Skocz do zawartości

PIJANY NA DRODZE !!!!!


pan smok
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

..... w dniu wczorajszym , w okolicy Kątów Wrocławskich w moją Ukochaną Dziewczynę wjechał autem pijany kierowca. Miał w wydychanym powietrzu trzy promile alkoholu. W wyniku najechania na Edytkę , doszło do otwartego złamania podudzia. W chwili obecnej mój Skarb , jest po operacji wstawienia elementu łączącego kości podudzia i wypoczywa na sali pooperacyjnej szpitala wojskowego we Wrocławiu. Została zoperowana nową metodą i istnieje duże prawdopodobieństwo że gips będzie zbędny. Lekarz prowadzący , chce , by w dniu jutrzejszym wstała już na własne nogi. Wszystkim znajomym dziękuję za telefony z życzeniami powrotu do zdrowia dla Edytki. Myślę że za czas jakiś spotkamy się na Orlim i miło sobie pogadamy.

 

DRODZY MOTOCYKLIŚCI ! UWAŻAJCIE NA DROGACH , BO JAK WIDAĆ DEBILI NIE BRAKUJE!!!!!

 

Pozdrawiam Czarek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymajcie sie!

Nie wiem co bym zrobil gdybym takiego dorwal :icon_mrgreen: ,naprawde....zal dupe sciska jak sie widzi czlowieka ktory wypil i wsiada za kolko...czy tez kierownice moto.. :icon_razz:

 

Zycze szybkiego powrotu do zdrowia! :icon_razz:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia... Moja mieścina ... Przez wiele lat żyłem w nieświadomości co do ilości pijanych kierowców, ostatnimi czasy jednak zacząłem zauważać ten problem... Myślę, że szczególnie jest on "popularny" właśnie w okolicach takich miejscowości jak moja, brak patroli, kontroli, mentalność "pewnych środowisk" właśnie do tego doprowadzają. Ludzie po wieeeelu piwach lub twardszym alkoholu wsiadają za kierownicę usprawiedliwiając się słowami np: "po kielichu wsiadam za kółko ale staram się jechać najwolniej jak potrafię" co jak widać skutkuje tylko wypadkami.

 

Anyway... życzę szybkiego i skutecznego, możliwie bezbolesnego zrastania :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh dajcie spokój u nas z tym to jest przegięcie ....szkoda gadać, nie wiem co by musieli zrobić żeby tego zaprzestać ,ale nawet i tak zawsze któryś by się trafil który na "gazie" wsiadłby za kółko ,niby kary jakieś tam zwiększają ,niby mają rekwirować auta itp. ale zjawisko nadal jest porażające w ogromnej skali .....i się nie zapowiada jak narazie na jakies poprawy ....

a Twojemu skarbowi jak najszybszego powrotu do zdróweczka życzę ! :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....wyruchamy psa... babcię... dziadka... wujka... ciotkę... wszystkich na literę "P"... a później spalimy mu dom ]:-> trzymajcie się:icon_mrgreen: i PZDR dla Edyty:) jakby co to daj cynk to przyjedziemy pohałasować (wiesz jak "gadają" 3" Hard Krome'y) troszkę pod jej okno;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Edyty - dawaj znać na bieżąco co i jak ... już wczoraj chcieliśmy podjechać pod szpital.

PS

ja po wczorajszej wycieczce wróciłem o 24. byłem świadkiem jak golf przekosił gościa na skuterze na ul. ślężnej - 3 godz. czekaliśmy na policję :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....wyruchamy psa... babcię... dziadka... wujka... ciotkę... wszystkich na literę "P"... a później spalimy mu dom ]:-> trzymajcie się:) i PZDR dla Edyty:) jakby co to daj cynk to przyjedziemy pohałasować (wiesz jak "gadają" 3" Hard Krome'y) troszkę pod jej okno;)

Jestem za .Trzymajcie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w moim przekonaniu to nawet najwyzsze kary nie zmienia zachowania takich debili. Najciezej jest zmienic mentalnosc ludzi. Swoja droga kodeks Hamurabiego "oko za oko..." moze by sie sprawidzil....?

Zycze jak najszybszego powrotu do zdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No te pijane szmaty są straszne, staram sie to zwalczać jak sie tylko da nawet ostatnio co pisałem w jakims wczesniejszym poście robiłem pościg za takim ale mi koleś zwiał :icon_rolleyes:.

 

Zycze zeby Edyta wrociła szybko do zdrowia !!!!!!!!

Edytowane przez trajka66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...