Skocz do zawartości

BORKI 2007, opisy, fotki, przepraszam i dziękuję.


MariuszJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłem. Dziękuję wszystkim którzy się pojawili i przyczynili się do tego, że impreza była w 100% udana (przynajmniej dla mnie). Dziękuję również tym, którzy dotrwali do końca sobotniej przejażdżki i przepraszam za zdresowanych kolegów :banghead:. Wszystkich którzy robili fotki proszę o wrzucenie ich na jakiś serwer (np. yousendit.com) i podesłanie mi adresu na PW, lub wysłanie ich na mail: [email protected]. Obiecuję, że w przyszłym roku będzie jeszcze lepiej. Za wszelkie niedociągnięcia, brak udźwiękowienia i "zabaw" zlotowych przepraszam.

 

 

 

Dziękuję:

 

- Moim współlokatorom, za to że byli

 

- Dziadowi za rozpalanie ognisk.

 

- Aśce za pilnowanie ognisk.

 

- Łódzkiej ekipie za pomoc przy małym zabiegu przy moim komarku, oraz temu kto pożyczył mi potrzebny do tego klucz 24.

 

- Bernowi za "on wie za co"

 

- Pogodzie za to jaka była...

 

- Nowemu za ogłoszenia i zbieranie pieniędzy.

 

- Tomkowi K. za skecz i wykłady:]

 

- Wszystkim którzy byli na granicy, ale nie przyłożyli Tigerowi ;]

 

Dziękuję i przepraszam:

 

- TATAKISOWI za wożenie sprzętu, który nie został podłączony...

 

- Myszce za udostępnienie w/w sprzętu i zaufanie.

 

 

 

Gratuluję:

 

- Wszystkim 6 osobom, którzy przyglebili :]

 

- Koledze od R6 pięknego "nabieżnikowania" oponki :]

 

- Koledze który zgubił plecak (w sensie torbę) i nawet tego nie zauważył :]

 

- Browarnemu za styl w jakim pokonał moją bramkę.

 

- Koncernowi Suzuki za 2 motocykle, które nie były w stanie wrócić o własnych siłach:]

 

Proszę:

 

- Osoby które znalazły jeden z 2 zgubionych aparatów, jeden z 2 zgubionych telefonów, discmana o konktakt z właścicielem lub ze mną na PW.

 

Pozdrowienia:

- Dla rzeczoznawców PZM :]

 

- Dla babci latającej przez 2h wkoło ośrodka podziwiającej motocykle

 

 

Kwestia finansowa: Zostało mi 1,98zł z ogniska. Obiecuję wrzucić to do puszki WOŚP w styczniu. Chyba, że ktoś ma inny pomysł co z tym zrobić :]

 

 

 

Czekamy na fotki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim którzy się pojawili i przyczynili się do tego, że impreza była w 100% udana (przynajmniej dla mnie). Dziękuję również tym, którzy dotrwali do końca sobotniej przejażdżki i przepraszam za zdresowanych kolegów :D.

 

Również dziękuje wszystkim :evil:

W sobote do końca parady dotrwało tylko 14 osób :wink:

 

Trzeba podziękować za śpiewanie jakie zapewnił nam min. Dziadu i ABG :banghead:

 

- Wszystkim 6 osobom, którzy przyglebili :]

 

- Koledze od R6 pięknego "nabieżnikowania" oponki :]

 

- Browarnemu za styl w jakim pokonał moją bramkę.

 

- Koncernowi Suzuki za 2 motocykle, które nie były w stanie wrócić o własnych siłach:]

 

 

Gleby na szczęcie był delikatne...

 

Bieżnik Kazeta jest świetny :banghead: Marcin zrobił zdjęcia :lalag:

 

Już teraz wiemy dlaczego Browarny :banghead: :banghead:

 

To był jeden Bandit 1200 Janusza i R6 Kazeta :wink:

 

P.S.

Aśka Cię zabije, bo to ona miała założyć ten temat :crossy:

Edytowane przez B@rtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już w domku, szczęśliwy z pobytu, poznania ludzi, niestety nie wszystkich. Było super, brakowało mi jednego, parkingu, gdzie stałyby pozamykane motungi, normalnie myślałem, że kogoś na pohybel wsadzę :banghead:. Poza takimi małymi szczególikami :banghead: było ekstra. Zdjątka mam nadzieję niedługo uda mi się wrzućić na jakowyś serwer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoli ścosłości aparat swój mam a szukałem aparatu "ROUTE 66 RIDER " bo to Jemu się zapodział jakby co? Jak zwykle uważam iż " Borki lepsze od Majorki" i juz koniec basta.Dzięki wszystkim za wspólne jedne z ostatnich w tym sezonie spędzinie miłych chwil.Było spoko.Pozdrowienia dla all i tych i tamtych. :banghead: :banghead: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje wszystkim za towarzystwo...

dziekuje osobom, ktore opiekowaly sie Marcinem SF, kiedy znikal z mojego pola widzenia.

 

kolegom z domku 5, dziekuje za poranny koncert na cztery armatury...

 

aaa.. 'dziekuje' Klaudi, za to ze pojechal tak szybko ze nie zdazylem odebrac serwisowki :icon_mrgreen: :icon_razz: :icon_razz:

 

jeszcze Cie dopadne!!

 

Lisena, Sadek, KaZet, Mariani (ty swirze), Marcin SF

dzieki za podroz.. musialem sie zatrzymac, bo jednak nawet w sloncu, przy predkosci 120 moje nogi i dlonie zamarzaja... doszlo do tego ze musialem sie zatrzymac, aby sie upewnic ze nadal jestem facetem...

Edytowane przez wr0na
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...