jakims mieście i ordynarnie się narąbać w knajpie?

2. czy chcemy sie spotkać w jakims ośrodku gdzie będzie ognisko, grill itp?

 

Osobiście preferuję wariant 2 bo na miasto to ja mogę wyjść zawsze. :biggrin:

 

 

z opcją 2 może być problem, ze względu na krótki dzień i zimno, pamiętaj, że mówimy tu o listopadzie. Może się jeszcze okazać, że śnieg spadnie :wink: z drugiej strony jak będziemy we Wrocku i będą warunki na grilla/ognisko, to zawsze można coś wykombinować. Przecież na pewno ktoś z forumowiczów tam mieszka i ma ogród ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z opcją 2 może być problem, ze względu na krótki dzień i zimno, pamiętaj, że mówimy tu o listopadzie. Może się jeszcze okazać, że śnieg spadnie :icon_twisted: z drugiej strony jak będziemy we Wrocku i będą warunki na grilla/ognisko, to zawsze można coś wykombinować. Przecież na pewno ktoś z forumowiczów tam mieszka i ma ogród :biggrin:

 

Miejmy nadzieje ze pogoda bedzie ok i da sie skoczyc na 2oo bo tak transportem zbiorowym to srednia przyjemnosc i wieksze prawdopodobienstwo duuzzzeegggooo zmeczenia materialu:)

 

Generalnie ja sie pisze gdziekolwiek to bedzie.

 

W Cesarce bylem, widzialem i na kolana mnie nie rzucilo, warunki w Borkach byly lepsze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jest zdecydowanie WSZYSTKO JEDNO GDZIE :bigrazz: , byleby ceny były dobre

link nr 1 Karoli jest godny uwagi, 20 zł za nocleg mnie odpowiada :biggrin:

 

Maciek PO --> Zawsze można 1 dnia pozwiedzać, 2 dnia zrobić ognisko. Ja jestem otwarta na propozycje :icon_razz:

 

specjalnie dla Adama: pier*ol sie :cool:

Patrze czy mi się opłaca, a nie na adresata :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiegoś Hiltona albo Sheratona z atrium tam ni ma ?

Spanie byłoby wporzo a w atrium możnaby ognisko urządzić. I bary mają ...., i plastiki przyjmują......., i high life, i ..... Mamakis by lubił :notworthy:

A czemu kurna 25 listopada ? Nie można było tego zaplanować jeszcze w październiku, przed Św. Zmarłych ? Cieplej by było i dojazd moto pewniejszy. :icon_exclaim:

 

 

To ustalcie w końcu co robimy??

Bo nie wiem czy odkładać kasę na wyjazd czy kupować wszystkie części do moto jakie potrzebuje :banghead:

Nie łam się, jak wybór Mamakisa padnie na Ciebie, to jako "zięciowi" koszty pokryję. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie łam się, jak wybór Mamakisa padnie na Ciebie, to jako "zięciowi" koszty pokryję. :buttrock:

Hehe :buttrock:

Z tego co Mamakis mówiła w Borkach to jestem za młody, ale zachowywałem się dobrze... :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...