Skocz do zawartości

virago xv 535 jle ma mocy koini


grzegorz 6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

cześc mam yamahe virago xv-535 1989 r. z cholandj rozwija mi predkośc maksymalnie 130 kil.wcale mocna nie jest a przebieg ma 9 tyś mil.niemogę znaleśc jle ma koni coś jest nie tak czy morze ktoś doradzić nawet niemam rzadnej kśąrzki niewiem czego się uczepić miała być mocna a jest słaba miałem dawniej etz-250 i była mocniejcza i szybsza co jest z tym motorem nadodatek zaówarzyłem rze mam świece zakopcone czy morze ktoś mi doradzić.

dzięki z gury.

pozdrawiam motocyklistów... :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześc mam yamahe virago xv-535 1989 r. z cholandj rozwija mi predkośc maksymalnie 130 kil.wcale mocna nie jest a przebieg ma 9 tyś mil.niemogę znaleśc jle ma koni coś jest nie tak czy morze ktoś doradzić nawet niemam rzadnej kśąrzki niewiem czego się uczepić miała być mocna a jest słaba miałem dawniej etz-250 i była mocniejcza i szybsza co jest z tym motorem nadodatek zaówarzyłem rze mam świece zakopcone czy morze ktoś mi doradzić.

dzięki z gury.

pozdrawiam motocyklistów... :notworthy:

 

Napewno będzie to wersja zdławiona.. TU masz stronke z serwisówkami, w których wszystko wyczytasz... I pisz po naszemu bo to ciężko się czyta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wejściu na tą stronę nieuruchamia mi się jest zamknięta lub niedostępna

 

Przed chwilą sprawdziłem i sie otwiera.. kiedys mi sie tez nie chcialą otwierać ale od pewnego czasu jest ok .. Popróbuj póżniej..

Edytowane przez Stifler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz już dysgrafie tak daleko posuniętą ze powinieneś wystąpić po jakąś nagrode

 

Hehe, mi ogólnie jakieś drobne błędy aż tak nie przeszkadzają ale to, co kolego Grzegorzu napisałes przechodzi ludzkie pojęcie :biggrin: :)

Było już to wiele razy wałkowane na forum i niektórzy po przeczytaniu takiego tekstu czują się po prostu obrażeni.. Pisząc więc w ten sposób możesz nie uzyskać pomocy od kolegów motocyklistów..

 

Żeby nie było tak całkiem off.. to stronka, którą podał Stifler otwiera się i jest naprawdę bardzo dobra. Wielu ludziom pomogła już na forum i pewnie wielu pomoże.. A jeśli Ci się nie otwiera to może zmień przegladarkę..

Tyle.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten blackbears.ru jakiś kapryśny jest, u mnie jednego dnia działa bez problemów, godzinę później nie działa na żadnej przeglądarce...Ale Mosue się namęczył przy zbieraniu więc korzystać! :crossy: www.mosue.neostrada.pl

Dzięki temu zbiorowi linków i serwisówek znajdziesz coś na pewno.

Czasami można coś wywąchać na serwerach typu megaupload czy rapidshare - spróbuj wyszukiwarki www.megadownload.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem kiedys 535

jak nry silnika zaczynaja sie od 2YL

to masz mocniejsza wersje

ma ona 46 KM

 

jak nie to ta dlawiona, wtedy 36 czy 38 nie pamietam :)

 

ale jak masz 46 konna wersje i 130 to Vmax

radze sprawdzic membrany gaznikowe

raz mi jedna poszla i tez leciala virazka 110-130 z gory

 

popytaj kolesi w temacie virago

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem kiedys 535

jak nry silnika zaczynaja sie od 2YL

to masz mocniejsza wersje

ma ona 46 KM

 

jak nie to ta dlawiona, wtedy 36 czy 38 nie pamietam :icon_biggrin:

 

ale jak masz 46 konna wersje i 130 to Vmax

radze sprawdzic membrany gaznikowe

raz mi jedna poszla i tez leciala virazka 110-130 z gory

 

popytaj kolesi w temacie virago

nie zaczyna mi się ....3 JC...20 PSI

COŚ MI SIĘ ZDAJE RZE MA 28 KONI ALE SIĘ ZAŁATWIŁEM tyle się ochodziłem za motorem i kupiłem takie gówno facet się nie przyznał a ja zapomniałem pytać tylko jeden plus mały przebiek 9 tyś mil i żadnych uszkodzeń stan jdealny kupiłem sakwy owiewkę oparcie tylne i nie wiem co robić jest zarejstrowana jusz jeżdzić czy sprzedać trochę mało mi tej mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile ma koni??A to zalezy ile do niej zaprzegniesz :icon_question:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;)

a nie robiłes jazdy próbnej? nie czułeś że słabowita jest? skoro piszesz że MZ była porównywalna...

wiesz jakoś tak poszło rze jechałem ale droga była daleka za motorem zajechałem w burzę i na dodatek się ciemno zrobiło a mi na oczy coś śadło i zapomniałem spodobała mi się bo naprawdę stan techniczny jest super załorzyłem sakwy, szybę oparcie jest zarejstrowana i bardzo niewiem co robić

mam jusz serwisówkę do niej

niewiesz czy morzna gdzieś zdobyć po polsku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink:

wiesz jakoś tak poszło rze jechałem ale droga była daleka za motorem zajechałem w burzę i na dodatek się ciemno zrobiło a mi na oczy coś śadło i zapomniałem spodobała mi się bo naprawdę stan techniczny jest super załorzyłem sakwy, szybę oparcie jest zarejstrowana i bardzo niewiem co robić

mam jusz serwisówkę do niej

niewiesz czy morzna gdzieś zdobyć po polsku

Jak nie bardzo wiesz co robić to sprzedaj ją w cholerę, bo za chwilę będziesz prosił o instrukcję zawiązywania buta motocyklowego. :) :flesje: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...