Skocz do zawartości

Nowe JAJKO, Suzuki GSX 650F '08


Rekomendowane odpowiedzi

Stare niezniszczalne jajko wczesniej znane tez jak "najtansze 200" lub czajnik....w pierwszej edycji....motocykl prosty, sprawdzona konstrukcja, niska cena i wszechstronnosc zastosowania....ot, taki poprostu motocykl. Mnie sie podobaly jajka i wciaz mysle nad zakupem takiego jajka jako motocykla kurierskiego. Ogólnie OK. Suzuki maxymalnie odswieza stylistyke swoich maszyn tudzien np. Honda robi wszystko zeby kazde nowe ich moto bylo coraz szpetniejsze....co z tego ze dadzą ABS i inne bajery skoro nie da sie patrzec na te wynalazki. pzdr.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... GSXf z dużego Bandita raczej nie będzie, bo nie bardzo by było dla kogo go robić?!

 

Juz w tym temacie kilka osob powidzialo ze to by byla ciekawa propozycja.

Poztym nie kazdy potrzbuje/czuje sie na silach na takiego zzr 1400/hayabusa/blackbird.

Bo uwazam ze dla nich stanowil by alternatywe jako szybkiego turystyka.

A do tego nalezy dodac kwestie ze jako nowka bylby od nich tanszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra..przyjrzalem sie na spokojnie nowej stylistyce...tego " kwadratowego jajka" i powiem szczerze ze zmieniam zdanie...jakies to takie jak zmieszany Gixxer z wygladem GS 500F i osiagami Bandita....mimo wszystko wole ten pociesznie smieszny design jajka od 98 roku :smile:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w tym jakaś racja, że przypomina powiększone GS 500F.

Natomiast co do coraz brzydszych hond, jedyną która mi się nie podoba jest CBF 600, ale to dlatego, że zbyt turystyczna. Nie zgodzę się, że są coraz brzydsze. CBR to dla mnie najładniejsze sporty przykładowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e, taka motocyklowa wersja renault thalia (fajne małe autko zepsute wielkim dupskiem kufra): bierzemy tani, dobrze sprzedający się sprzęt średniej klasy, dokładamy owiewkę stylizowaną na sportową (dla podrasowania ambicji przyszłych nabywców) - et voila! mamy nowy motocykl, na dokładkę ciągle w niskiej cenie :P

 

widać, że sprzęt projektowali księgowi i spece od marketingu cenowego: ni pies ni wydra, byle tanie i udawało nowość - projektować nic nie trzeba, wystarczy dopasować już produkowaną owiewkę do już produkowanego motocykla. tanio w produkcji, tanio w sprzedaży - z gs500f taka operacja wyszła, to dlaczego nie miałaby się udać z banditem w owiewkach?

 

w tym kontekście wcale nie zdziwiłoby mnie powstanie gsx1250f: oferta byłaby równie tania we wprowadzeniu do produkcji, a może uzupełniłaby ofertę gdzieś pomiędzy banditem a hayabusą - taki szybszy bandit, vel wygodniejszy gsx1000r :smile:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam :icon_rolleyes:

Widzieliście może nowego GSX-F? Wygląda ciekawe, nie powiem. Pródz od Gixxera tył Bandita - wyszedł z tego ciekawy mix. Jeździł juz ktoś tym sprzętem. Cena nawet nie taka wygórowana. moze by pomyslec na przyszłość o takim. pytam ponieważ natchnąłem sie na ciekawy artykuł o tym, a raczej zapowiedz. Jeżeli ktoś chce to prosze, zapraszam do lektury: http://www.scigacz.pl/Suzuki,GSX650F,2008,3417.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd ma ciekawy,światła,zegary od GSXRa ale jedno co mi się nie podoba to zwykła kierownica zamiast takiej jak mam chociażby w swoim Jajku :biggrin: Ale jak wstawią silnik 1250 będzie to już w ogóle ciekawy sprzęcik :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee... Ale to już nie jest "jajko". Po protu nie chciało się im widać konstruować czegos nowego to wzięli bandita opakowali w owiewke i dają jako nowy produkt. Owszem ładny, ale to nie to samo co kiedyś. pozdro

 

 

Tez tak mysle. Podobne te Suzuki do siebie. Coraz trudniej bedzie zgadnac czy patrzymy na GSXRa czy na GSXFa czy na GS 500 :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...