Skocz do zawartości

Chce sie scigac na crrosach


Rekomendowane odpowiedzi

michal1171 Jak Ci sie niepodobaja moje posty to po kiego hu*a udzielasz sie cipko,wypie**alaj z tego tematu.A MZ chodzi dobrze tylko jak jest zimna niechce odpalic:( czeba wlac pod cylinder troche paliwa inaczej nieodpali:( niewiem od czego to moze byc.A MZ jest w remącie,ale zastanawiam sie czy niepowrucic do orginału taka jak była po zakupie,bo szkoda mi jej niszczyc,narazie to miałem podniesiony tył,sciągniete lamby i błotnik dogóry,nic wiecej nieprzerabiałem,ale chyba poskładam to tak jak było.A niewiecie czemu tak moze robic? ze jak zimna niechce palic??.Chciałem kupic 250\251 ale tata zaczoł z pi*dy szczelac i powiedział ze narazie to mi musi wystarczyc ;(;(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecyduj się co ty wreszcie chcesz zakładasz temat że chcesz się ścigać na moto. Piszesz że chcesz kupić DT, potem CZ, teraz MZ 250, ale tata ci nie pozwala, to jak ty chcesz sie ścigać na MZ150? czy jak bo z tego twojego biadolenia to już prawie nikt nic nie rozumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypuszczam że dla wielu to jest oburącz (takie lepsze 'wręcz' :bigrazz: ) komiczne, w końcu on chce się ścigać na crossach (i to LEGALNYCH!).. i myślę że wielu jak ja czeka na rozwinięcie tego tematu, co jeszcze na 5 stronach nie nastąpiło :) nie zamykajcie!! proszę tylko nie to!! dopóki mam dobry humor bo temat jest naprawdę fajowski :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz do zamknięcia a my nie wiemy na czym stanęło!!! Chociaż daj wskazówki gdzie cię wypatrywać! MŚ czy od razu do JuEsEj dajesz? Się uśmiałem czytając posta kupy. Jak mnie kiedyś denerwowało co piszesz tak teraz co post to widzę mądre rzeczy :icon_mrgreen: Powaga

Jeszcze może dopowiem to co mi się nasunęło po wypowiedzi Krzysia. CZ nie mają problemów z chłodzeniem. Są awaryjne ale nie w tym miejscu. Jeszcze nie słyszałem żeby ktoś przegrzał CZ. Ostatnio sam latałem swoją z kulką błota zamiast cylindra i też się nie grzała! Jeśli setka się zaciera to bardziej z powodu jakości tłoków i obecności żeliwa. To jest problem! Użebrowanie cylindra i głowicy jest ogromne i zapewnia dobrą temperaturę pracy!

Edytowane przez Wojteque
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybij se z głowy CZ, zaczynałem na takim sprzęcie pierwsze jazdy. ... Pojeżdzić długo nie można bo się zatrze.. Może i jest tanie.. ..............ma moc porównywalną z rasową 80cc.

 

a jak kiedys CZ lataly w MŚ po 45 min + okrążenia pelnego ognia przez prawdziwych zawodników(sądze ze lepszych od Ciebie), to co?? zmieniali silnik podczas jazdy bo sie wygotowywal i leciał w atmosfere??

 

moc to jedyny parametr silnika, jeszcze jest cos takiego jak moment obrotowy

 

to ze CZ jest awaryja nikt nie protestuje ale, na pewno nie w tym kierunku, w ktorym piszesz :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche sie śmigało na 125.. miałem dwa silniki.. Jak jeden sie zatarł to do remontu a drugi w rame. Mistrzostwa świata to nie były ale dla motocykla napewno! Bez polewania wodą, studzeniem i przerwami sie nie obyło inaczej zacierka.. Nie mówie tu o jeździe turystycznej z długimi prostymi. Koło domu czy po polach to se można jeździć na tor to jest liche, może 250 by się dłużej trzymała gdyż nie trzeba by jej tak piłować jak sete.. Nie miałem. Nie pomagały nawet patenty jak frezowanie tłoka na wydechu, na ostrą jazde to się nie nadaje - mówie o CZ125/516.

Edytowane przez krzys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...