Skocz do zawartości

Rozpoczęcie sezonu zimowego - listopad.


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję, żeby miejsce imprezy było w mieście które można pozwiedzać, tak jak w zeszłym roku zwiedzaliśmy Zamość a w bieżącym Toruń na rozpoczęcie sezonu. Impreza a'la Borki jest jedna - w Borkach.

Jeśli nie Trójmiasto, to może Wrocław? - zabytki są, dziewoje są, infrastruktura turystyczna jest, lokale i inne przybytki są :crossy:

Ponadto, bardziej po środku kraju.

Jakaś meta w postaci fortu lub schroniska, z ogrodzonym parkingiem?

:icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :)

Toruń ok, Wrocław ok, więc jak dla mnie to bez różnicy :clap:

Co do samego terminu to trzeba by już wcześniej ustalić, aby ludzie pobrali sobie wolne :lalag:

 

P.S.

Co ciekawe to spamują moderatorzy :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie Trójmiasto, to może Wrocław? - zabytki są, dziewoje są, infrastruktura turystyczna jest, lokale i inne przybytki są :icon_mrgreen:

O tak, Wrocław to jest dobra opcja, jeśli tylko termin będzie pasował to ja się pisze.

Potwierdzam, że wszystkie wyżej wymienione atrakcje we Wrocławiu występują w wystarczającej obfitości. Specjalnie dla niektórych dodam jeszcze, że jest tam ciekawa ścianka wspinaczkowa (to na niej pierwszy raz się wspinałem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie Wrocław odpowiada. Za 10 minut wyjeżdzam właśnie do wrocławia więc zobacze jak tam wygląda trasa w te okolice. Proszę tylko, żeby impreza była pod koniec listopada, albo najlepiej na początku grudnia bo w przeciwnym razie mogę zostać przyblokowany przez pewne okoliczności...

 

PS. Bartek, nie spamuj :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty chytry aniołku, cichaczem się tu zakradłaś ! A magiel lowelasów w powitalni to aniołków nie obowiązuje ? :crossy:

 

 

A, przepraszam bardzo, w powitalni też się znalazłam :crossy: Tylko jakoś przemknęłam niezauważona ;) Widać mam dobre skrzydełka :banghead:

 

A co do Wro, to jestem za :)) Tylko jest tam miejsce na 3 dni balowania i tak, żeby nie było strat w ludziach? Bo co innego na świerzym powietrzu w środku lasu, a co innego w centrum miasta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chcecie rozumiem jechać na 3 dni do Wrocka?? :crossy:

Spanie w hotelach??

 

może być pole namiotowe :P

 

A, przepraszam bardzo, w powitalni też się znalazłam :banghead: Tylko jakoś przemknęłam niezauważona ;) Widać mam dobre skrzydełka :)

 

idę sprawdzić ;)

 

A co do Wro, to jestem za :P) Tylko jest tam miejsce na 3 dni balowania i tak, żeby nie było strat w ludziach? Bo co innego na świerzym powietrzu w środku lasu, a co innego w centrum miasta...

 

to może pod wrocławiem, a nie we wrocławiu? Ale na tyle blisko, żeby można było na piwko :crossy: na rynek wyskoczyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Bartek, nie spamuj :D

Cooo?? :icon_twisted: Ja niby spamuje?? :buttrock:

Przyganiał kocioł garnkowi :icon_twisted: :icon_twisted:

 

może być pole namiotowe :P

Trochę zimno już, będzie na namiot :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lisena.. wezmiesz mnie na plecaczek?:>

bo Marcin SF sie pewnie nie zgodzi :flesje: a nie wiem czy moja Sucz stanie na koła..

 

nie wiem czy przeżyjesz tak ekstremalną jazdę :crossy:

u mnie kanapa jest równa, więc pasażer dość bezpośrednio reaguje na wszelkie działania motocykla :icon_mrgreen:

a w czasie hamowania leci na kierowcę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...