Skocz do zawartości

Wypadek Damiana - Damiano_2013


magneto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Qóba, nie pisz głupotą lub zaznacz ewentualnie że "wg Ciebie", bo na pewno lepiej wyprzedzać kolumnę samochodów w taki sposób, że zwalniasz do zbliżonej prędkosci, a nawet przyhamowujesz (będąc cały czas na lewym pasie) po każdym samochodzie - masz czas na reakcję przy ewentualnej nagłej zmianie sytuacji - np. możesz się "schować" między samochody. Poczytaj sobie archiwa różnych motocyklowych for, sprawdź w ilu przypadkach Twój pomysł się nie sprawdził...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qóba, nie pisz głupotą lub zaznacz ewentualnie że "wg Ciebie", bo na pewno lepiej wyprzedzać kolumnę samochodów w taki sposób, że zwalniasz do zbliżonej prędkosci, a nawet przyhamowujesz (będąc cały czas na lewym pasie) po każdym samochodzie - masz czas na reakcję przy ewentualnej nagłej zmianie sytuacji - np. możesz się "schować" między samochody. Poczytaj sobie archiwa różnych motocyklowych for, sprawdź w ilu przypadkach Twój pomysł się nie sprawdził...

pzdr

Staszek_S ma rację.

 

...mi już kilka razy (i to jadąc na "długich") w czasie wyprzedzania zdażyło się, że kerowca puszki w ten sposób wyskoczył nagle z kolumny :)

Edytowane przez M4NIEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja dzis omijajac stojaca kolumne samochodow malo babkie na pasach bym nie skasowal. jechalem moze 30-40 kompletnie mi wylecialo z glowy ze w tym miejscu przejscie jest, a tu siup babcia wychodzi zza jakiegos kangoo. ziu w hebel i zablokowalem przednie kolo, babcia w tym samym momecie odskoczyla pol kroku do tylu, a ja odpuscilem hebel i kolo odzyskalo przyczepnosc. jak by nie odskoczyla wiekszej krzywdy by nie bylo bo juz prawie stalem.

 

w sumie fart ze jakis dzieciak nie lecial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

staram sie nie komentować wypadków ale tym razem nie mogę

 

q***rwa dzieci przeraża mnie w jaki sposób traktujecie swoje zdrowie?!!!

 

Qba, co ci z tego przyjdzie, że walniesz passing jak trąbnie Cię puszka?

 

chłopaki nie jesteście niezniszczalni!!!!

 

szacunek dla damiano, że jeszcze w ogóle myśli o motocyklach, wracaj do zdrowia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

staram sie nie komentować wypadków ale tym razem nie mogę

 

q***rwa dzieci przeraża mnie w jaki sposób traktujecie swoje zdrowie?!!!

 

Qba, co ci z tego przyjdzie, że walniesz passing jak trąbnie Cię puszka?

 

chłopaki nie jesteście niezniszczalni!!!!

 

Chyba za duzo gier motocyklowo / komputerowych i zatrata realnosci, a zycie ma sie niestety tylko jedno.

 

:buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy wyprzedzam wolno jadącą kolumnę pojazdów, staram się to robić z prędkością niewiele większą niż prędkość tejże kolumny. W ten sposób, nawet jeśli jakiś baran zechciałby mi wyjechać to mam czas na reakcję .. Oczywiście fajnie by było odkręcić manetę i łyknąć szybko wszystkich na raz, ale za bardzo mi chyba zależy na życiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po tym jak zobaczylem "filmik jak jezdze :icon_mrgreen:" w twoim avatorze to pomyslalem ze twój kolega jezdzi podobnie tj: wyprzedza na podwójnej, na zakrecie, przy nie pelnej widocznosci, jedzie obok innego motocykla, przekracza predkosc, nie zwalnia na skrzyzowaniach.. sam sie prosisz o wypadek a masz 13 lat i jezdzisz na 125.. ja jechalem powoli wymusil mi koles pierwszenstwo i skonczylo sie na weekendzie w szpitalu. gdybym jechal szybciej juz bym nie zyl..

 

wiecej rozwagi zycze, ponoc po 1 razie jezdzi sie inaczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten filmik był zamieszczony tutaj?, natknąłem się tak całkiem przypadkowo:

http://pl.youtube.com/watch?v=MVb5bJs3wRk

 

Doskonała jazda, z przyjemnością się oglądało. Swoją drogą - ładna droga ;-)

To Twoja jazda Qóba?

Edytowane przez tmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qoba gdzie to kreciles ? Ktory zjazd z obwodnicy, czy sie myle ?

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...