Skocz do zawartości

Nowa HONDA CBR 1000 RR - 2008!!!


Rekomendowane odpowiedzi

siemka! to moj pierwszy post tutaj:)

wczoraj miazlem okazje obejrzec i pomacac nowego bladego i powiem wam ze zdjecia gowno oddaja z jego prawdziwego wygladu i wrazenia jakie robi!sprzet jest malutki, zwarty i duzo ladniejszy niz nowe zx10r! a hostessa ktora przy nim wczoraj stala byla ladniejsza niz ta ze zdjec na fireblade.pl :icon_twisted: Fakt ze ziomek powiedwial po tym jak obejrzal jeszcze 1098 ze blady to taka troche kopia ducata ale tylko z przodu!a bialo-czarne malowanko miod i poezja jak dla mnie(zrobilem krecacemu sie okolo 30 fotek :crossy: ) jak dla mnie najladniejszy litr 2008 roku z japonskiej wielkiej czworki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka! to moj pierwszy post tutaj:)

wczoraj miazlem okazje obejrzec i pomacac nowego bladego i powiem wam ze zdjecia gowno oddaja z jego prawdziwego wygladu i wrazenia jakie robi!sprzet jest malutki, zwarty i duzo ladniejszy niz nowe zx10r! a hostessa ktora przy nim wczoraj stala byla ladniejsza niz ta ze zdjec na fireblade.pl :biggrin: Fakt ze ziomek powiedwial po tym jak obejrzal jeszcze 1098 ze blady to taka troche kopia ducata ale tylko z przodu!a bialo-czarne malowanko miod i poezja jak dla mnie(zrobilem krecacemu sie okolo 30 fotek :biggrin: ) jak dla mnie najladniejszy litr 2008 roku z japonskiej wielkiej czworki!

 

 

Mam nadzieję, że kiedy go zobaczę na żywo, też zmienię zdanie.

Mam prośbę, zapodaj fotki, które zrobiłeś (jeśli możesz prześlij mi je też na mail-a).

Z góry dzięki! :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo

podeslal bym ci te fotki ale teraz nie moge bo siedze do piatku w paryzu a kabel od aparatu lezy w szczecinie:( jak ci sie nie pali to poczekaj do piatku no moze soboty to ci je podesle jak tylko zladuje w polsce:)

jedyne co bym zmienil w tym bladym to wydech chociaz nie jest az taki straszny, ale z akrapem, two brothersem czy inna yoshimura poprowadzonym bokiem wygladal by przekozak!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo

podeslal bym ci te fotki ale teraz nie moge bo siedze do piatku w paryzu a kabel od aparatu lezy w szczecinie:( jak ci sie nie pali to poczekaj do piatku no moze soboty to ci je podesle jak tylko zladuje w polsce:)

jedyne co bym zmienil w tym bladym to wydech chociaz nie jest az taki straszny, ale z akrapem, two brothersem czy inna yoshimura poprowadzonym bokiem wygladal by przekozak!

 

 

Spoko, nie pali się :biggrin:

Czekam wobec tego na maila, dzięki! :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj miazlem okazje obejrzec i pomacac nowego bladego i powiem wam ze zdjecia gowno oddaja z jego prawdziwego wygladu i wrazenia jakie robi!

 

 

Właśnie o to chodzi,że na zdjeciach jeden wygląda lepiej,a drugi gorzej. Jak się obejrzy na żywo to wtedy można cokolwiek powiedzieć,

Bogaci są fajni i w miarę uczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem coś takiego http://cbrworld.net/forums/thread/270706.aspx i jeśłi chodzi o to zdjęcie to mam mieszane uczucia, bo jeśłi chodzi o te z Twoich linków to powiedzmy szczerze że to jakaś totalna ch**nia :D

"First rumours, photoshopped images, crop up..." to chyba jakieś "przypuszczenia" dopiero....

Mój profil bikepics

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wcześniej czytałem. Zbyt "ugrzeczniona". Zadupek... Hmmm... Jak dla mnie zbyt lilipuci. Temat nowych wydechów pozostawiam bez komentarza... Dla mnie to chłam. Model 2007 wyglądał bardziej agresywnie. Budził większą odrazę i strach :P A tak swoją drogą, to myślę, że 954 i pierwsza 1000 to są najładniejsze Płonące Ostrza... Pozdrawiam bracia :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto Psycho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie co bierzesz pod uwagę???

 

 

 

Jak to co, po 16 tyś. każdy pojazd silnikowy to szrot, który zagraża bezpieczeństwu kierowcy i innych użytkowników drogi :banghead: :biggrin:

P.S. Jak nie będziecie mieli co z takimi "szrotami" zrobić to odstawiajcie je do mnie, mogę je nawet osobiście odbierać! :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...