Skocz do zawartości

Jakie macie gadki jak was Policja złapie??


bakardi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

Mi się jeszcze nigdy nie przydarzyło żeby policja mnie złapała :D, ale komuś z Nas na pewno. Jakie macie gadki żeby nie dostać mandatu?? :D

 

Kto wie może kiedyś Mi albo, któremuś z Nas się przyda taka gadka :flesje: :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim grzecznie, Panie władzo itd, nie strój głupich min i uśmieszków, pogadaj jak z człowiekiem, przyznaj się do winy, powiedz, że nie pracujesz itd (ale nie marudź za dużo, w miarę krótko a zwięźle), jak będziesz naprawdę kulturalny to cię puszczą. Sprawdzone. Za pierwszym razem jak "kozakowałem :D " to mi dowalili max. Nie polecam. Grunt to kultura, to zawsze działa.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim trzeba zachować zimną krew i nie dać ponieść się emocjom - jednym słowem KULTURA. Jak będziemy uprzejmi i nie będziemy podskakiwać, to już połowa sukcesu. Nawet jak policjant burak, trzeba trzymać fason. Mnie ostatni raz zatrzymała policja w czerwcu Boże Ciało było czy coś, przekroczyłem prędkość o jakieś 20 kilka km/h, spokój, opanowanie, chcieli dać 100 zł czy coś i 2 pkt karne, ale dali pouczenie, bo SIĘ ZATRZYMAŁEM :D , a to się nieczęsto zdarza motocyklistom :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

zajefajne !!

 

Ozi, kombinuj tak zeby cie nie zlapali na tej mz-cie bo wtedy zadna gadka ci nie pomoze

 

heh właśnie wiem :icon_razz: i też dlatego założyłem ten temat ! :icon_razz:

 

http://pl.youtube.com/watch?v=bAu3gybR1PE

Edytowane przez ozi159
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie ostatnio zatrzymałem sie < no co zdażyć sie może

całkiem fajna gadka, spoko ziom, kulturka, słoneczna niedziela, pyta gdzie jade, i takie tam

a potem "niestety ale dowód zostaje umnie, ma pan łysą opone!!!!

normalnie szok guma ledwo po ograniczniku zaczeła chodzić!!

zabrał dowód i wyppisał mandat w bardzo kulturalny sposób a na gume patrzył z odległości około 7 metrów

tak więc metody ni ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy na kogo trafisz, jak się trafi zawzięty/baran/burak/służbista/taki co to lubi pokazać kto tu rządzi (niepotrzebne skreślić) to nic nie pomoże.

A jak trafisz na gościa, który zakładając mundur pozostaje człowiekiem to można się jakoś wymigać lub negocjować cenę i punkty.

Generalnie nie pyskować, nie kozaczyć porozmawiać normalnie, rzeczowo i powinno być git. :notworthy:

 

A co do sposobu to kiedyś jeden znajomy złapany jakieś 100m od domu tłumaczył się, że coś mu zaszkodziło i spieszy się do WC :( - kolesie mieli ubaw ale go puścili :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) powiedz, że nie pracujesz itd (...)

Panie władzo....biedny student jestem :D

Ja zawsze mówię, że jestem "biednym doktorantem". :icon_twisted: :biggrin:

 

A tak poważnie, to odradzam kreowanie się na życiowego nieudacznika, bezrobotnego itp. Po pierwsze, to nie poprawia naszego wizerunku, po drugie, pan władza zawsze może wyskoczyć z tekstem, że przecież pojazd sam się nie kupił ani sam się nie tankuje, i już nie będziemy mieli jak odbić piłeczki. Owszem, czasami może się zdarzyć sytuacja, że niepracujący student samochodem rodziców odwoził wujka po imprezie imieninowej (żeby wujek nie musiał wracać na bani [bo jest kutwa i nie wydaje na taksówki w ramach fałszywie pojętej oszczędności]) i został zhaltowany za 80/50, wtedy panowie władzowie mogą zastosować taryfę ulgową, ale przede wszystkim zalecana jest duża doza pokory. Jak to mawiają, pokorne cielę dwie matki ssie. :)

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie złapała policja 3 razy za tą sama rzecz jazde pod prąd rowerem i w tym samym miejscu to przed takim laskiem za nimi zjazd w lasek zatrzymują mnie i pytaja sie czemu pod prąd jade a ja muwie że mi sie do lasku śpieszy bo musze sie załatwic a oni ubaw straszny ale mnie puścili i sie mnie spytali ckzy to pierwsze czy to drugie bo chcieli mi dac chusteczki żebym liści nie używał przy tym drógim.

 

Motorynka kumpla dał mi sie przewieść miałem zrobić takie koło sobie niezarejestrowaną motoryną jade musze przejechać przez 50m asfaltu ściągają mnie a ja

Ja. Dzieńdobry

oni Dzieńdobry czemu pan jeździ tym niezarejestrowanym pojazdem po drogach publicznym

ja. a bo ten pojazd służy głównie do jazdy po polu ale dzisiaj żem go naprawił z kolegą i robiłem takie większe okrążenie i musiałem asfaltem kawałem przejechać

oni. HEHE (z tyłu nadjeżdza ogar, wska, ogar zobaczyć co ze mną czy sie nie zabiłem wjechali na asfalt nawracają sie i zwiewają)

JA. o koledzy

ONi dobra jedź do kolegów bo sam kiedyś byłem w twoim wieku i też śmigałem takim sprzetem

ja dziękuje dowidzenia

Potem kopie niechce odpalić oni krzyczą popchac a ja tak i popchali :clap: :(

TA gadka zawsze działa mój kumpel na tej te z sie wymigał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...