Skocz do zawartości

Nowa HONDA CBR 1000 RR - 2008!!!


Rekomendowane odpowiedzi

też znam takie osoby, ale:

1. kupiły sprzęta za 16 tysi, trochę pomęczonego i od razu, klocki, napęd, opony itd i okazało się ze skarbonka jak ta lala.

2. w następnym sezonie jeszcze trochę wkładu i sprzedaż

3. trzeci sezon a on ma nówka sztuka i mi mówi ze nie chce uzywanego motocykla.

Tylko jak mu tłumaczyłem 3 lata wczesniej dlaczego zawsze kupuje nowy to mi próbował uświadomic ile się traci po wyjeździe z salonu.

Prawda jest taka ze nowym polatasz 4 sezony bez najmniejszego wkładu tylko eksploatacja a uzywanym jak się trafi.

Dlatego moja rada dla wszystkich co chcą kupic motocykl sportowy za 16 tys: jak nie znasz motocykla tzn nie jest od znajomego to lepiej sobie go odpusc. Kolega kupił zx10r 2005 za 23 tys. Cena b.dobra ale po 1000km trzeba było lagi i sprzegło robic czyli 1500 wyparowało. Doszły do tego oponki, komplet za 1100zł i wymiana oleju bo nie wiadomo czy ktos wymieniał 250zł, klocki hamulcowe 350zł i sie zrobiło 26 z kawałkiem. Napęd tez ma wyjebany wiec czeka go jeszcze wydatek rzędu 900zł.

 

 

No i co z tego, wówczas łącznie wyda 27 tyś a nie ponad 40... Mówisz, że tłumaczyłeś koledze dlaczego zawsze kupujesz nowy motocykl, ale te argumentu nadają się na śmietnik jeśli ktoś może przeznaczyć na sprzęta tylko i wyłacznie określoną kwotę (np. te 16 tyś., o których mowa wyżej) i takie osoby mam na myśli. Jakby mnie było stać na salonówkę, to też bym sobie taką kupił ale... mnie nie stać więc muszę iść na kompromis.

A Twoją radę "dla wszystkich", którzy chcą kupić motocykl za 16 tyś., żeby go sobie odpuściły pozostawię bez komentarza... :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 33 tys kupiłby taką kawę nową z salonu tylko rocznik 2005. Zero przebiegu. W Łodzi w Surpelu stoi ich kilka. A tak wydał 27 i nie wiadomo co ma. Za 16 tysi kolega sprzedał F4 z 2002roku. czacha spękana i kilkakrotnie klejona odjazdy na gumie. Skrzynia - dwójka wylatuje odzmiany biegowna kole, sprzeglo tak halasuje jak bys czegos nie poskrecal, gumy lyse, lagi maja dosyc. Serdecznie polecam bo ten koles co kupil juz chce ja sprzedac :icon_mrgreen:.

Patryk naprawde jak bym miał 16tys na motocykl to raczej bym poczekał albo dobrał kreche. Wiem ze moze nie wszystkich stac jest na motocykl za 40tys, ale coraz wiecej osob stac na motocykl w okolicach 30tys. Na koniec sezonu mozna naprawde cos taniego wyrwac i nowego np zx6r 2007 USA za 30tys. Polskie widze ze juz mozna kupic od niektorych dealerow za 33tys. Ostatnio kumpel sprzedawał r6 2006r z przebiegiem mniejszym niz 2000km za 30000zł z tym ze : akrapovic za 2000, hiper pro amor za kolejne 1800, kask shoi najwyzsza polka i kombi z garbem alpinystarsa, rekawiczki alpiny pod kolor, wszystko niebieskie, buty spidi najwyzszy model. Odlicz to wszystko sie okaze ze kupiles moto za 20tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się dziur, ja to wszystko rozumiem, ale z uporem powtarzam, że są tacy, którzy mają tylko te przykładowe 16 koła i ani grosza więcej i co im powiesz, że mają wobec tego nie kupować motocykla?

 

Ucinam tą dyskusję, bo robimy śmietnik z tematu!

Pozdrawiam. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie byłem miłośnikiem stylistyki Hondy choć podobały mi się 954 i ta ostatnia 1000rr z 2007r. ale to wygląda jakby w przednią owiewkę dostała takim wielkim młotem- tragedia!!!!

 

To jest link z wystawy w Paryżu

 

 

 

http://www.motociclismo.it/edisport/moto/g...RL%26AutoFramed

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o nowej CBR 1000 RR AD 2008?

Szczerze mówiąc fotki, które do tej pory oglądałem wywołują u mnie mieszane odczucia, ale sprzęt trzeba zobaczyć "na żywo" wówczas będzie można powiedzieć coś więcej.

http://motorevue.fr/site/zoomimage.php?art...9&medi_id=16376

http://www.moto-station.com/article3021-ne...res-images.html

 

Wersje torowe wyglądają jednak zabójczo! :D

http://www.motociclismo.es/Noticias/honda-...jsp%3Fid%3D2270

 

Może ktoś z Was posiada linki do fotek ukazujących ten motocykl z każdej strony oraz dokładniejsze informacje na temat zmian technicznych??

witam..ja szykuje sie na gsxr600 k7..ale mialem okazje dokladnie poznac cbr600rr..wsciekla i warto ja miec.z pewnoscia bedziesz zadowolony jak lubisz HONDY. A MOZE SIE PRZEKONASZ DO GSXR600?? http://moto.allegro.pl/item252987619_suzuk...6_idealna_.html

http://www.suzukicycles.com/Products/Produ...ection=OVERVIEW

daj znac jak tobie sie podoba...

Edytowane przez dibo4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście nie podoba się ten ówczesny ciosany design. Rozumiem ,ze w myśl znanego gościa od reklamy, która mówi: " ten kto stoi w miejscu ten się cofa ", nie można cały czas zostać przy tym samym wyglądzie, ale dla mnie na prawdę piękna CBR to 900 z 2000 roku. I w ogóle motocykle z lat 96 - 2000 mi najbardziej się podobają pod względem wizualnym oczywiście. Przeraża mnie myśl co będą robić za 10 lat !!! . Dla mnie ładny tłumik to ochromowany walec a nie trójkątne nie wiem co, obrotomierz i licznik to tylko analogowy, z wyświetlacz nie oddaje tego co wskazówka. Mógłbym tak wymieniać w kółko .... Motocykle kasy 900 rozmiarami przypominają 600 ,a 600 znowu 250 ,paranoja. Strasznie nie podoba mi się kiedy motocyklista jest wiekszy od bika, bo to na prawde wyglada jakbys jechał na kiblu. Dla mnie obowiązująca moda na kant, chudziznę sie nie podoba. Wiem ,że na tym polega cały marketing i to ma się podobać chłopaczkom w wieku 17-18 lat bo oni są klientem docelowym, a za 10 lat następni 18 latkowie. Kijem rzeki nie zawrócę ...

Edytowane przez Cutin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam..ja szykuje sie na gsxr600 k7..ale mialem okazje dokladnie poznac cbr600rr..wsciekla i warto ja miec.z pewnoscia bedziesz zadowolony jak lubisz HONDY. A MOZE SIE PRZEKONASZ DO GSXR600?? http://moto.allegro.pl/item252987619_suzuk...6_idealna_.html

http://www.suzukicycles.com/Products/Produ...ection=OVERVIEW

daj znac jak tobie sie podoba...

 

słuchaj ja absolutnie nie jestem znawcą i nim sie nie czuje ale mam podobny problem co ty. na sezon 2008 chce zakupic sportowa 600. wybór jest duży i napisze tak

zx6r jakos mnie nie przekonuje choć jest jako nowy motocykl tania

600rr tego to napewno bym nie kupil na torze to srednio jezdzi podobno a po drugie kiepska osłona przed wiatrem

r6 fajne cacko tylko drogie

gsxr k6 k7 według mnie i wielu ludzi najlepszy wybór pod względem cena jakość

 

i teraz odnośnie zakupów słuchaj w podanym przez ciebie linku jest do kupienia k6 za 27tys hmm dla mnie troche duzo jak na uzywany motor tym bardziej ze z USA czyli brak gwarancji tzn ona jest ale jak cos ci sie z**bie to juz widze jak to odeslesz lub naprawisz poprostu zostaje ci naprawa na wlasny koszt pomimo że to bedzie wina suzuki no ale zauzmy ze sie nic nie stanie

za 30tys jest do kupienia k6 nowe od boguslawskiego nowe i do tego jest kilkanasice podajrze serwisów gdzie mozesz zrobic przeglad a jak cos nie gra z motorem z winy producenta i gosciu ci wymienia.

aha dodam ze nie jestem zadna reklama pana boguslawskiego pisze to dlatego ze sam rowniez cche kupic k6 k7 600 lub 750 i chcial kupic tanio a dobrze jak kazdy chyba myslalem moze o zakupie nowej maszyny z USA jak ja to liczylem to wychodzi podobna kwota jak u boguslawskiego bo zakup w salonie u mnie nie wchodzi w gre pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 30tys jest do kupienia k6 nowe od boguslawskiego nowe

 

 

Z tego co wiem to Bogusławski daje tylko gwarnacje od siebie,a nie od sieci dealerskiej...

Jak ktoś mieszka daleko od Słupska to srednia przyjemnosc latac setki kileometrow na przedlady itd..

 

Tak mi sie wydaje. Za 39 jest nowe 1000 K7 z usa,ale bez gwarancji :flesje:

Bogaci są fajni i w miarę uczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam..ja szykuje sie na gsxr600 k7..ale mialem okazje dokladnie poznac cbr600rr..wsciekla i warto ja miec.z pewnoscia bedziesz zadowolony jak lubisz HONDY. A MOZE SIE PRZEKONASZ DO GSXR600?? http://moto.allegro.pl/item252987619_suzuk...6_idealna_.html

http://www.suzukicycles.com/Products/Produ...ection=OVERVIEW

daj znac jak tobie sie podoba...

 

Z nowych 600 super jest cebra (i nie mówię tego tylko przez sentyment), poza tym świetnie wygląda GSXR na 2008 r ale ja wybrałem CBR 1000 RR '06 i też jest miodzik :icon_biggrin:

 

Z tego co wiem to Bogusławski daje tylko gwarnacje od siebie,a nie od sieci dealerskiej...

Jak ktoś mieszka daleko od Słupska to srednia przyjemnosc latac setki kileometrow na przedlady itd..

 

Tak mi sie wydaje. Za 39 jest nowe 1000 K7 z usa,ale bez gwarancji :icon_question:

 

No i co z tego, że daje gwarancję od siebie, a co Ci się takiego będzie działo z nowym motocyklem, w ASO jak coś robią to i tak becelujesz za części a cena zakupu motocykla u Bogusławskiego (i jemu podobnych firmach) jest bez porównania w stosunku do ASO. Nawet koszty przejazdu są warte świeczki (poza tym, z tego co słyszałem Bogusławski współpracuje z różnymi serwisami i wcale nie trzeba latać specjalnie do Słupska na przeglądy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to Bogusławski daje tylko gwarnacje od siebie,a nie od sieci dealerskiej...

Jak ktoś mieszka daleko od Słupska to srednia przyjemnosc latac setki kileometrow na przedlady itd..

 

Tak mi sie wydaje. Za 39 jest nowe 1000 K7 z usa,ale bez gwarancji :icon_question:

 

wiem wiem za 39 moge miec 1L K7 od nas z salonu suzuki z polski tylko ja nie cche litra bo nie czuje sie na silach pozatym wole palowac na torze ile w leziena 600 czy 750 a na 1L trzeba uwazac zeby tyle kolko przyczepnosci nie stracilo bylem w tym seoznie kilka razy w poznaniu i wam powiem ze ktoregos razu bylo chyba z 4 wypadki moto ladnie rozjebane nie kazde ale wiekszość i to same 1L hmm czemu?? wiem ze jak mam kupowac 600 za 30tys to dolozyc 9tys i jest 1L mysle ciagle co zrobic tym bardziej latam z kumpami na tor i po miescie i maja same 600 hmm moze 1L K7 wsumie mozna ograniczyc te moc ale waga zostaje 200Kg:d

 

a co do boguslawsiego to jak patryk napisal ma wiele juz w tej chwili salonow ktore honoruja jego gwarancje i robia to na jego koszt

 

 

moto z usa to bez jakiejkolwiek gwarancji wiec u mnie odpada

Z nowych 600 super jest cebra (i nie mówię tego tylko przez sentyment), poza tym świetnie wygląda GSXR na 2008 r ale ja wybrałem CBR 1000 RR '06 i też jest miodzik :icon_biggrin:

No i co z tego, że daje gwarancję od siebie, a co Ci się takiego będzie działo z nowym motocyklem, w ASO jak coś robią to i tak becelujesz za części a cena zakupu motocykla u Bogusławskiego (i jemu podobnych firmach) jest bez porównania w stosunku do ASO. Nawet koszty przejazdu są warte świeczki (poza tym, z tego co słyszałem Bogusławski współpracuje z różnymi serwisami i wcale nie trzeba latać specjalnie do Słupska na przeglądy).

 

 

hm mnie sie 600rr nie podoba wogole moge zapytac za ile kupiles 1000rr 06???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dałem 35 koła ale nie kupowałem u Bogusławskiego. Jednak kiedyś, gdy będę rozglądał się za "salonówką", to pewnie skorzystam z tego typu firm nie martwiąc się o to, że sieć ASO wypnie się na mnie w zakresie obsługi gwarancyjnej.

Edytowane przez patryk.cbr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zdzierstwo

9000$ w usa x 2,5 zł z opłatami niemabata mniej jak 27 000pln icon_razz.gif

 

 

9000$x2.6=23400

23400x6%=1404

23400+1404=24804

24804x22%=5456.88

24804+5456.88=30260.88

 

do tego trzeba doliczyc transport i wychodzi ok 32000zł +/-

 

 

:banghead:

Bogaci są fajni i w miarę uczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...